• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po ET byl na testu duch, potom už nic. Co myslíte?

27. dubna 2012 
Na OPU jsem byla v úterý a ET byl v sobotu. Měla jsem PK a nechala jsem si zavést 2morulky. Včera 6 den po ET jsem odpoledne testla mamatestem citl.10 a objevil se tam slabouký, jen na určitém světle patrný druhý duch. Test jsem opakovala dnes ráno 7den po ET a bylo to malinko horší, ale ještě pořád tam byl náznak ducha. Odpoledne jsem si dělala další test a ten už je sněhobílý. Píchala jsem si gonal. Myslíte, že jsou to dozvuky, a nebo se embryja chytla a v zápětí jejich vývoj skončil. Cítím se úplně normálně, nemám ani žádné příznaky příchodu menzes, jen občas pobolívají prsa, ale to může být utrogestanem.
Díky za všechny vaše názory :wink:
13. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla "ducha" druhé čárky taky 6 den po ET. Byl vidět až po zaschnutí. Druhý den byl stejný a začal sílit až další dny. (a z ducha je dvouletá holčička) .Myslím, že nic není ztraceno, protože ten sněhobílý byl z odpolední moči. Takže počkej na ráno a uvidíš :slight_smile: Určo tam budou //
13. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to jeste silene brzo na test... zkus zase rano..
13. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a píchala sis pregnyl?? Ten zůstává v těle až 10 dní a způsobuje //. Jinak si myslím, že na testování je brzy, já při prvním transferu testovala 10 den a při druhém až 13tý den.
13. dub 2012 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel mi falešně pozitivní test dělal Pregnyl, a to ještě 11DPO :unamused: . Na testování je brzo, zkus vydržet :wink: .Přeji hodně štěstí.
13. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky, jse po ET 6-8 bunečného embrijka. Byla jsem včera v 13hod, takže to 1. nebo 2.den, jak se to počítá?
Další otázka je, pokud se mimísek zakousne po kolika dnech cítím nějaké změny? prsa, žaludek...?
27. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek