Ovu test a možné těhotenství. Co myslíte?

renat23
1. kvě 2020

Ahojky holky, jsem tu nová a hned mám dotaz už prez půl roku se snažíme s přítelem o mimi. Dnes jsem měla dostat menstruace a zatím nic, prsa mě bolí už 3 dny a od té doby mám i nafoukne břicho a dnes dost picha v podbřišku. Chtěla jsem si udělat test ale už my zbyl jen ovu test, jen tak jsem ho zkusila a on byl víc pozitivní než při ovu. Může to znamenat těhu nebo proč je teď v tuto dobu pozitivní? Jinak dnes mám i teplotu 37.0. Díky za rady a zkusenosti

lenickamimi
25. kvě 2020

@sudylichozrout testovací čára je blíž k te fialové sipce a je o hodně silnější ta čára za ní je kontrolní 😂

sudylichozrout
25. kvě 2020

@lenickamimi Jo, aha 🙂 No tak jsi mela ted teprve ovulaci. Pockej tedy nejmene tyden, spis deset dnu a pak testuj, pokud jste meli styk a mohla bys otehotnet.

lenickamimi
25. kvě 2020

@sudylichozrout ano v pátek a včera jsme měli sex včera Teda jsem měla trochu bolesti v podbřišku nebylo mi dvakrát dobře ale sex nakonec byl tak uvidíme co bude za dva týdny jestli MS už se uraci přijít nebo si tělo dělá ze mě už prdel 😋

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru