• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulace těsně po menstruaci, může být?

31. srpna 2013 
Ahoj holky chtěla bych se zeptat 25.8.mi začala MS den a pul jsem ji měla silnější a pak už jen takové malé špinění a tak jsme se 28.tedy ve středu s přítelem pomilovali a on se do me udělal.Den po styku me začlo divne pálit v podbřišku,druhý den už i bolet a pořád špiním.Dnes mě bolí na prave strane a pořád mi tam pálí ale špinění jen ráno myslíte,že by to mohla být ovu už takhle brzy po skončení MS?Co jsem četla,tak spermie mužou i pár dní vydrzet takže bych tedy mohla otehotnet že? Před dvema měsící jsem vysadila HA takže se v tom ještě nevyznám. Cyklus mám dlouhý 24..Děkuju
31. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj možné to je já měla poslední ms 30.dubna ovulace byla 5 ..kvetna a to jsme i otehotněla :grinning: ted už jsem v 18 tt ,tak hodně štěstí at to vyjde :wink:
31. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mmarket Teda no tak to jsem zvědava jak to dopadne =) Děkuju :slight_smile:
31. srp 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronikapigi Já mám taky krátký cyklus, 24-25 dní, ovulaci jsem měla těsně po MS, protože jsme se snažili 6., 8.a 9.den cyklu a vyšlo to. Bohužel jsem o mimi přišla v 9.tt :frowning2:
31. srp 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem otěhotněla 4.DC - den po skončení třídenní MS, těsně po vysazení HA. Proto se mi hodně liší termín porodu podle ultrazvuku a podle poslední menstruace. Držím palce :slight_smile: Já jsem z toho tehdy byla taky dost v šoku.
31. srp 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvik77 Tak to mi je líto =( Třeba se zadaří příště :wink:
31. srp 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaaca11 To ti věřim,že jsi z toho byla tehdy v šoku já budu taky jeslti se to povede :slight_smile: Tak uvidím jak to dopadne
31. srp 2013 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikapigi Taky doufám! Podařilo se nám poprvé po 4 letech, tak snad to teď bude dřív... :slight_smile:
31. srp 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek