Pms nebo těhotenství?

popelusina
8. pro 2021

Zdravím, jsem kojící maminka 14 měsíční holčičky a 5 letého klučiny. (Kojim jen malou 😅) Mezi dětmi byla další tehu která nedopadla. Malou jsme si vymodlili. Cyklus mám vcelku pravidelný od konce 6nedělí 28 dni +-2 dny, ovulace někdy kolem 14. DC podle cervikálního hlenu. Myslela jsem si, že těhu už bezpečně poznám, ale minuly měsíc (kdy jsme si mysleli, že jsme trefili ovulku a možná budem mít přírůstek) jsem měla růžový výtok, zpoždění ms a nakonec po negativním výsledku testu přišla, slabší než obvykle ale přece. Tento cyklus jsme teda ovulaci nejspíš netrefili, ale už 4 dny je mi na zvracení, sem tam i zvracim, po 5 letech jsem si musela dat kafe, protože jsem měla hroznou chuť na latte. Včera jsem si otevřela na chuť domácí kysané zelí a ani nevím jak, půl litrova sklenice pryč. Tak 3 dny po ovu většinou jsem skleslá, podrážděná a na sladký... teď jsem ze všeho hrozně v pohodě, srandičky jako před ovu, sladký moc ne, spis mám chuť na slaný, kyselý a maso. A kafe. A to jsem opravdu přestala pít kafe před narozením syna před víc než 5 lety. Sem tam je mi na zvracení přes den, 2x jsem i zvracela. Jeden den mi bylo na omdleni. Mám bílý výtok. Častější močení. Ms má dojít za 4 dny 😅 zbyly mi tu dva clearblue z minule, tak jeden dneska negativní a s tím druhým počkám až pokud nedojde ms. Byla jsem spis zvědavá když mám tyto “priznaky” takže by klidně mohlo být brzo. Ale chci se zeptat, jestli takové příznaky mivate u pms, nebo jestli to spis vypadá na miminko 😅 protože si říkám jestli jen nemám rozházené hormony 🤗
PS: některé ty digi clearblue ukazuji obrysy pluska normálně ne? Já už si nevzpomínám, spis si myslím, že nebyly, ale kupovala jsem jinde, tak můžou mít jiné postupy výroby třeba. Příkládám to minusko s pluskem jako metaforu pro moji momentální zmatenost 😅

michaelarousova
8. pro 2021

@popelusina ja tokovy mam pms ☺️ Nekdy bez priznaku nekdy jak pises proste pokazde jine☺️

izzylka
8. pro 2021

Tak jelikož příznaky těhu způsobuje hcg, tak s takovýma příznakama bys měla už notmálně pozitivní test. Podle mě prostě pms, psychika nebo tělu prostě něco chybí, proto ty chutě 🙂

littlebee124
8. pro 2021

@popelusina Obrys plusu je tam vidět normálně ;) u digi vecich vidis všechno, je to jednoduchá elektronika. I na netu mají jiné obrys.

popelusina
autor
8. pro 2021

@littlebee124 ja si to myslela 😁 ale jako metafora to posloužilo dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru