• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

21. února 2013 
Holky , jsem to nevydržela a udělala jsem si dneska testík,ale prostě já vidím i duchy kde prostě nejsou :grinning: tak se chci zeptat, zda ho tam taky vidíte, nebo prostě jen mam halucinace :grinning: děkuji :wink:
6. únor 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, něco tam vidím :wink: ale zkus jej udělat ještě tak za dva dny,jestli zesílí...víc v tuto chvíli asi stejně nezmůžeš, než čekat :sunglasses:
tak držím palečky,aby čárka byla silnější :wink: a vydržela :dizzy_face:
6. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já tam teda nevidím nic :zipper_mouth: ale podle mě je ještě fakt brzo :wink:
6. únor 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já teda taky nic nevidím, ale pět dní do MS je fakt ještě brzo :wink:
6. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj,já tam něco vidím,ale také bych zkusila tak za 2-3 dny,držím palce a dej vědět:slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já vím, že jsem blázen :slight_smile: a asi na té fotce možná málo kdo co uvidí :slight_smile: ale ten testík mám před sebou a toho ducha tam vidím,ale tak říkám si, že třeba to je fakt jen výplod mé fantazie, a může být nějaký špatný, zítra nebo za pár dní si udělám znova.. mám pět dní do ms, a bolí mě i podbříšek i záda ,ale to mívám někdy až den předem no, tak uvidíme :slight_smile: ale děkuji všem co tu napsali :slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já vidím :slight_smile: Ale určitě si jej udělej až později, nejlépe po vynechané ms.
Já měla taky takového krásného z jednoho metru viditelného ducha v den MS a dva dny po termínu MS, jsem začala krvácet a čárka byl fuč :frowning2:
Ale já jsem samozřejmě vyjímka, které není miminko přáno :slight_smile:
Takže přeji a´t čárka jen sílí. :wink:
6. únor 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji @arwen2010 ... já bych z jedné stránky si i přála aby sílila :slight_smile: holky a nevíte jak je to s čípkem nebo hlenem před ms???
7. únor 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přeji ať to vyjde, tak jak si přeješ :slight_smile:
7. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji moc :slight_smile:
7. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si udělala test 5 dní před MS byl to clearblue a ukázal mi + 1-2. Ve středu jsem byla u doktora na UTZ nebylo nic vidět,tak mi vzal krev na HCG a ve čtvrtek mám jít znovu na kontrolu.. Výsledky krve budou v úterý kolem oběda, tak doufám,že se mi to potvrdí!!!
7. únor 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak drzim pesticky aby vse bylo v poradku a vydledky se jen potvrdily!! Ja u sebe tomu nevěřím :slight_smile: a ty dej urcite vedet jak jsi dopadla :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mishuge Děkuji Ti a ať Ti to taky brzo vyjde.. :wink:
7. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud si to přeješ, ať ti to vyjde!)))
7. únor 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave bych si to prala :slight_smile: i pritel rikal ze by byl rad a to jsem si myslela opak.. Tak prave si ted myslim ze to nevyjde... Ale urcite pisnu :slight_smile:
7. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy ducha nevidím. Ale ať Ti to vyjde :slight_smile:
7. únor 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishuge tak jak to dopadlo? Dělala jsi si znova testík?
8. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne :slight_smile: ani nedělám... teď budu čekat :slight_smile: ale cítím na sobě, že ta mrška dojde každou chvilku :slight_smile: podbříšek i záda docela dobře občas bolí :slight_smile:
8. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky ted jsem si dobre v praci vytrpela.. Bolesti podbrisku a zad jak kdyby se ta mrska mela spustit hned a ono nic... Jen místo toho mam nejaky hlen i na čípku tak ja nevim co to je..ale naštěstí je mi lepe az na zada ale da se to... Asi vecer zkusíme to sexikem rozjed :wink:
8. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale já toto před prvním těhot.měla také,bolelo mě břicho,jak kdybych to měla dostat,pořád jsem chodila na záchod,koukat se:slight_smile: a 14 dní po vynechání jsem si udělala test a byl pozitivní...takže neztrácej hlavu :slight_smile:
8. únor 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mishuge me takovy dva dusi litaj doma, tak preji at to dopadne tak ak si prejes :grinning:
8. únor 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hradkovka no uvidime,zatím se to zklidnilo jen zada mi obcas trnou nebo bedra spise,hlava mi tresti se tesim na postel jak blazen dneska :grinning: :grinning: zaha me zacala pálit :grinning: takze kduby jste chteli videt blazna se vsugerovanymi priznaky tak to jsem prosim ja :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@petra.vavra dekuji :wink: prala bych si aby to vyslo :wink: i kdyz to je nečekané :wink:
8. únor 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já taky vidím :slight_smile: ale já jsem z těch, které vidí i to co není :grinning: tak držím palečky :slight_smile:
8. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikollita jojo ja je právě taky vsude vidim :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mishuge tak držím palečky :slight_smile:
8. únor 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak snad tě podpořím. Taky tam vidím ducha a mimo jiné je stejný jako jsem našla před dvěma dny (10 DPO - 5 dní před MS) já, dnes jsem testovala a jsou tam už docela dálnice :slight_smile: a to jsem 12DPO :slight_smile: tak snad to tentokrát vyjde mám za sebou samovolný potrat v 5.týdnu jestli se tomu tak dá říct a nechci se moc těšit dokud to doktor nepotvrdí
8. únor 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@yourly tak to potichoucku gratuluji :wink: a drzim pesticky at to tentokrát vyjde :wink:
8. únor 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishuge potichoucku dekuji :slight_smile: a jeste jsem chtela dodat, ze me taky docela boli podbrisek. Ale mela jsem to tak i pri prvnim tehu i pri tom co spatne dopadlo. Takze to tak asi ma byt jak se to tam vsechno zacina roztahovat :slight_smile:
8. únor 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíte si,že to vždycky podbřišek musí bolet jak před MS nebo může i jinak?
8. únor 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nic nevidím :( ale třeba jsem slepá .. počkala bych ještě .. ikdyž když jukneš ke mě,takt o bylo také 5 dnů před ms a vypadal úplně jinak.. ale každá reaguje rozdílně a mohla jsi otěhotnět dýl. držím palce at to vyjde
8. únor 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek