• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pichanie a bolesti v čase MŠ, teraz odišli, ale MŠ nikde

22. března 2014 
Ahojte kocky,
chcela by som sa opytat na skusenosti pripadne nazory fundovanejsich :slight_smile: Ovulaciu si prilis nesledujem, o babo sa prilis nesnazime, ale nebranime sa mu. Ale vzdy viem priblizne, kedy nastane, pretoze mam dost silny priesvitny vytok, az ako ked mate menzes a rano vstanete a ide to z vas :grinning: No a ta teda bola medzi 4-6. 3. Pocas tych dni sme si nedavali vobec pozor. Menstruaciu vsak mavam na 30. den, co znamena ze mala dojst 12. 3. V dobe, kedy mala byt ma zacalo pobolievat v podbrusku, take ako pocas menzesu ale aj s miernym pichanim na bokoch. Stupnovalo sa to okolo 17. 3., to som az nemohla spat. Potom to postupne odznelo a teraz ma nic neboli, iba trocha krize a obcas "zacitim" podbrusko. Inak mam iba trocha citlivejsie prsia a chut na veci ktore neznasam :grinning:. Testy vsak negativne.
Chcela by som teda vediet, co znamena to pichanie, ci mam cakat na menstruaciu alebo ako. K lekarke som objednana na pondelok, ale rozmyslam, ci to nie je moc skoro, pretoze ak by som NAHODOU bola tehotna, tak su to len cca 2 tyzdne (v pondelok budu cca 3) Je mi jasne ze na USG este nic neuvidi. Vobec sa nezrutim, ak tehotna nie som, ani naopak. Ale som neskutocne zvedava a strasne ma zaujimaju dovody bolesti a pichania, co to moze byt. Na poriadnej prevetnivke som bola prednedavnom, zapal by som tiez nemala mat, nemam teplotu ani vytok. Diky moc za kazdu odpoved. :slight_smile:
21. bře 2014 ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud jsi těhotná, tak Dr. určitě nic neuvidí. Jinak jestli byla ovulace kolem 5.3., tak MS zas tak nemešká, luteální fáze (od ovu po MS) je v průměru cca 14 (10-16) dní dlouhá, její délka se za život nemění (mění se jen délka od MS do ovu). Různé popichování v podbřišku a kolem vaječníků je obzvlášť v druhé půlce cyklu naprosto normální, zvlášť když se člověk trochu víc sleduje :slight_smile:
Takže zkoušela bych jednou za pár dní těhotenský test a k Dr. naklusala tak minimálně 3 týdny po zpoždění MS, dřív to enmá cenu
22. bře 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem za odpoved :slight_smile: Este sa mi to zatial nestalo, tak som z toho bola trosicka rozhodena (hypochonder :grinning:).
Dnes nakoniec prisla mrcha, takze mimino nebude. Ale som rada za toto, kedze som si pocas tych X dni meskania uvedomila, ze sa na miminko dost tesim, na rozdiel od priatela, ktory si je isty uz davno.
22. bře 2014 ve 14:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem na tom stejně, dnes jsem cca 15 DPO a menstruace nikde, přitom luteální fázi mám max. 14 dní. Ani náznaky menzes. Jsem z toho pěkně nervózní. Těhotná nejsem, test negativní.
22. bře 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja uz veselo mrchujem :grinning: Skoda no, ze to nevyslo. Nessik, tebe drzim palce, nech to dopadne ako si zelas :slight_smile:
22. bře 2014 v 18:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek