Pocit těhotenství ?

tawi
18. dub 2022

Holky poraďte! Včera odpoledne sex, večer najednou ovulace a bolavy vajecnik (tak jsem udělala ovu test, abych si to potvrdila), a dnes cely den pocit, jako kdybych to měla každý moment dostat. Je to ještě odeznivajici ovulace, nebo se něco deje? Zánět?

wladimira
18. dub 2022

@tawi od pozitivního testu ovulace nastává do 24-48h takže určitě to bude ještě k ovulaci ☺️

katherine177
19. dub 2022

@tawi ovulace

tawi
autor
19. dub 2022

děkuji moc, dnes už se cítím o mnoho lépe. Určitě to byla ještě ovu. Tak ted už jen čekat, zda se uhnizdi ☺️

12misulkq
19. dub 2022

@tawi laicky řečeno k ovulaci dochází v momentě kdy se ti ,,uleví od bolesti” protože praskne folikul 🙂

tawi
autor
29. dub 2022

Holky tak ten pocit pořad pokračuje, dnes už jsem 13 DPO, MS zatím nepřišla i když pocit je, ze je hned na spadnutí, dnes jsem udělala test a myslim, ze je tam duch. Co myslite? Prsa me bolí, ale to každý měsíc pro PMS taky ….

wladimira
29. dub 2022

@tawi je tam 👻 přeji ať sílí

tawi
autor
29. dub 2022

@wladimira moc děkuji! Udělala jsem ještě jeden test, protože jsem to nemohla vydržet a je to tam. Bolest v podbrisku jako na menstruaci je normální??? Přejde to?

nazka
29. dub 2022

@tawi je to normální, já to měla tak skoro měsíc a gratuluji 🍀

tawi
autor
29. dub 2022

@nazka díky moc! Je to moje první, tak jsem rada, ze se muzu poradit 🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru