Pozitivní těhotenský test

lucmd
26. led 2019

Ahojky. 3 dny mi mešká MS. Dnes ráno (z druhé moči, byla jsem koupit test a než bych došla do lékárny a zpět počůrala bych se) mi vyšla slabá čárka. Zvětšily se mi prsa a boli mě trochu podbrisek, myslela jsem, že to je PMS. Jinak se cítím úplně normálně. Mám strach jestli test není falešně pozitivni. Měla jsem před 4 lety operovanou cystu na vaječníku. A četla jsem, že pozitivní test může být i cystou ☹ Pořadí někdo prosím? Děkuju 🙂

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese jo děkuji je to 5 den po vynechání MS tak by měla silit 😁

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt Drzim palecky 🙂 ja momentalne cekam, ms by mela prijit ted o vikendu, ale vypada to, ze by nemusela 🙂 tt jsem zkousela vcera, ale nic, az dnes rano se tam ukazala slaboucka sotva viditelna ryska. U me je ale problem, ze mam kratkou LF, jen cca 11 dni a dnes jsem "teprv" 10 DPO.. :-/

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese já mám za sebou neúspěšný ket a tedka jsme to zkusily samy tak snad to bude ok

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt to me mrzi.. Ale ono se nejcasteji povede prave kdyz to clovek nejmin ceka 🙂 Muzu se zeptat, jestli mas nejake priznaky, popripadne jake?? 🙂

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese zatím se u mě nic moc neprojevuje občas se mi udělá na zvracení ale nezvracim to je prý také příznak a tvoří se mi v puse dost slin a chodím docela čůrat. Ty sliny jsem četla že může být jen z příznaků ale já se raději moc nepozoruju 😁

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt ja od 4 DPO "chytla" tlak v podbrisku, do cca 7 DPO temer neustaval, pak polevil, citim ho jen obcas a posledni 2-3 dny se pridalo popichovani v jednom miste.. A zaroven s tim jsem zacala mit zaludek jako na vode a jako ty, pocit na zvraceni, ale nezvracim.. Jsem zvedava, jestli budu mit brzy take pozitivni testik 😊

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese určitě jo. Dej vědět jak to dopadlo

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt urcite pak dam 🙂 asi pockam s testovanim do nedele, i kdyz mozna budu testovat buh vi kdy v ten den, pac rano budu po nocni.. 🤔

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese však uvidíš já jsem taky čekala radši trochu dyl

snazimese
9. srp 2019

@katakabrt je to bud a nebo, ale nadeje umira posledni, i kdyz to cekani je na zabiti 😁

katakabrt
9. srp 2019

@snazimese jo to máš pravdu.

snazimese
10. srp 2019

@katakabrt tak mi to nedalo a dnes jsem zkusila druhy tt. Mam pocit, ze na tom dnesnim neco malinecko vidim, ale nejsem si jista.. Prikladam foto, ale nevim jestli pujde neco videt nebo ne.. Dnesni je ten s oznacenim 11 DPO...

katakabrt
10. srp 2019

@snazimese já tam nic nevidím ale může to být i fotkou

snazimese
10. srp 2019

@katakabrt jj mam blbej fotak na telefonu, ale na zivo jde videt, i kdyz je hodne slaba. Zitra zkusim koupit Mamatest

sudylichozrout
10. srp 2019

@snazimese negativni. Na tech testech neni lautr nic. Je mi lito...

katakabrt
10. srp 2019

@snazimese tak uvidíš třeba to bude lepší

snazimese
10. srp 2019

@katakabrt zkusim a uvidim. Ale tohle mi dalo nadeji, nikdy jsem na tt nevidela absolutne nic, vzdy byl totalne cisty, i kdyz vim, ze se to muze jeste zvrtnout

katakabrt
10. srp 2019

@snazimese však uvidíš

lucmd
autor
11. srp 2019

@snazimese Já tam teda taky nic nevidím. Ale tak třeba to ještě vyjde. Držím palce 🙂

katakabrt
12. srp 2019

@snazimese tak jeden je z rána druhý z večera. Pěkně zesílil tak to v pátek bude u doktora dobrý 😁🍀

snazimese
12. srp 2019

@katakabrt
@lucmd holky, tak dnes nad ranem prisla ms v plne parade... :(

lucmd
autor
12. srp 2019

@snazimese to mě mrzí. Tak to asi bylo biochemické těhotenství. Ale co jsem četla diskuze, tak hned po něm hodně holek otěhotnělo. I jedna moje kamarádka to tak měla. Nezoufej, třeba se už příští měsíc zadaří 😉

dendelinaem
19. zář 2019

Jsem 2 dny před MS... Myslíte ze to klapne? 🤷‍♀️🤩🤓

dendelinaem
19. zář 2019

@katakabrt klaplo to? 😊

lucmd
autor
19. zář 2019

@dendelinaem tak to nikdy v prvním trimestru není jisté, ale podle testu to vypadá, že zaděláno je 😉

dendelinaem
30. zář 2019

@lucmd ahoj, dna dny po spozdeni jsem sla k dr.. Vim ze je to brzo, ale potřebovala jsem správu pro doktora do iscaru zda mi pichne ci nepichne biologickou lecbu... Logicky na ultrazvuku nebylo jic vidět, ale hcg v ten den 16dpo bylo 1015j.. Coz je dost :D a odpovídá na dvě.. Na kontrolu jdu 9.10. To uz bude neco vidět 😊

dendelinaem
30. zář 2019

@lucmd to mas pravdu ze první 3 mesice budou nejhorší. Ja mam crohna od 2/2016..Trošku dase rict silnejsiho charakteru.. Jelikož jsem si vice jak rok pichala metotexrat 20mg, s biologickou léčbou...dava se mtx na bolest.. V říjnu mi ten mtx zvedli na 25 mg a ja od rijna do unora malé 12x streptokokovou angínu a 13x antibiotika... Imunokozka ze je to na vyndani mandli ale de ze si je jistý ze mam toho koka v kloubech (proto mam velke kloubní problemy) .. a reaguje na mtx...taky ze jo, přestal mtx působit a jsem bez angin.. Od listopadu to mam vysazene, ale ten metotexrat způsobuje potraty... Toho se bojím..momentálně mam třetí biolku.. modlim se aby vydržela protože leky co jsem mela uz mít nesmim.. A je pro me uz jedna jediná.. ❤️ Tak doufám ze se brouček ci brouckove udrží a budou zdraví❤️.. Te chemie bylo vic jak dost..

veronikabelu
18. lis 2019

Zdravíčko, holky co myslíte? Jo nebo ne?

lucmd
autor
18. lis 2019

@veronikabelu a jak dlouho po zpoždění jsi testovala. Jako něco tam je, ale jestli jsi testovala před termínem menstruace, tak z toho nic být nemusí, ale ducha vidím 🙂 Držím palce

111pat111
18. pro 2019

Ahoj holky chci se zeptat užívala jsem gynprodyl po dobu 10 dnů 1x večer po dohrání přišla menstruace která trvala pouze 3 dny už týden na sobě pozoruji bolest prsou udělala jsem si test a je asi pozitivní.. mam dnes vzít zase prášek po dobu 10 dni gynprodyl a nevím zda bych tomu nemohla nejak uškodit když si ho vezmu.. chci Vás poprosit zda s tím mate nějaká zkušenost děkuji za každou radu 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru