Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

kacenka0705
28. zář 2017

@krisatko ja prave mela ms hodne kratce a slabou... uvidime zkusim testnout za 2 dny. A jeste se k tomu pridalo neprijemne bodani v prsou

krisatko
4. říj 2017

@lavender19xx ahojky, jak je? My pořád nic. Cyklus se mi natáhl na 48 dní. "Paráda"....

lavender19xx
4. říj 2017

@krisatko ahooj, no tak mně se cyklus šíleně zkrátil, mívám to po 25 nebo 26 dnech, takže prakticky pořád mám nějaké pnutí nebo bolesti v podbřišku, taky žádná výhra 🙂, těžko se dá myslet na něco jiného, ale usilovně se o to snažím 😉

krisatko
4. říj 2017

@lavender19xx jeden extrém vedle druhýho 😀 teď co je lepší .... No u nás to jde celkem dobře, ty jiné myšlenky.... Prodávám toho svého koně, půjde do sportu a já budu shánět jiného, jen takového do lesa, na procházky....

natyna003
5. říj 2017

Ahojky holky..tak bohužel minulý měsíc to nevyšlo ale teď v pondělí 2.10 jsem měla ovulaci docela dost velkou úplně jsem umírala :D ...a s přítelem spíme teď v kuse už týden někdy i dvakrát denně 😏...Pokud by to vyšlo kdy nejdřív bych si měla udělat testik?? Jsem strašně nedockava :(

lavender19xx
5. říj 2017

@krisatko obdivuju tě, že se s ním dokážeš rozloučit 🙂, to bych asi nedala.

@natyna003 pokud jsi strašně nedočkavá, tak budeš testovat stejně dřív, i když tu napíšeme hočico... 🙂 Testovat by se prostě mělo nejdřív až v den vynechání ms, aby sis nedělala zbytečné naděje. Je to to, co jsi chtěla slyšet? Ne, že? 😀

krisatko
5. říj 2017

@lavender19xx úplně lehké to není, co ti budu vykládat. Jako bych dávala pryč další dítě. Ale z pohledu zdravého rozumu - u nás se nudí. Baví ho skákat a já mu nejsem schopná dat tolik práce co by potřeboval. A když se nudí, vymýšlí blbosti typu "odejdu si z výběhu a vy si mě honte třeba po poli".....

natyna003
10. říj 2017

@lavender19xx Děkuji mockrát no..😂😂 no nevydržela jsem to a testovala jsem už včera ale bohužel jen jedna čárka...Ale od neděle jsem jiná. V neděli to byl týden po mé ovulaci...A cítím na sobě že se něco děje. Je mi zle,nemůžu spát , i když jsem strašně moc unavená tak to prostě nejde...usnu až po 2 hodinách ..zatím nezvracim ale na zvracení mi je furt ale zatím se držím ..přítel mi řekl že mi hodně narostli prsa ale já zatím nic necítím . Hlavně mě píchá v podbřišku. ..a furt chodím čůrat 😂 menstruaci mám dostat příští týden ve středu 18.10 ...Myslíte si že bych už po týdnu cítila nějaké změny ??? Děkuji mockrát 🙂

lavender19xx
11. říj 2017

@natyna003 klasika, nedá si říct a nedá si říct 😀, každopádně od uhnízdění už můžeš něco cítit, pak může přijít klasický pms a až teprve okolo termínu ms máš naději na ten test.
Mně třeba prsa bobtnají od ovulky čím dál víc a splasknou při ms, břicho rovněž.. Zvracení přichází až později, teď je ještě fakt brzy 😉.

lavender19xx
11. říj 2017

@natyna003 jenom mě ještě napadá... v neděli jsi měla týden po ovu a ms čekáš až 18.10., není to strašně dlouhá luteální fáze?? Mně to přijde dost.

natyna003
11. říj 2017

@lavender19xx No ovu nemám ve stejný dny. Vždy ovu poznám protože mě neskutečně bolí břicho , a pár dnů před tím jsem byla na gynde a ta říkala že zachvilku budu mít ovu ten jeden vaječník byl obrovský. Tak na mě přišli v neděli odpoledne bolesti a hned jsem si udělala ovu test a okamžitě jsem měla dvě čárky ...A s menstruaci to m tak že si na netu dám menstruační kalendář a tam mi to vypočítá...celej půlrok co neberu prášky tak mi to vždy podle netu vyslo ..🙂

lavender19xx
11. říj 2017

@natyna003 ono je fajn, když se trefíš na prohlídku před ovulkou, že ti to doktor potvrdí.. ale jestli jsi měla ovu test pozitivní v neděli, tak ovulka sama přišla třeba v pondělí nebo úterý, čili pořád je ještě brzy 😉.
Držím palec, abys měla za týden pozitivní test.

amona
13. říj 2017

@natyna003 tak jak to vypadá?😉

amona
13. říj 2017

@natyna003 ja mám dostat MS 21.tak taky čekám a čekám co bude...

katka9184
13. říj 2017

Ahoj děvčata, nechcete některá vitamíny co jsem brala na podporu početí? Mně to doma leží a za měsíc a půl rodím 🙂

zoynka
13. říj 2017

Zdravím chci se zeptat mam cca 3-4 dny do MS. Nejak jsem se nekontrolovala, ale zacala se mi pred tydnem motat hlava a do ted to moc neustalo neni to nejak hrozné, ale vnímám to. Pridalo se mi do toho nafoukle bricho a trochu spatne od zaludku. Mam druhy den zvysenou telesnou teplotu a pobolivani na leve strane podbrisku. Do toho velke zimnice hlavne vecer. Nikdy jsem MS bolesti nemela jeste pred tim než jsem je dostala tak nevim. Test zatim negativni. Mate podobne zkušenosti dekuji 😉

skripmart
14. říj 2017

@katka9184 A co je to za vitaminy? A zabraly?

skripmart
14. říj 2017

Zdravim holky. Tak se s muzem snazime aktivne druhy mesic. Minuly cyklus nic, tento cyklus se pro jistotu snazime kazdy den odedne kdy mi skoncila MS. Tak uvidime, ovulaci mam v pondeli 🙂

natyna003
14. říj 2017

@amona zdravím no tak dělala jsem si dva testy i když vím že je brzy 😂afuer negativní ..teď ve středu 18.10bych to měla dostat ale je to divný no. Furt se cítím divně ,prsa mám větší a furt mám nafouklé břicho ..Hlavně se mi okolo bradavek udělali takové bílé pupínky a zasahuje to až do dvorce ale zkoušela jsem to mačkat i když vím že se to nesmí ale nic neteče ,četla jsem že většinou jde třeba kapička když je ženská na začátku tehu..Občas mě i píchne v podbřišku ..od minulý neděle jsem nemohla ani spát teď už teda docela dobrý tak se strašně bojím že jsem se v sobě spletla...Doufám že to nedostanu :( ..prsa mě bolí jen když si na ně sáhnu a převážně jen bradavky ..tak uvidíme :(

amona
15. říj 2017

@natyna003 všechny jsme stejný...Mé včera tak svrbely prsty ze jsem testila už 7DPO a i když mi byl jasný vysledek tak jsem to prostě zkusit musela. Mršku čekám az v sobotu tak ještě musím čekat...prsa též boli,břicho jak kopacak...😀 zítra jdu na gyndu na pravidelnou roční prohlídku tak uvidím co mi řekne MUDr. 😀

natyna003
15. říj 2017

@amona Tak budu držet palečky 💋 právě že já před menstruaci mám trochu nateklé prsa i břicho mám nafouklé ale nevolnost,prsa nateklé ,nafouklé břicho nálady..už před 11ti dny tak už tohle mi přijde divný no..hlavně těsně před ovulaci jsem byla na gynekologii a ta mi řekla že mi ovulace přijde a že to bude dost veliké a to jsme zrovna i jeli pryc takže mám takový pocit že to prostě vyšlo 🙂

amona
15. říj 2017

@natyna003 to by bylo super! 😉moc držím palečky!☺

katka9184
16. říj 2017

@skripmart Nabízím polovinu lahvičky Gynex, ten je super na více věcí a polovinu balení Femibionu 1...zabrali😀, začátkem prosince mám termín porodu.👶

carodejkasnu
3. pro 2017

natyna003 😀 něco podobného teď i já řeším. Koncem měsíce či začátek měsíce mám MS. A jen příznaky únava, žravost, náladovost takže klasický předmenstruační syndrom 😀
Ale už týden mě bolí bradavky nezvykle moc při dotyku a dneska 😀 při sexu budu psát otevřeně při přísátí přítele byly sakra citlivé až jsem měla 100% chutí říct au to bolí.A to nemluvě o lesklých očí nicméně pořád nic to nedosahuje a test před 3 dny negativní což je brzy 🙂 takže buď z toho nebude nic nebo dáreček na Vánoce 😀

upuska
6. led 2019

Holky, chtela bych znovu otevrit tuhle diskuzi, at nemusim zasvecovat sve blizke, ze chceme mimco..potrebuju to s nekym probrat..prida se nekdo? 😇

katka9184
7. led 2019

@upuska Ahoj, my sice se snažením začneme až za rok v zimě, ale klidně se přidám 😊

krisatko
7. led 2019

@upuska nepovídej už? To já přemýšlím jestli vůbec do druhého půjdeme. měla jsi při kojení nějakou antinu?

upuska
7. led 2019

@krisatko zdarek 😘 nemela, nic jsem nechtela, protoze jsem vedela, ze nechceme cekat dlouho..a tak nejak spontane jsme se utrhli uz v srpnu a stejne nic, dneska jsem 1.DC vcera jsem zacala spinit a v noci se to rozjelo..takze to u nas asi zase nebude jen tak, tohle byl sesty cyklus..a jak se mate?

upuska
7. led 2019

@katka9184 ahoj 🙂 a to bude prvni nebo uz prcka mate?

kkac83
7. led 2019

@upuska ahoj, my taky chceme už druhé, minulý měsíc nám to bohužel nevyšlo, musela jsem na revizi, bylo stejně jako poprvé... to se nám pak prcek povedl po 3 mesicich, tak doufám, že teď by to mohlo být taky tak 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru