• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po vyvolávačce špinění, trocha krvácení a už nic

23. června 2014 
Ahoj,chtěla bych se zeptat, 9,5 jsem měla dostat MS nedostala, volala sem na gyndu co stím a ona az příjdu za 14 dní... objednala mě na 29,5 a dala mi vyvolávačku a že to mám do 10dnu dostat... a ted to... zacla jsem malinko hodně malinko špinit ve čtvrtek 5,6 a v pátek jsem trochu krvácela a sobota nic až pak večer kapka krve a už se nic neobjevilo... stalo se to někomu ? Nemužu být třeba těhotná ? nebo je to u vyvalávačky normální ? nikdy jsem jí neměla tak nevím
13. čer 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noisy po vyvolávačce mi došla vždy regulérní MS. Doktor vždy vzal i krev na zjištění HCG ať je 100% jistota
13. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já někdy mívala jen dvoudenní MS.
13. čer 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test sis nedelala? Samozrejme, ze muzes byt tehotna :wink:
@noisy
13. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě doktor u vyvolávačky řekl, že mám tak nízkou sliznici, že i kdybych jenom trošku zašpinila či ze mě vyšla jen jedna jediná kapička, tak to mám brát jako ms. takže ano, tohle mohla být tvá ms po vyvolávačce a zároveň i můžeš být těhu, což by ale před vyvolávací injekcí měla dr. vždy zkontrolovat, jestli má smysl tu injekci vůbec dávat....
13. čer 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Test jsem si delala předtím než jsem šla k doktorce.. dělala jsem si dva a oba negativní. Mě taky říkala že mam něco se sliznicí,ale nevím co přesně.. tak třeba je to tím.
14. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noisy tak vyvolavacka by ti v tehotenstvi neuskodila, prave naopak...ale ted uz by ti mel test neco ukazat (v pripade tehotenstvi) , zopakovala bych ho.

Ale pokud rikal, ze mas sliznici nizkou, tak nema moc co odchazet a tve spisneni mohla byt reguleri MS...
14. čer 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře děkuji. A nemáte někdo zkušenost s antikoncepšíma injekcema ? kolik stojí , učinnost, apd..
16. čer 2014 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noisy antikoncepční injekce..pročetla jsem řadu diskuzí...jsou s tim jen vážné problémy :( časté vynechání MS i po dobu několika let. můžeš třeba dostat i alergii ktere se nezbavíš minimalě 3 měsíce...protože proste to serum v sobě máš. Jako já asi zkusim zustat na HA. mam 2 týdny tu yosefiinne a zatim snad dobrý. vubec necitim azdny změny...
23. čer 2014 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek