• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

21. února 2013 
@mishuge tak co, nějaké novinky?
12. únor 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho tam vidím a měla jsem ducha, taky asi čtyři dny před MS, držím palce
12. únor 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Novinky takové, že testík dnešní negativní :( je mi celkově takhle dobře, občas tlaky v podbříšku,ale jdou mi do stehen, tak je to takové nepříjemné, pak mám hleníky,a včera jsem ležela ve vaně a udělalo se mi tak špatně,že jsem si dávala naděje..... a ms stále nikde :( možná se mi to upravuje, tak bych dneska vlastně byla 22DC tak já nevím vůbec tomu nerozumím... mé tělo těžce protestuje,
12. únor 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, buď ať se ta mrška už rozjede, nebo já nevím... jak mám ty tlaky jde to do třísel a jemně do stehen a je to fakt nepříjemné :-/
12. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge Tak to mě mrzí :frowning2: No, uvidíš... Ale je to škoda... Ale nezoufat a s chutí do dalšího snažení...
12. únor 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila no me taky .ale ms porad nikde,porad tlaky i v trislech.. A furt ten hlen :frowning2: ja nevim co to je.. Eventuálne dneska 23DC tak uvidime kdy to prijde...
13. únor 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge Ahoj,tak moje radost byla nejspíš předčasná dneska bych měla být 5+0 a ráno jsem začala krvácet+bolesti,jela jsem na pohotovost na UZ nebylo nic vidět,hodnota HCG je 7,6.. Mám vydržet do pondělí....Bojím se co mě čeka :frowning2:
16. únor 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlisak ahojky,tak to me moc mrzi :frowning2: budu drzet pesticky aby zitra bylo vse v pořádku..drz se
17. únor 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlisak Držím pěstičky, ať se mimuško udrží!!! :slight_smile:
17. únor 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlisak dej pak vědět jak jsi dopadla... myslím na Tebe :slight_smile:
18. únor 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A holky, já teda furt nic... Menstruace se asi nechystá, nebo já nevím, vždy před ní se mi dělá akné, teď nikde, a to mi každý říká že jsem ještě nějaká pěkná, tak jsem jim říkala, ať si skočí k očnímu :grinning: :grinning: jen sem tam mám tlaky v pravém podbříšku ,a ty tlaky mi jdou až do třísla a stehen.. dneska teda správně 28DC, vůbec nevím co s tím cyklusem mám, dělá si co chce...
18. únor 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge Nejspíš jsem potratila na UTZ nebylo nic vidět. Vzal mi znovu krev a ve středu si mám volat,ale vidím to černě a už se s tím i smiřuji.. Stále hodně špiním. :frowning2: Děkuji Ti za podporu :wink:
18. únor 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishuge ahoj,a po kolika máš normálně cyklus?
18. únor 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hradkovka no už jsem to dostala včera :slight_smile:
19. únor 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlisak Naděje umírá poslední!! Budu držet pěstičky, ať Ti doktor ve středu řekne pěknou zprávu!! Určitě dej potom vědět, hlavně se drž...
19. únor 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge neco tam vidiim
19. únor 2013 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula jojo taky jsem tam viděla,ale v pondělí ta mrška přišla :slight_smile:
20. únor 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge tak to je mi lito,tak snad ti to vyjde priste:slight_smile:
20. únor 2013 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge A je to 100% :frowning2: :frowning2: Teď jen čekat,jestli se z toho děloha vzpamatuje sama,nebo půjdu na revizi.. :frowning2: :frowning2: Taky mi to je líto,že dorazila. Snad se Ti to co nejdřív podaří,držím Ti pěsti :wink:
21. únor 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek