Otevřený čípek 6 dní před menstruací, jsem těhotná?

lenka253
30. říj 2016

Ahoj holky,
Snažíme se pár měsíců o mimčo. Poslední 3 měsíce jsem měla 2-3 dny před MS špatně nahmatatelny a otevřeny čípek. Teď mám 6 dní do MS a zase - vysoko, otevřeny. Do toho mě od pátku semtam picha v podbrisku a dneska se mi do toho přidaly bolesti zad a břicha jako při MS. Do toho mam husty bílý výtok ... je možné, ze to muže byt i přes otevřeny čípek těhotenství? Doteď jsem měla takový divny pocit, ze to vyšlo 😀

tammm
30. říj 2016

Takový pocit mám každý měsíc 🙂 spíš si myslím že to bude tou očekávanou ms nebo druhá ovu,těžko říct.

lenka253
autor
30. říj 2016

Ja to pravé takhle nikdy neměla 🙂 druhá ovulace urcite ne ... no uvidíme 🙂

medulinek
31. říj 2016

Ja teda pred ms v pripade tehu mela cipek dlouhy snadno nahmatatelny a zavreny.

lenka253
autor
31. říj 2016

Teď ho mam zas dole a zavřeny ... tak Ja nevim uz 🙂

pidalka12
31. říj 2016

Jsem holky úplně v pasti 🙂 mám za sebou IUI, IVF, ale tohle jsem nikdy neslyšela... Otevřený, zavřený, hmatatelný cipek?

medulinek
31. říj 2016

@pidalka12 z toho si nic nedelej 😁 ja si toho zacala vsimat az kdyz jsem zavadela utros

pidalka12
31. říj 2016

@medulinek no ten si právě zavadim 🙂 jsem dnes 9den po transferu. Proto cucim jak blázen 🙂

medulinek
1. lis 2016

Aha 😊 ja prave pri zavadeni si vzdycky vsimla, ze mi tak couha

pidalka12
1. lis 2016

@medulinek Jako na "něco" tam narážím, ale nikdy jsem si nevšimla, že je otevřený, čouhá a tak... Jak je to teda spprávně? 🙂 Asi bych se měla víc pozorovat 😀

medulinek
1. lis 2016

je to takova boulicka nebo ovalek,ktery se da obkrouzit prstem,nekdy na nej narazis pomalu hned u vchodu a jindy ho stezi ahmatas s celym prstem uvnitr,pokud jsi jeste nerodila,je uprostred nej pidi tecka,ta se v dobe ovulace a menzes trochu zvetsi tak na spicku prstu,pokud uz jsi rodila,pak to neni tecka,ale takova skvirka,carecka a ta se zase otvira v tyhle dobe. Jeste se da posoudit,jestli je tvrdi - rika se jako spicka nosu nebo mekky jako ret. nekdo ho v dobe tehu ma nahore a zavreny,jiny dole,nekdo tvrdy nekdo mekci,ono je to tezky,kazda ma hladinu hormonu jinak 🙂 ono je lepsi do nej moc nestourat at si tam nezavleces infekci a mne to treba i drazdi delohu,ale kdyz nejsem tehu,tak je to vyborny erotogenni bod 😉

pidalka12
1. lis 2016

@medulinek A zase jsem chytřejší 🙂 děkuji

merope
27. pro 2018

@medulinek Já měla pocit, že to hlavně a nejvíc ze všeho souvisí s aktuální polohou pánve 🙂

nagojka
24. dub 2020

@pidalka12 taky sem z toho jelen...absolutne se v tom ztracim...cipek vubec nezkoumam a rozdily v nem nepoznam ani nahodoi

nagojka
24. dub 2020

@medulinek super komentar diky...🙂dneska ho ve vane prozkoumam...predevsidem pri styku do nej partner asi narazil protoze me to uplne neskutecne zabolelo a pichlo v brise...je to mozny?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru