Mám některé příznaky, mohla bych být těhotná?

karolinajarem
14. črc 2015

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. S přítelem spolu spíme už pár měsíců, občas i nechráněný sex, dítě nechceme a nejsme plnoletí. Četla jsem některé diskuze a podle všeho mám některé příznaky, mám pár dní vynechanou menstruaci, bolesti v podbřišku stejné jako při menstruaci, ale podle některých článků to může být příznak těhotenství. Mohla bych být těhotná?

ell88
14. črc 2015

Udělej si test, nebo dojdi k doktorovi. ....

shine2015
14. črc 2015

@karolinajarem zkus zapojit hlavu a kup si test. 😉

lv
15. črc 2015

Nechtějí sex a absence nejsem - no ano, můžeš být s velkou pravděpodobností těhotná. Pokud dítě nechceš tak se chraň!

tworkis
15. črc 2015

Ještě nějaké příznaky máš? Jinak podle zpožděné menstruace a podle bolestí to nemusí být těhotenství, může to být i cysta nebo cokoliv jiného. Zase bych hned neplašila. Zkus ten test.

kacinda
15. črc 2015

Tak dite nechcete,plnoleti nejste a nechranite se? Jste odvážný teda. Kup si test a pokud bude negativní,investujte aspoň do kondomů 🙂

jasminecek
15. črc 2015

Boha, dite nechcou, nechrani se, test si neudela...no comment.

andrrriiik
15. črc 2015

@karolinajarem Udělej si test,a budeš mít jasno hned 😉 Jinak nechápu,že tě to nenapadlo samotnou,a to,že se nechráníte,když dítě nechcete,taky nechápu 😒

verusky
15. črc 2015

prosim te, kup si v lekarne test (ctyricet korun, dva kusy), podle navodu udelej a vysledek bude jasny. co nejdriv! at neco muzes resit. a s chlapcem si proctete metody antikoncepce, bud si bude davat pozor, na to musi mit inteligenci, nebo se chrante. je to hazard riskovat v mladi tehotenstvi! zbytecne potraty a moznosti dalsich problemu, az vyzrajes. musite byt rozumni!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru