Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

Holky , jsem to nevydržela a udělala jsem si dneska testík,ale prostě já vidím i duchy kde prostě nejsou 😃 tak se chci zeptat, zda ho tam taky vidíte, nebo prostě jen mam halucinace 😃 děkuji 😉
yourly
8. únor 2013
Neřekla bych, že je to bolest jako u MS. Nevím teda jak u ostatních, ale u mě je to takové jako bych měla v břiše balonek, ten někdo vyfoukl a pak mě za tu vyfouklinu tahal dolů 🙂 nevím jak jinak bych to popsala.. ale u prvního to třeba byly fakt bolavý křeče jakoby v obou vaječnících. Byla jsem tenkrát i v nemocnici na vyloučení mimoděložního. Bylo mi řečeno, že jsem holt hubená a prvorodička tak to bude ze začátku bolet než ty vazy povolí. Přešlo to někdy mezi 6-7 týdnem.
samik2008
8. únor 2013
@mishuge omlouvám se,ale já tam nic nevidím,ale přeju ať to vyjde a ty se můžeš těšit na miminko 🙂
romuaska
9. únor 2013
ahojky..mě taky bolel spodek jako na ms..i píchalo,mlěa jsem i silnějšího ducha,minoto na každém byl doušek a nic.-/,dokonce i dneska ráno tam byl...po dvoudenní MS.testum nevěřím,mimoto nic na fotence nevidím😞
mishugeautor
10. únor 2013
Ahojky holky tak ms stale nikde 😃 no uvidime zda zitra dorazí😉 ale po tom dni co jsem trpela bolestmi mi uz je dobre 😉 žádný naznak ms furt jen jakysi hlen... Tak uvidime 😉
pavlisak
10. únor 2013
@mishuge Mě bolelo břicho strašně ve čtvrtek,taky jsem myslela,že dojde mrška a nedorazila v pátek měla dorazit a je neděle,tak doufám,že to bude potvrzené a není to jen stresem.. Držím Ti pěsti aby Ti to dobře dopadlo.
key25
10. únor 2013
já měla stejný test i stejného ducha 😃 a hádej mám tři týdny do porodu.Dej vědět jak to dopadlo 🙂 držím place
mishugeautor
10. únor 2013
@key25 urcite pisnu 😉 jako podle meho stavu by ms dojit nemela zitra. Ale tak uvidime, posledni dobou si dela co chce,treba se nakonec i rozhodlo samo od sebe ze mi upravi cyklus. Počkám asi do stredy a pak bych udelala testik 😉
vera_vila
10. únor 2013
@mishuge Tak držím pěsti, aby MS nedorazila a na testíku byla dálnice...
mishugeautor
10. únor 2013
@vera_vila dekuji 😉
terezkaaam
10. únor 2013
Drzim palce, taky jsem mela dusana, pak se to zaclo rysovat. Drzim pesti 🙂
key25
10. únor 2013
mishuge : já jsem neměla předtím menstruaci vůbec 😃 ( nepravidelní cyklus)takže mi dr. píchla vyvolávačku a mimísku zachutnala , navíc jsem měla klasické ms bolesti.Tak mě jen tak napadlo si udělat test , ale v lékarně mi sdělily že to dělá každý test po nějaké době tak jsem tomu nevěnovala pozornost 🙂 o 14 dní později jsem jela na kontrolu kvůli čípku po konizaci a na ultazvuku byla moje maličká i se srdíčkem 🙂 7tt
mishugeautor
11. únor 2013
@key25 tak ty už budeš za chvilku rodit, těšíš se co??? jééé já bych šla taky a hned 🙂 máš první dítko??? no zatím ms stále u mě se nekoná, jen nějaké ty hleníky, tak uvidíme, asi nakoupím domů testík ať to můžu zkusit a uvidíme 🙂 ale nevím asi až ve středu 🙂
terezkaaam
11. únor 2013
@mishuge
Drzim palce! 🙂
mishugeautor
11. únor 2013
@terezkaaam děkuji moc 🙂 jen jsem strašně pesimistka, tak tomu nevěřím 🙂 🙂 ale mrška zatím nikde, jen se mi zdá, že se mi dneska hlava rozpadne :-S
terezkaaam
11. únor 2013
@mishuge
Prave proto by to mohlo vyjit 😎
mishugeautor
11. únor 2013
@terezkaaam no mohlo 🙂 nezlobila bych se 🙂 ale podle mě nee 🙂
key25
11. únor 2013
mishuge : no mám to už za dvěřma dva týdny a máme tu mimčo moc se těším to víš 🙂 ale ten poslední měsíc je opravdu náročný tak se těš 🙂 připadám si jako vzducholod 😃
mishugeautor
11. únor 2013
@key25 jo tak to verim a znam 😉 ja uz mam doma dve ditka 😉 no tak uz me pobolivaji zada i brisku a v hleniku jsem mela nitky krve takze asi se to rozjizdi 🙂
pavlisak
11. únor 2013
Ahojte holky,dneska jsem 32DC mrška žádná a na testíku stále jen duch.. Zítra mám volat na výsledky HCG,tak doufám,že to bude kladná odpověď
mishugeautor
11. únor 2013
@pavlisak tak pak hned pisej 😉 drzim pesticky 🙂
key25
11. únor 2013
mishuge 😞 jééé zavidím já zatím nic jen je malá hrozně čilá než jindy tak nevím jestli je to také náznak.Zítra jdu na kontrolu mám asi mykozu :-| tak se bojím o malou.A kdy máš termín ?
mishugeautor
11. únor 2013
@key25 jaky termin??? 😉
pavlisak
11. únor 2013
@mishuge Dám vědět.. Děkuji
pavlisak
12. únor 2013
Tak za chvíli jdu volat DR (jsem nervózní). Dneska testík z ranní moči,slabá čárečka.. Už bych to chtěla mít všechno za sebou..
mishugeautor
12. únor 2013
@pavlisak tak držím pěstičky 🙂 vidíš aspoň slabá čárečka, a já dneska žádná 😞 a ms taky stále nikde, tak já už nevím 😞 😞 kdybych měla cyklus co 28 dní, tak jsem teprve 22DC, tak já vůbec nevím co si o tom mám myslet 😞
pavlisak
12. únor 2013
@mishuge Tak se zkus testnout ještě o pár dní později.. Nevíš kolika denní cyklus máš? Držím Ti pěsti aby Ti to vyšlo podel Tvých představ.. 😉
mishugeautor
12. únor 2013
No já jsem to teď měla všelijaké, dva měsíce co 21 dní, pak prášky na oddálení, pak zase klasicky přišla a teď není 😞 a děkuji
pavlisak
12. únor 2013
@mishuge Mám to potvrzené od Dr. Když všechno půjde dobře,tak budeme mít miminko.... 😃
mishugeautor
12. únor 2013
@pavlisak tak to moc gratuluji 🙂 a ze srdíčka přeji 🙂
pavlisak
12. únor 2013
@mishuge Děkuju 😉

Začni psát odpověď...

Odešli