Ovitrelle
Dnes ve 12:57
Ahoj všem, jsem po užívání léků clostylbegyt, na ultrazvuku dva dominantní folikuly. Následně vpich ovitrelle, momentálně jsem 9 den po ovitrelle. A zkouška testu od 7 dne. Dnes byl test clearblue s malou čárkou, skoro neviditelnou, viz. foto, mám šanci? A mám pokračovat dál?
Děkuji!!!! 🙏🏼 👶🏻



