Povedlo se😉. Co myslíte?

wiking
16. lis 2020

Ahoj holky tak myslím, že u nás se to taky povedlo co myslíte? Ten horní je dnes a spodní včera 😉

carolineg1
17. lis 2020

@wiking pokud do zítra neprijde ms tak taky testnu

wiking
autor
17. lis 2020

@kristyna2002 děkujeme 😉

wiking
autor
17. lis 2020

@modroucka jj já se objednala v pondeli a jdu příští týden ve středu. Přej od 6 týdne su může uz😉a já jsem teď na mateřské ale v lednu mám nastupovat do práce a zítra mám dát vědět jak jsem se rozhodla tak to potřebuji co nejdřív vědět😉
Jinak od včera mě je na z rčení jinak nic ale i u první jsem měla jen pocit zvraceni a únava jinak nic.
A jinak podle kalkulacky mě to vychází na cca 19.7 myslím a co ty příznaky atd.

carolineg1
17. lis 2020

@wiking mě bolí břicho jako před ms a pocit na zvracení mám taky a pořád je mi zima....ale mívám to i přes ms

wiking
autor
17. lis 2020

@carolineg1 tak snad nam to dobre dopadne☺

carolineg1
17. lis 2020

@wiking ja už jen doufám...

Že se k vám přidám

modroucka
17. lis 2020

@wiking mne to ale pravé vychází na 23.7
Kdy si měla poslední ms?
já pravě v porovnání s prvním tehu vůbec zadne příznaky až na to ze mne občas boli/táhne podbrisek ale zase taky když porovnávání s prvním tak to vůbec nic není
Tak teď jen doufám ze se ty příznaky nerozjedou jako při prvním jsem dost trpěla proste jsem měla všechno možné a přitom jsem chodila do práce :/
Tak to by bylo fakt super kdyby tohle tehu bylo jednodušší))

wiking
autor
18. lis 2020

@modroucka no já jsem měla poslední 12.10 a ty? Tak ať se to ne rozjede mě poboliva břicho a je mě pořád na zvraceni a dnes ráno jsem už měla na mále 😉ale vždy to nějak ústrojím. Do toho dnes jsem musela napsat šéfovi že nastoupím zpět do práce a o těhotenství mu zatím říkat nechci když nemám nic potvrzené. A kdy jdeš k doktorovi?

wiking
autor
18. lis 2020

@carolineg1 určitě 😉já taky nevěřila že se to podaří pak jsem zacala řešit práci a ono se podařilo 😉

wiking
autor
18. lis 2020

@wiking a dělala sis test?

carolineg1
18. lis 2020

@wiking tak dorazila ms

wiking
autor
18. lis 2020

@carolineg1 tak to je mi líto. Příště to určitě klapne

carolineg1
18. lis 2020

@wiking ja už tomu nějak nevěřím

littlebee11
18. lis 2020

Ahojky holky můžu se k Vám přidat 🙂 Minulý týden mi vyšly první pozitivní testíky a dneska jsem byla na krvi, takže zítra čekám na výsledky. TP mi vychází podle kalkulačky na 26. 7. je tu někdo podobně? Jinak všem moooc gratuluji a ať miminka krásně rostou 🙂

wiking
autor
18. lis 2020

@littlebee11 také gratuluji😉děkuji

moni1989
18. lis 2020

@littlebee11 já byla dnes taky na krvi a zítra si mám volat 🙂
Mě termín vychází na 25.7.

littlebee11
18. lis 2020

@wiking děkuji a kolikatý jsi tt?

@moni1989 Jee, tak také gratuluji, tak to jsme téměř stejně 🙂 už se nemůžu dočkat zítřka a zároveň se bojím, aby hodnota byla dobrá. Máš nějaké příznaky? Já totiž téměř nic.

moni1989
18. lis 2020

@littlebee11 jsem jen hodně unavená 🙂

littlebee11
18. lis 2020

@moni1989 Já jsem jenom některý dny unavená, no tak zítra uvidíme 🙂

littlebee11
19. lis 2020

@moni1989 Ahoj, tak jak si dopadla na krvi, už víš výsledky? 🙂 Já už si tam ráno volala a HCG mám 1240, tak jsem moc ráda. 🙂 No a na 1. UZG jdu až 8.12., což je tedy strašně dlouho, vůbec nevím jak to vydržím

moni1989
19. lis 2020

@littlebee11 Ahoj, mě hodnotu neřekla, jen že krev je pozitivní 🙂
Já jdu na utz v úterý.

littlebee11
19. lis 2020

@moni1989 Tak hlavně, že je pozitivní ;) Jee tak to se máš, že jdeš takhle brzy, tak ať se pak mrňousek na ultrazvuku hezky ukáže 🙂

moni1989
19. lis 2020

@littlebee11 no, snad už bude něco vidět 😃
Ty čekáš první?

wiking
autor
19. lis 2020

@littlebee11 tak super že to vyšlo z krve 😉a proč si vůbec šla na krev a ne hned k doktorovi? Jestli se můžu zeptat 😉jako aby si měla jistotu že si těhotná než půjdeš k doktorovi?

wiking
autor
19. lis 2020

@littlebee11 no ukazuje ne to 6 tyden😉

wiking
autor
19. lis 2020

A holky můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi digitálním a papírovym testu? Dekuji

agneska7
19. lis 2020

@wiking digital je citlivost 25 a ukáže ti tydny těhotenství

wiking
autor
19. lis 2020

@agneska7 aha diky.

littlebee11
19. lis 2020

@moni1989 držím pěstičky, aby už bylo něco vidět. Jj budete to moje první, už jsem byla těhotná minulý vánoce, ale bohužel v 6 týdnu, to malé vzdalo, a pak jsem měla před několika měsíci biochemické po IUI, tak teď doufám, že to do třetice to vyjde, mrňousek je po IVF 🙂 A tvoje to bude první?

littlebee11
19. lis 2020

@wiking Já jsem měla už 7 den po transferu pozitivní testík, tak jsem právě doufala, že hodnota krve bude v pořádku 🙂 Nene já chodím do CAR, ted jsem po 1. IVF, takže asi to tak na klinikách mají, po 14 dne po transferu na krev a ted právě až ta kontrola v prosinci, asi aby už viděli srdíčko, to bych měla být 8 týden 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru