Povedlo se😉. Co myslíte?

wiking
16. lis 2020

Ahoj holky tak myslím, že u nás se to taky povedlo co myslíte? Ten horní je dnes a spodní včera 😉

wiking
autor
19. lis 2020

@littlebee11 aha tak to jo tak ať to dobře dopadne 😉

littlebee11
19. lis 2020

@wiking děkuji, tobě taky přeji aby mimi krásně rostlo, a ty už to máš potvrzené z ultrazvuku?

moni1989
19. lis 2020

@littlebee11 IVF, tak to držím palce, taky jsme na něm před 7 lety byli... pak mi ho ze zdravotních důvodů zakázali a nakonec jsem před třema rokama otěhotněla normálně 😊
Mezitím jsem měla taky několik nevydařených těhotenství.
Takže máme dceru 2,5 roku a teď čekáme druhý 🙂

hanahana
19. lis 2020

Holky, mám od neděle zpozdění, test bílý jak alabastr...co to může být? Nikdy se mi to nestalo, moje tělo frčí jak Švýcary, pravidelný menzes co 28 dní několik let....

littlebee11
19. lis 2020

@moni1989 Tak to sis taky užila, tak hlavně, že se pak podařila holčička normálně 🙂

littlebee11
19. lis 2020

@hanahana Tak pokud je test negativní, tak to těhotenství asi nebude, může to být nějaká hormonální nerovnováha. Ale samozřejmě můžeš zkusit test ještě o několik dní později, někdy se // ukážou až později ;)

hanahana
19. lis 2020

@littlebee11 jsem na vážkách, protože obě moje těhotenství se ukázala v plné síle hned první den zpoždění. No zkusím ještě zítra testovat, ale jak říkám, test byl total čistý, ani náznak

modroucka
21. lis 2020

@wiking ahoj promiň měla jsem doma nějaké starosti
Tak píšu až teď
Já jsem měla poslední má 16.10 tak to je pravé ty 4 dny od sebe jak máme mne to vychází na 23.7
K doktorovi jsem se objednala ale nabízela mi buď teď v po dělí což mne přišlo ještě moc brzo a ze by to pak bylo zbytečně anebo 3.12 , tak jsem kývla na toho 3.12, ze tam už určitě všechno bude vidět 🙂
Jinak jsem rychleji unavená než normálně jinak na zvracení mi není což tomu nemůžu ověřit jelikož s prvním mi už bylo tak špatne tak jen doufám ze to takhle zůstane fakt by to bylo super!)) jak se mas ?

wiking
autor
21. lis 2020

@modroucka ahoj nic se nedeje ☺ tak to jo me prave rikala sestra ze uz je to videt od 6tydne a podle tehotenske kalkulacky jsem tes sesty a pristi budu uz sedmej tak snad neco uz uvidi☺ ja bych to tak dlouho nevydržela☺ jinak jsem hodne utahana k veceru a byva me na zvraceni ale nastesti taky nezvracim.a pobokiva me v podbrisku ale to je prej normalni tak snad jo☺ tak drzim palecky ja uz se nemůžu dockat.Ale delala jsem si jeste test dnes a c rka je daleko silnejsi tak snad je to ok☺

modroucka
22. lis 2020

@wiking ahoj! já taky dělal test a je silnější jak ta kontrolní ))) a mám úplně ty samé pocity jak říkáš ty... tak pak určitě dej vědět co doktor rekne
No já zkusím zavolat možná zítra jedtli by mne nevzali dřív třeba se nějaky termín uvolnil

siskinka
22. lis 2020

@modroucka Ahoj, také jsem měla poslední MS 16.10. 🙂
Na kontrolu jdu 4.12.

wiking
autor
22. lis 2020

@modroucka ahoj jj dam vedet urcite☺ taky pak dej vedet .No me sestra tvrdila ze od sestyho tydne muzu dojit mela bych byt sedmej tak uvidime.tak se zatim opatruj a d me di vedet☺

modroucka
23. lis 2020

@siskinka ahoj
Tak to je super !! Tak máme úplně ten samy termín a odkud jses a jak se citis

modroucka
23. lis 2020

@wiking díky moc a ty taky

siskinka
23. lis 2020

@modroucka Jedna kalkulačka mi říká 23.7., jiná zase 20.7., no uvidím co určí doktor. Jsem pořád unavená a je mi celý den strašná zima.
Jsi také ve skupince červencovky 2021?

modroucka
24. lis 2020

@siskinka ne nejsem jak se tam přidám ? To ze jsem těhotná jsem tu už zadala

wiking
autor
25. lis 2020

Ahoj holky tak mám po prohlídce a vše vypadá v pořádku a 7 jdu znova na kontrolu 😉

verulevrtule
25. lis 2020

@wiking Velká gratulace 😉

wiking
autor
25. lis 2020

@verulevrtule dekuji😉

moni1989
25. lis 2020

@wiking super 🙂
Já byla včera a taky vše v pořádku 🤗

wiking
autor
25. lis 2020

@moni1989 je tak super a v kolikatym si tydnu?ja podle kalendare 7 tyden a podle doktora 6 tyden.tak nevim ted..☺

moni1989
25. lis 2020

@wiking Podle MS 6tt, podle utz říkala doktorka 5-6tt 🙂

bomo1
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru