Pozitivní nebo negativní tt?

michaela1930
12. srp 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat
Je zda tento test pozitivní nebo negativní? Dělala jsem si ho dnes kolem 11h dopoledne

gaaaby
Autor odpověď smazal
Zobraz
sami28
12. srp 2020

@michaela1930 ja tam mozna neco vidim 🤔

agneska7
12. srp 2020

Taky tam asi něco málo vidím

michaela1930
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
12. srp 2020

Nepíšete jaký je cyklus, jak dlouho máte do ms? Možná tam něco málo je, pokud to teda není foceno po limitu. JInak známá mi včera říkala, že skoro 5 měsíců nevěděla, že je v tom, měla normal ms a tehu testy negativní

nina004
12. srp 2020

@michaela1930 Mne príde ,že tam druhá čiarka je aj keď iba slabunká. Skús test ráno ,bude z prvého moču silnejšia.

nikol125
12. srp 2020

Taky vidim, ale taky jsem mela nekolikrat a nic z toho nebylo.. zkusila bych zitra zase a pokud zesili je to jasne 😊👍🏻

michaela1930
autor
12. srp 2020

@jjasmina minulý měsíc jsem to měla 20 dnes to je 23 den a stále nic

michaela1930
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela1930
autor
13. srp 2020

Dělala jsem si ten test ráno, a vyšlo mi zdá toto.. Takže tím mám asi jasno ale projistotu si zajdu na gynekologii

jjasmina
13. srp 2020

@michaela1930 kupte si Mamatest má více barviva, na gynde vám max vezmou krev a budete stejně týden čekat.a kdoví jestli vám tu krev vůbec nabere, když nemáte pozitivní test.já bych si zašla na krev jsko samoplatce do laborky jestli chcete mít jistotu

agneska7
13. srp 2020

Jinak není pravidlem že ráno je test ,,nejvíc,, pozitivní ono se to v letáčků sice píše ale řekla bych že až polovina žen má více pozitivní test až z odpolední nebo večerní moči , a ještě by mě zajímalo co myslíš těma číslama 20 a 23 ty máš tak krátké cykly ? Nebo jak dlouho máš do ms?

tasimia
13. srp 2020

@michaela1930 na gynekologii je ještě brzo, podle mě nic neuvidí a budeš zbytečně nervózní, zkus počkat až čárka zesílí 🙂. Držím palce.

jjasmina
13. srp 2020

@agneska7 Je to možné já třeba testovala vždycky odpoledne nebo navečer, říkala jsem si, že pokud tam budou //, budou i odpoledne

rickym
13. srp 2020

@michaela1930 dala bych tomu ještě třeba 2-3 dny a testovala znovu, k dr bych se zatím nehnala.

clo1
13. srp 2020

Já tam nic nevidím, za mě je to negativní

michaela1930
autor
14. srp 2020

Včera jsem byla na gynekologii a vzali mi krev tak uvidíme dozvím se vše v pondělí. Ale jinak děkuji všem co mi tady pomohli a věděli co a jak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru