Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

krisatko
7. led 2019

@upuska ale jo, jde to... Prdiky, škytavka...😁

katka9184
7. led 2019

@upuska to bude druhé. Prvního máme chlapečka, byl mu teď rok.
Chtěla bych začít " zadělávat" příští rok, protože nevím, zda se to napoprvé povede. Při prvním nám to trvalo skoro půl roku.
Chci navázat na mateřskou.
Tvé to bude první nebo druhé miminko?

upuska
7. led 2019

@katka9184 druhe, taky mame chlapecka, byl mu rok v listopadu..cekali jsme na nej skoro rok, tak jsme taky radsi zacali vcas..a chtela bych tedy deti bliz k sobe, tak uvidime, jestli se mi to splni

upuska
7. led 2019

@krisatko a jste doma? Jenik taky porad skytal, prdiky ho nastesti moc netrapily..on byl hrozny zlato a ja se topila v hormonech, byvala bych sla rodit z fleku znovu 😁

katka9184
8. led 2019

@upuska já bych chtěla rozestup max tři roky. Ale chtít můžu cokoliv :/

kkac83
8. led 2019

@krisatko Ahojky, nevíš něco o "lavender" ? (už si přesně nepamatuji její nick)

krisatko
9. led 2019

@upuska no ta naše strašně skýtala už v břiše chuderka. Jojo jsme doma, pustili nás už den před Vánoci

@kkac83 ahojky, nene nevím.

upuska
9. led 2019

@krisatko tak to vas pustili brzy, to je dobre
@kkac83 taky o ni nic nevim, naposledy mi psala v prosinci 2017 a od te doby ani tuk, rikala, ze si tu od toho musi dat oraz a co jsem koukala, tak je dlouho neaktivni..taky si na ni kolikrat vzpomenu..

upuska
4. únor 2019

@kkac83 ahoj, tak jak? 🙂 ja jsem 4dc :-/

kkac83
5. únor 2019

@upuska Ahoj 😊 Já jsem 10dc, teď jsem měla cyklus 38 dní 🙄 Jako vždycky jsem měla delší cykly, ale takhle dlouhý si teda nepamatuju 🤔 Tak snad se to dá nějak do kupy a něco se povede 🙂 Byla jsem na kontrole po revizi a dr. říkala, že to vypadá dobře, že vůbec nejde poznat, že nějaký zákrok proběhl.. ale on to vlastně nebyl přímo zákrok, dali mi tabletky, nemusela jsem pod narkozou.

saja13
12. únor 2019

Ahoj holky mám 3 den spozdeni a test nic, tak asi budu testovat ráno znovu, nebo tam neco vidíte?

sudylichozrout
12. únor 2019

@saja13 bohuzel, tohle je negativni test. Pokud menstruace nedorazi do ctrnacti dnu, objednej se na gyndu.

saja13
12. únor 2019

@sudylichozrout taky sem testovala teď odpol tak uvidíme do pátku snad budu vědět víc

kacenka0705
16. únor 2019

Ahoj holky potrebuju poradit vidite neco ? Nebo jen ja blaznim :D

amona
17. únor 2019

@kacenka0705 vidím 😉, dneska jsi už testovala?

kacenka0705
17. únor 2019

@amona nene budu zitra rano 🙂

amona
17. únor 2019

@kacenka0705 tak držím pěsti ať krásně sílí

kacenka0705
17. únor 2019

@amona dekuju moc jsi hodna. Je to test pepino ale prijde mi ze ta druha slaba carka je hodne blizko k te kontrolni. Tak se bojim aby to nebyla chyba testu

dasenka12018
17. únor 2019

@kacenka0705 vidím krásně, snad bude silit 😊🍀 Já dneska 5 dpo a furt mi tak divně bublá v brise a podbrisku. MS má přijít za 7 dní, většinou mě už bolej alespoň prsa a teď nic, nechápu 🤔 Tak sem zvědavá jak to dopadne, pro jistotu tu mám Gynex na další měsíc 😀

kacenka0705
17. únor 2019

@dasenka12018 drzim palecky aby ti to vyšlo. Gynex jsem take chtěla brát ale nakonec beru mimistar forte tak uvidime jestli bude silit zitra rano udelam dalsi test

dasenka12018
17. únor 2019

@kacenka0705 děkuji moc 😊 uvidíme, snad to brzy vyjde. Dej pak vědět, snad test bude silit 😊🍀

kacenka0705
17. únor 2019

@dasenka12018 urcite dam dekuju 😊

renesme78
18. únor 2019

Ahoj holky..vracím se k vám s fotkami testů..co si o tom myslíte ? Mám strach u prvního syna jsem měla 10 dní po ovu. Testy už s duchem a po vynechání MS už dálnice..u mimoděložního jsem měla téměř dálnice jich týden po ovulaci (to asi bylo právě tím tím že se zahnízdilo brzo a tam kde nemělo)..teď po 3mesicich jsem nedostala mS a 6 dní po vynechání je dne fotka je že včera večer Dr. Max 10 a dnes ráno Benu lékárna 25..bojím se aby se neopakoval ten šílený zážitek..myslíte že mám mazat k Dr?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru