Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám některé příznaky, mohla bych být těhotná?

karolinajarem
14. črc 2015

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. S přítelem spolu spíme už pár měsíců, občas i nechráněný sex, dítě nechceme a nejsme plnoletí. Četla jsem některé diskuze a podle všeho mám některé příznaky, mám pár dní vynechanou menstruaci, bolesti v podbřišku stejné jako při menstruaci, ale podle některých článků to může být příznak těhotenství. Mohla bych být těhotná?

ell88
14. črc 2015

Udělej si test, nebo dojdi k doktorovi. ....

shine2015
14. črc 2015

@karolinajarem zkus zapojit hlavu a kup si test. 😉

lv
15. črc 2015

Nechtějí sex a absence nejsem - no ano, můžeš být s velkou pravděpodobností těhotná. Pokud dítě nechceš tak se chraň!

tworkis
15. črc 2015

Ještě nějaké příznaky máš? Jinak podle zpožděné menstruace a podle bolestí to nemusí být těhotenství, může to být i cysta nebo cokoliv jiného. Zase bych hned neplašila. Zkus ten test.

kacinda
15. črc 2015

Tak dite nechcete,plnoleti nejste a nechranite se? Jste odvážný teda. Kup si test a pokud bude negativní,investujte aspoň do kondomů 🙂

jasminecek
15. črc 2015

Boha, dite nechcou, nechrani se, test si neudela...no comment.

andrrriiik
15. črc 2015

@karolinajarem Udělej si test,a budeš mít jasno hned 😉 Jinak nechápu,že tě to nenapadlo samotnou,a to,že se nechráníte,když dítě nechcete,taky nechápu 😒

verusky
15. črc 2015

prosim te, kup si v lekarne test (ctyricet korun, dva kusy), podle navodu udelej a vysledek bude jasny. co nejdriv! at neco muzes resit. a s chlapcem si proctete metody antikoncepce, bud si bude davat pozor, na to musi mit inteligenci, nebo se chrante. je to hazard riskovat v mladi tehotenstvi! zbytecne potraty a moznosti dalsich problemu, az vyzrajes. musite byt rozumni!