Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní těhotenské testy, ale nemohu si vzpomenout, kdy naposledy byla menstruace 😞.

27. únor 2020

Dobrý večer, prosím Vás, predevcirem, včera a dnes jsem si dělala tehotensky test, jelikož sem měla bolesti v podbrisku a menstruace delší dobu nikde, jen si bohužel za boha nemohu vzpomenout přibližně kdy byla menstruace, natoz prvni den menstruace 🙈.. omlouvám se za tento dotaz, ale budu rano volat doktorce a je mi jasný, co bude první otázka, první den poslední menstruace 🙏🏻.. jinak dělala jsem si i test s ukazatelem týdnu a ten mi ukázal 3+, což je 5 a více týdnu. Děkuji za odpověď.

piskoteka
27. únor 2020

Nu co už, paní doktorka si vás objedná a podle ultrazvuku se časem pozná jak je fazolka stará. Já si ms taky nepamatuji, nikdy jsem si to nepsala. Hlavu vám neutrhne. A moc gratuluji ke krásným čárkám! 😊

amazonkajanik
27. únor 2020

Jelikož jsem byla hrozná skleroza a tohle jsem si nebyla schopná ani napsat do kalendáře,stáhla jsem si appku,která mi i cinkne,kdy ms má přijít,jestli jsem ji nezapomněla zadat,kdy by měla přijít ovulace,atd. Tak až porodite,tak si ji pořiďte a bude klid 😉

aselluska
27. únor 2020

@amazonkajanik mám taky, super věc 👍

jaja01k
27. únor 2020

A na co se ptáš?

kaja2016
29. únor 2020

Ja to u tohohle tehu odhadovala. Tez nevim. Prijde mi to palici, aby si zena porad zapisovala menstruaci, obzvlaste kdyz je a otehotnenim problem, tak nejake pozorovani sebe sama fakt nicemu nepomaha. 🙄 Kazdoapdne pak na tebe divne koukaj, kdyz nevis, na to se priprav.-).Ale jakoze respektujou. Casem si to nejak cca odpocitas. TP se stejnw nastavuje pak podle velikosti mimi ve 13 tt na 1.screeningu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli