Pobolívá podbřišek i další dny po ovulaci?

9. června 2012 
Ahoj holky, chtěla bych se pozeptati... Mám pravidelnou ms, žádné gyn. problémy a ovu poznám podle pobolívávání bříška a podle výpočtu plodných a nepolodných dní ta ovu i sedí. Pohlavní styk byl den po ovu - ráno i večer a od té doby mě denně to bříško pobolívá jako při ovu. (už je to 5.den.) Může to něco znamenat? - byl to náš 1. pokus o mimi. Díky moc na příspěvek
9. čer 2012 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mě bolelo břicho už pár dní před OVU a pak ještě týden po OVU. Pak asi za další týden mě začali bolet prsa a od té doby znovu i břicho a teď jsem v 6 tt Takže bolest může něco znamenat, ale jinak než testem to nezjistíš...
9. čer 2012 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám MS tak 8 dnu (i kdyz takové 4je to jen slabe špinění). Mě teda bolí břicho tak 2-4 dny před ovulací pak stejně po , pak začnu být oteklá a tak 5 dnu pred menstruací už cítím něco v podbřišku. Takže těch pohodových dnů je fakt málo, takhle to mám od porodu. Před těhu jsem o ovulaci vůbec nevěděla a břicho mě bolelo první dva dny MS, která byla tak 6 dnů.
Tvé pobolívání může těhu znamenat stejně jako to může být jen tvé přání nebo výsledek toho, že se sleduješ. Přeju ať se zadaří a určitě za pár dbů budeš vědět víc.
9. čer 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
S HA mě břicho nebolelo vůbec, nikdy sem ani nevěděla, kdy mám OVU. MS mívám bolestivou a to i po porodu. V zimě sem opět vysadila po 3,5 letech HA a břicho mě bolí týden před ovulací, při ní i týden potom a pak různě nárazově. Že sem těhotná bych si strašně přála, ale spoléhat se na to nejde, už 3x sem se těšila a nic ...ty bolesti jsou stále se opakující každý měsíc ...a dle dr.jsem v pořádku, prostě to tělo to nyní mnohem víc vnímá a já také, když se sleduji. Takže tak.
9. čer 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek