• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

21. února 2013 
Neřekla bych, že je to bolest jako u MS. Nevím teda jak u ostatních, ale u mě je to takové jako bych měla v břiše balonek, ten někdo vyfoukl a pak mě za tu vyfouklinu tahal dolů :slight_smile: nevím jak jinak bych to popsala.. ale u prvního to třeba byly fakt bolavý křeče jakoby v obou vaječnících. Byla jsem tenkrát i v nemocnici na vyloučení mimoděložního. Bylo mi řečeno, že jsem holt hubená a prvorodička tak to bude ze začátku bolet než ty vazy povolí. Přešlo to někdy mezi 6-7 týdnem.
8. únor 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mishuge omlouvám se,ale já tam nic nevidím,ale přeju ať to vyjde a ty se můžeš těšit na miminko :slight_smile:
8. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..mě taky bolel spodek jako na ms..i píchalo,mlěa jsem i silnějšího ducha,minoto na každém byl doušek a nic.-/,dokonce i dneska ráno tam byl...po dvoudenní MS.testum nevěřím,mimoto nic na fotence nevidím:frowning2:
9. únor 2013 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak ms stale nikde :grinning: no uvidime zda zitra dorazí:wink: ale po tom dni co jsem trpela bolestmi mi uz je dobre :wink: žádný naznak ms furt jen jakysi hlen... Tak uvidime :wink:
10. únor 2013 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Mě bolelo břicho strašně ve čtvrtek,taky jsem myslela,že dojde mrška a nedorazila v pátek měla dorazit a je neděle,tak doufám,že to bude potvrzené a není to jen stresem.. Držím Ti pěsti aby Ti to dobře dopadlo.
10. únor 2013 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já měla stejný test i stejného ducha :grinning: a hádej mám tři týdny do porodu.Dej vědět jak to dopadlo :slight_smile: držím place
10. únor 2013 v 18:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@key25 urcite pisnu :wink: jako podle meho stavu by ms dojit nemela zitra. Ale tak uvidime, posledni dobou si dela co chce,treba se nakonec i rozhodlo samo od sebe ze mi upravi cyklus. Počkám asi do stredy a pak bych udelala testik :wink:
10. únor 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Tak držím pěsti, aby MS nedorazila a na testíku byla dálnice...
10. únor 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@vera_vila dekuji :wink:
10. únor 2013 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Drzim palce, taky jsem mela dusana, pak se to zaclo rysovat. Drzim pesti :slight_smile:
10. únor 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
mishuge : já jsem neměla předtím menstruaci vůbec :grinning: ( nepravidelní cyklus)takže mi dr. píchla vyvolávačku a mimísku zachutnala , navíc jsem měla klasické ms bolesti.Tak mě jen tak napadlo si udělat test , ale v lékarně mi sdělily že to dělá každý test po nějaké době tak jsem tomu nevěnovala pozornost :slight_smile: o 14 dní později jsem jela na kontrolu kvůli čípku po konizaci a na ultazvuku byla moje maličká i se srdíčkem :slight_smile: 7tt
11. únor 2013 v 00:05  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@key25 tak ty už budeš za chvilku rodit, těšíš se co??? jééé já bych šla taky a hned :slight_smile: máš první dítko??? no zatím ms stále u mě se nekoná, jen nějaké ty hleníky, tak uvidíme, asi nakoupím domů testík ať to můžu zkusit a uvidíme :slight_smile: ale nevím asi až ve středu :slight_smile:
11. únor 2013 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge
Drzim palce! :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@terezkaaam děkuji moc :slight_smile: jen jsem strašně pesimistka, tak tomu nevěřím :slight_smile: :slight_smile: ale mrška zatím nikde, jen se mi zdá, že se mi dneska hlava rozpadne :confounded:
11. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge
Prave proto by to mohlo vyjit :sunglasses:
11. únor 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@terezkaaam no mohlo :slight_smile: nezlobila bych se :slight_smile: ale podle mě nee :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mishuge : no mám to už za dvěřma dva týdny a máme tu mimčo moc se těším to víš :slight_smile: ale ten poslední měsíc je opravdu náročný tak se těš :slight_smile: připadám si jako vzducholod :grinning:
11. únor 2013 v 15:49  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@key25 jo tak to verim a znam :wink: ja uz mam doma dve ditka :wink: no tak uz me pobolivaji zada i brisku a v hleniku jsem mela nitky krve takze asi se to rozjizdi :slight_smile:
11. únor 2013 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,dneska jsem 32DC mrška žádná a na testíku stále jen duch.. Zítra mám volat na výsledky HCG,tak doufám,že to bude kladná odpověď
11. únor 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlisak tak pak hned pisej :wink: drzim pesticky :slight_smile:
11. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mishuge :frowning2: jééé zavidím já zatím nic jen je malá hrozně čilá než jindy tak nevím jestli je to také náznak.Zítra jdu na kontrolu mám asi mykozu :unamused: tak se bojím o malou.A kdy máš termín ?
11. únor 2013 v 17:54  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@key25 jaky termin??? :wink:
11. únor 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Dám vědět.. Děkuji
11. únor 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak za chvíli jdu volat DR (jsem nervózní). Dneska testík z ranní moči,slabá čárečka.. Už bych to chtěla mít všechno za sebou..
12. únor 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlisak tak držím pěstičky :slight_smile: vidíš aspoň slabá čárečka, a já dneska žádná :( a ms taky stále nikde, tak já už nevím :( :( kdybych měla cyklus co 28 dní, tak jsem teprve 22DC, tak já vůbec nevím co si o tom mám myslet :(
12. únor 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Tak se zkus testnout ještě o pár dní později.. Nevíš kolika denní cyklus máš? Držím Ti pěsti aby Ti to vyšlo podel Tvých představ.. :wink:
12. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já jsem to teď měla všelijaké, dva měsíce co 21 dní, pak prášky na oddálení, pak zase klasicky přišla a teď není :( a děkuji
12. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Mám to potvrzené od Dr. Když všechno půjde dobře,tak budeme mít miminko.... :grinning:
12. únor 2013 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlisak tak to moc gratuluji :slight_smile: a ze srdíčka přeji :slight_smile:
12. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mishuge Děkuju :wink:
12. únor 2013 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek