Pozitivní těhotenský test

oliverka28
10. lis 2015

Ahoj holky,s mužem se snažíme o miminko. Cyklus mám pravidelný 25dní,dneska jsem měla den zpoždění,zkusila jsem si udělat test a byl pozitivní,sice čárka byla slabší,ale viditelná. Jenže už od soboty mě bolí břicho a prsa,tak jako kdybych to měla každou chvliku dostat,tak nevím jestli se dá testu věřit..

rezinka9
10. lis 2015

Ano dá se mu věřit. I já jsem měla příznaky jakoby měla dojít MS a byla jsem těhotná 🙂 .

oliverka28
autor
10. lis 2015

Moc děkuju za odpověď 🙂 Už jsem z toho celá pryč,jak bych si strašně přála,aby to vyšlo.

elisity
10. lis 2015

Ahoj,jsem na tom stejně, před hodinou jsem dělala test,ale čárka je slabší. Máš taky takový? Zatím se bojím věřit.

oliverka28
autor
10. lis 2015

Mám 🙂 Ale jak píšeš,taky se bojím věřit,protože mám příznaky jak kdyby měla každou chvilku přijít menstruace 😒 Ale neboj,snad to zvládnem 🙂

andrejinda
10. lis 2015

Ahoj,
takhle přesně jsem to měla dvakrát taky, už pár dní před MS bolest, úplně jako kdybych to měla hned dostat, možná i větší, ale nedostala a byla jsem těhotná🙂 Tak držím palce🙂

elisity
10. lis 2015

T

elisity
10. lis 2015

@oliverka28 Tak si budem navzájem držet pěsti emoticon . Mě taky bolí podbříšek, ale tak nějak nahodile mě tam vždycky píchne. Nikdy jsem neměla pozitivní test, s manželem se snažíme přes dva roky. Doktoři si s náma nevěděli rady a tak jsem už to s nima neřešila, začla řešit alternativně a ejhle emoticon

evulinkab
10. lis 2015

Já mám dve deti a u obou jsem to měla stejne-bolesti v podbříšku, jako bych to mela dostat...Je to normální!Držím pesti! 😉

oliverka28
autor
10. lis 2015

Budu moc ráda,když jsi budeme držet palečky. U mě je tohle taky premiera,tak tomu pořád tak nějak nemůžu uvěřit,strašně se raduju,ale zároveň se radovat bojím. Já jsem poslední měsíc na doporučení pila kontryhelový čaj 🙂

camillaq
10. lis 2015

Já bych to mu věřila 🙂 Pocit, že to mám každou chvilku dostat jsem měla cca do 8 tt, slabé menstruační bolesti, bolest podbřišku, pořád jsem chodila na záchod, protože jsem měla pocit, že jsem to dostala 🙂

oliverka28
autor
10. lis 2015

Holky moc děkuju za uklidnění,fakt jste mi pomohli,tohle všechno je pro mě premiera

veraga
10. lis 2015

@elisity "bolí podbříšek, ale tak nějak nahodile mě tam vždycky píchne." Přesně takhle jsem to na začátku těhu měla já! Byla to podobná bolest jako menstruační, ale netrvala pořád a nebyla tak intenzivní. Obvykle při nástupu MS zobnu Novalgin, ale tehdy nebyl potřeba. Ostatní MS příznaky jsem měla jako obvykle.
Čárku máš krásnou! Já den po vynechané MS měla jen ducha pro bystrozraké. Držím vám pěsti, holky! 🙂

andrejinda
10. lis 2015

...jo, to je pravda, já taky pořád běhala na záchod s tím, že jsem to už na stopro dostala a přitom jsem byla těhotná🙂 A.

oliverka28
autor
10. lis 2015

andrejinda Moc děkuju 🙂

leniczka23
10. lis 2015

@oliverka28 Přesně ty samé příznaky jako já, pořád jsem tvrdila mamce, že to určitě dostanu, že mě bolí prsa a jsem nafouklá..Dnes tomu jsou dva roky..😀

leniczka23
10. lis 2015

@elisity Uplně stejnou čárku jsem měla..Chápu vaše obavy holky, ale podle mě jste v tom!! 😀

oliverka28
autor
11. lis 2015

@leniczka23 Ahoj,moc děkuju 🙂 Dneska jsem zkoušela udělat další test,jetsli to opravdu není náhoda a čárka pořád stejná,tak snad to výjde 🙂

nnikola
17. lis 2015

Ahojky.potrebuji radu od zkusenych prosim🙂vcera jsem si delala test odpoledne(to je bez te fialove nalepky) a dnes rano, co si o tom myslite?🙂))

leniczka23
17. lis 2015

@nnikola Já si myslím, že si těhotná..😀

nnikola
17. lis 2015

Nemohu tomu uverit🙂a hlavne nevim, zda to manzelovi mam uz rict nebo ne, ale myslim ze to nevydrzim🙂

leniczka23
17. lis 2015

@nnikola Já mu to řekla hned.. nevydržela bych to..🙂 Držim palce a gratuluji..

nnikola
17. lis 2015

@leniczka23
Ja uz taky🙂

bmiusinka
17. lis 2015

@nnikola To mám přesně já 🙂 Nabrali mi krev a zítra volám na výsledky 🙂

nnikola
17. lis 2015

@bmiusinka
Aby ti nabrali na to krev, musis na gyndu?tak drzim palce, dej vedet🙂

bmiusinka
17. lis 2015

@nnikola jj tam jsem byla abych měla 100% jistotu 🙂Jj pak napíšu 🙂

baskervile
17. lis 2015

Mám dotaz 🙂 Je možné,že by vyšel pozitivní TT až 27DPO,nebo 17DPO? Vyšel mi hódně lehce pozitivní (takovej doušek),byl to test s citlivostí 25.
A ještě otázka-stalo se některé,že jste otěhotněly když nedošlo k ejakulaci?Myslím z těch "kapiček lásky" 😉 Děkuji všem

katerina_m
17. lis 2015

@baskervile těhotná být určitě můžeš koupila bych si citlivější test nebo si můžeš dojít na krev. Ohledně druhého dotazu si nejsem jistá jestli to dobře chápu,pokud nedošlo k ejakulaci v tobě tak můžeš otěhotně podle mě pouze opakovanou souloží.Občas v trubici zůstane nějaká za hadimrška a pak je z toho mimčo.

baskervile
17. lis 2015

@katerina_m Ano,chápeš správně 😀 Řešíme to s kámoškou,jestli to možné je,nebo ne.Díky

bmiusinka
18. lis 2015

@baskervile také jsem o tom slyšela že je to možné 😀

baskervile
20. lis 2015

@katerina_m Tak za dva dny od prvního slabého ducha na TT s citlivostí 25 jsem si udělala Pepino test s citlivostí 10 a byl negat.Jsem z toho jelen 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru