Píchání v pravém boku po nechráněném styku

princezna19
3. lis 2018

Ahoj, mam podivný dotaz jeden.
Poslední ms byla 19.10.18 (5dni krvácení),před 13dny jsem mela nechraneny poh.styk.( nevim jak u vas holky, ale vzdycky jak se do mne udelal tak ze mne vyteklo. Ale ted posledně ze mně nevyteklo.
Ale uz od včerejška picha v pravem boku az do zad i prsa mi pobolivaji az do páchání.... ale nechci se vysilovat s TT nebo jit doktorovi... chci slyšet od vas co to muze být..... dekuji za pochopení

princezna19
autor
3. lis 2018

@princezna19 dodatek..... jak se do me udelal tak za dva dny, tak ze mne vyteklo hlen byli a hustý

chumlee71
3. lis 2018

50/50 buď si udělej test nebo počkej na menstruaci. To jsou dneska dotazy 🙄

leniczka23
3. lis 2018

Pockeeej...tak vestecka koule rika ze bud si tehotna nebo nejsi tehotna..
Ne hele fakt..to ze to z tebe nevytecete rozhodne neznamena ze si tehotna.
Pockej na ms a uvidis. Ale rozhodne si nemysli ze to co z tebe vyteklo po 2 dnech bylo to sperma😁

sudylichozrout
3. lis 2018

Ty jo, to si tady dala pri sobote sraz 8.B, nebo co? Dotazy jak ze zakladky...

lindikova
3. lis 2018

Tak pokud to nebylo 14. 10. 2017, neplašila bych. :D Já vždycky úplně vidím ty nudící se trolíky, co to sem posílaj... jestli ne, tak pardon. Počkat, test a nebo doktor, jinak se to nepozná!

petulejan
3. lis 2018

No už mi to taky přijde jak ve školce ty dotazy 🙈 tak pokud tě nevysiluje dotaz napsat,tak stejně vynaložim sílu na koupeni testu. Copak je to tady sama vědma???

petulejan
3. lis 2018

A už vůbec nechápu,jestli spolehas na to,že když sperma vytece,tak neotehotnis? Chápu to správně?

princezna19
autor
3. lis 2018

Promiň té ze se ptám!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru