10 dní zpožděná MS, bolest prsou

tessie92
22. srp 2017

Zdravím těhulky a budoucí těhulky

Jakožto ještě žena bez děti bych se chtěla zeptat, meškám už 10 dní s menstruací, pobolívají mě prsa, mám měnší křeče v oblasti podbříšku, mohla bych se učurat a mám chuť jak na sladké tak na slané. Je možné že bych mohla být těhotná? Stojí za to si udělat testík? Nechceme být zbytečně s přítelem zaklamaní..
🙂 😲

luska__
22. srp 2017

@tessie92 příznaky sedí, ale Ja kdyz jsem chtěla byz tehotna jsem je měla Furt s test snehobily.
Kdyz jsem s těhotenstvím nepocitala, tak jsem Furt chodila se dívat , ze jsem to dostala - ono nic a prsa se nalily - jakoby ztuhly ze strany az kdyz uz jsem měla na digi testu 2-3. Držím palce

luska__
22. srp 2017

Mobil a chyby :(
Kdyz jsem chtěla byt tehotna , tak jsem příznaky videla u sebe Furt a test snehobily.
Po zpoždění 10 dni, uz by neco test ukázal 🙂

tessie92
autor
22. srp 2017

@luska__ Děkuji, za odpověď. S přítelem už se snažíme dva roky. 🙂

luska__
22. srp 2017

@tessie92 tak to obdivuju, ze jeste netestujes 🙂) snad to klaplo

tessie92
autor
22. srp 2017

@luska__ Testovali jsme už hodněkrát takže mám trošku strach, ale na druhou stanu jsem strašně nedočkava. Počkám až přítel zítra přijede ze služební cesty a hned budeme testovat. 🙂

novamamina
22. srp 2017

@tessie92 Tak to já bych test už teda udělala. Myslím že by to mohlo klapnout 🙂. Držím palce

tessie92
autor
22. srp 2017

@novamamina Doufám v to, děkuji moc 🙂

biedronca
23. srp 2017

Tak co??

tessie92
autor
23. srp 2017

@biedronca tak to vypadá že to klapalo holky 😍😍 Zítra pro jistotu ještě udělám jeden testík ale už na 1.9 jsem objednána k doktorovi ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru