Pozitivní těhotenský test

lucmd
26. led 2019

Ahojky. 3 dny mi mešká MS. Dnes ráno (z druhé moči, byla jsem koupit test a než bych došla do lékárny a zpět počůrala bych se) mi vyšla slabá čárka. Zvětšily se mi prsa a boli mě trochu podbrisek, myslela jsem, že to je PMS. Jinak se cítím úplně normálně. Mám strach jestli test není falešně pozitivni. Měla jsem před 4 lety operovanou cystu na vaječníku. A četla jsem, že pozitivní test může být i cystou ☹ Pořadí někdo prosím? Děkuju 🙂

sudylichozrout
26. led 2019

@lucmd lepsi ty internety zrusit... Jasne, ze jsi tehotna, tohle ti zadna cysta neudela 🙂

marketa1218
26. led 2019

@lucmd myslím,že je pozitivní a potichu gratuluji. Udělej test za dva dny a čárka bude určitě silnější ☺

lucmd
autor
26. led 2019

@sudylichozrout děkuju. Taky jsem si to říkala, zbytečně ten internet stresuje 😃

saminomimino
26. led 2019

tohle není cysta ale těhu,jen aby šlo vše dobře

snazimese
26. led 2019

Ahoj holky. Omlouvam se, ze jsem sem tak vpadla, ale chtela bych Vas poprosim o nazor/radu/ zkusenost. Dnes mam termin ms, posledni prisla 29.12.2018 po tydnu zpozdeni (vim proc bylo zpozdeni). Uz nekolik dni me poboliva podbrisek, ale jinak nez na ms. Na ms me vzdy boli spis jakoby u stydke kosti, ale tentokrat citim tlak jakoby vys k pupiku. Minuly tyden (myslim ze v utery me chytla krec do podbrisku po sexu a pak v patek brzy rano, az me to vzbudilo). Obe krece byly doprovazene pichanim prave pod pupikem. Mam jen slabe citlive prsa, sem tam v nich jemne pichne, ale jinak nic. Kdy byla ovulace, to presne nevim, ale musela probehnout uz pred tema krecema. A jakoby toho nebylo malo, nalada se mi z niceho nic meni jak pocasi na horach. Predevcirem se mi udelalo mdlo ve sprse az mi z toho bylo na zvraceni, ale pritom mi horka.sprcha nikdy nevadila (miluji horkou vodu). Nicmene po ms ani pamatky, vubec ani nespinim jak byva u me zvykem a tt dnes negativni. Je tedy mozne, ze bych mohla byt tehu, ale na tt se to ukaze az dyl? Ma nektera z vas podobnou zkusenost?

snazimese
26. led 2019

@lucmd jinak gratuluji k pozitivnimu testiku a preji jen zdravicko, at je vse v poradku 😊🌹🍀

barulina
26. led 2019

Gratuluju

lucmd
autor
27. led 2019

Tak dnes jsem test dělala znova a čárka jde podle mě vidět víc. Nějak tomu nemůžu uvěřit, první měsíc jsme se snažili a hned to vyšlo a to jsem ovulaci nehlidala. Tak snad to není nic jiného. Kdy mám jít k doktorovi? A děkuju všem za podporu a komentáře 😉🙂

sudylichozrout
27. led 2019

@lucmd gratuluju 🙂 K Dr. bez tak za 14 dnu, to bys mela byt 6+neco a lekar uz na ultrazvuku uvidi zarodek. Mozna i se srdickem 🙂 Driv to moc nema smysl.

marketa1218
27. led 2019

@lucmd gratuluji ☺, doktor tak za dva týdny. Já jsem nadšená běžela týden po vynechani a samozřejmě ještě nic neviděl.Takže čas 🙂

puhelin
27. led 2019

@lucmd Moje dr. objednava nejdrive v 8tt, kdy uz je videt srdicko. Do te doby jsou to jen plane nadeje.

flunder
Autor odpověď smazal
Zobraz
eldrag
28. led 2019

@flunder asi kombinace virozy, nachlazeni a pms... :D

flunder
28. led 2019

@eldrag no já jsem raději testla ať u obvodaka nejsem za tele, misto nemoci těhule😃

sudylichozrout
28. led 2019

@flunder Ten test je negativní. Takže asi nějaké nachlazení či silnější PMS. Ať je brzy dobře!

flunder
28. led 2019

@sudylichozrout Děkuji ;)

flunder
31. led 2019

@sudylichozrout dnešní ale až po limitu.

sudylichozrout
31. led 2019

@flunder carku tam vidim, ale tezko soudit, je to po limitu, jak pises. Pockej jeste, udelej zas test za par dni.

flunder
Autor odpověď smazal
Zobraz
flunder
31. led 2019

@sudylichozrout dost nekvalitní test. :(

sudylichozrout
1. únor 2019

@flunder jak to vypada dnes? 🙂

saminomimino
1. únor 2019

Mě to přijde riska po zaschnutí,tohle není pozitivní test

lucmd
autor
2. únor 2019

Tak po týdnu už mám dálnici. V pátek jdu k dr, tak snad bude vše ok 🙂

flunder
6. únor 2019

@saminomimino
@sudylichozrout MS normálně přišla 1.2. :(

slawkaaa
31. črc 2019

ahojky pridám sa, či mi neporadíte, ovulácia bola 14.7. hcg 11dpo 25 a toto jsou tehotenske testy..prijde mi, ze na 17dpo je to svetle :/ a i to hcg nizke...na krv pojdem asi az buduci tyzden :( robila som i test wondfo 15dc a bola tam tmava ciarka, co nechapem, len som pocula ze wondfo testy su citlive...inak ovulacia prebehla z prava, kde nemam vajcovod potvrdene ultrazvukom, tak ak to je prosperujuce tehotenstvo bol by to zazrak

sudylichozrout
31. črc 2019

@slawkaaa ty testy uplne dobre nevypadaji, jsou hodne slabe, 17 DPO uz bys mela mit dalnici... Uvidis z krve, no. Ale priprav se na to, ze muze jit a pravdepodobne i jde o biochemicke tehotenstvi, ktere neprosperuje.
Tohle jsem mela na testu 17 DPO ja. Neni to samozrejme uplne relevantni, kazda jsme jina, ale na tech tvych testech by mel byt nejaky progres...

slawkaaa
31. črc 2019

To som si myslela, tak uvidim co bude dalej, dakujem😉

katakabrt
9. srp 2019

Ahoj tak dnes ráno foceno tak uvidíme

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt Drzim palecky at sili 😊

cvachna
9. srp 2019

Tak já doufám, že cystu nemám 😁 MS zítra, ale asi nedojde🙂 já chtěla rodit 20.2.2020 nebo duben, tak mi vyšel duben 🙂 manžel je 10..4. Mě vychází 18.4. A obě dvě děti byly v den termínu 40+0 tak možná hattrick 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru