Po ET byl na testu duch, potom už nic. Co myslíte?

Na OPU jsem byla v úterý a ET byl v sobotu. Měla jsem PK a nechala jsem si zavést 2morulky. Včera 6 den po ET jsem odpoledne testla mamatestem citl.10 a objevil se tam slabouký, jen na určitém světle patrný druhý duch. Test jsem opakovala dnes ráno 7den po ET a bylo to malinko horší, ale ještě pořád tam byl náznak ducha. Odpoledne jsem si dělala další test a ten už je sněhobílý. Píchala jsem si gonal. Myslíte, že jsou to dozvuky, a nebo se embryja chytla a v zápětí jejich vývoj skončil. Cítím se úplně normálně, nemám ani žádné příznaky příchodu menzes, jen občas pobolívají prsa, ale to může být utrogestanem.
Díky za všechny vaše názory 😉
boruuvka
13. dub 2012
já měla "ducha" druhé čárky taky 6 den po ET. Byl vidět až po zaschnutí. Druhý den byl stejný a začal sílit až další dny. (a z ducha je dvouletá holčička) .Myslím, že nic není ztraceno, protože ten sněhobílý byl z odpolední moči. Takže počkej na ráno a uvidíš 🙂 Určo tam budou //
denousek
13. dub 2012
no je to jeste silene brzo na test... zkus zase rano..
petrufa86
13. dub 2012
a píchala sis pregnyl?? Ten zůstává v těle až 10 dní a způsobuje //. Jinak si myslím, že na testování je brzy, já při prvním transferu testovala 10 den a při druhém až 13tý den.
natalie77
13. dub 2012
Bohužel mi falešně pozitivní test dělal Pregnyl, a to ještě 11DPO :-| . Na testování je brzo, zkus vydržet 😉 .Přeji hodně štěstí.
kaculam
27. dub 2012
Ahj holky, jse po ET 6-8 bunečného embrijka. Byla jsem včera v 13hod, takže to 1. nebo 2.den, jak se to počítá?
Další otázka je, pokud se mimísek zakousne po kolika dnech cítím nějaké změny? prsa, žaludek...?

Začni psát odpověď...

Odešli