Pozitivní těhotenský test

lucmd
26. led 2019

Ahojky. 3 dny mi mešká MS. Dnes ráno (z druhé moči, byla jsem koupit test a než bych došla do lékárny a zpět počůrala bych se) mi vyšla slabá čárka. Zvětšily se mi prsa a boli mě trochu podbrisek, myslela jsem, že to je PMS. Jinak se cítím úplně normálně. Mám strach jestli test není falešně pozitivni. Měla jsem před 4 lety operovanou cystu na vaječníku. A četla jsem, že pozitivní test může být i cystou ☹ Pořadí někdo prosím? Děkuju 🙂

janaberendova
8. led 2020

Hezký večer, tak já si dělala včera test který vyšel pozitivní a tak jsem dnes byla u lékaře a ten mi řekl že tam zatím nic nevidí jen že mám cystu a tak mi vzal krev kvůli hCG. Myslíte že je tam nějaká šance na těhotenství? Jsem z toho hrozně nervózní. Děkuji

kristyna11111
19. pro 2020

Já měla před 3 týdny 2 testy se dvěmi čárky
Šla jsem k doktorovi a on ze uděláme krev ze tam něco jde vidět s ze se uvidíme 11.1
2 týdny po tom jsem měla krvácení
A teď jsem si dělala test znova a je tam jedna a jedna slaboučka
Co si mám o tom myslet?

agneska7
19. pro 2020

@kristyna11111 že to nejspíš odešlo ale měla by ses nechat zkontrolovat

ema90
19. pro 2020

@kristyna11111 Odeslo to spolu s menstruaci, takze bys mela jit na gyndu co nejdrive, aby se na tebe mrkli, zda-li je vse ok.

kristyna11111
19. pro 2020

@ema90 Dobrá , takže i když tam je ta jedna silná a slabá tak to mohlo odejít teda?

kristyna11111
19. pro 2020

Ale horkost v břiše atd co jsem měla i predtim tak to furt mam

kristyna11111
19. pro 2020

@agneska7 ale nemůže to být tím ze jsem to dělala teď když je slabé krvácení ještě , ze to neukáže přes to krvácení ?

agneska7
19. pro 2020

@kristyna11111 ne to je blbost ,pokud by v moči bylo dostatečně vysoké HCG nic to neovlivní , měla by jsi opravdu co nejdříve k Dr aby vyloučil mimoděložní nebo ti v děloze mohlo ještě něco zůstat není to sranda a opravdu běž co nejdříve ,

ema90
19. pro 2020

@kristyna11111 Pokud predtim byla druha carka silnejsi a potom se spustilo krvaceni a od te doby druha carka zeslabla, tak je nejvic pravdepodobne, ze to opravdu s menstruaci odeslo a hladina hcg klesa (proto slabne ta carka), takze je opravdu na miste zajit na gyndu.
Kdyby to bylo prosperujici tehotenstvi a krev by byla jen nejake spineni, treba z duvodu hematomu, tak by hladina hcg neklesala a carka by se dal drzela stejne silna a silila by i dal.

kristyna11111
19. pro 2020

@ema90 dobře děkuji

ajriska
31. led 2021
ajriska
31. led 2021

Co myslíte?Jeden ráno z Dr. Maxe, druhý odpoledne Mámatest, poslední MS 28.12., cyklus nepravidelný

agneska7
31. led 2021

@ajriska mamatest je pěkný ale Dr max ani ťuk držím palce 🍀

ajriska
31. led 2021

@agneska7 právě že na Maxovi čárka je ale nešla vyfotit

sudylichozrout
31. led 2021

@ajriska Vidim na obou. Zkus tedt znovu za 2 dny.drzim palce.

ajriska
31. led 2021

@sudylichozrout zkusila jsem vyfotit znova toho maxe

agneska7
31. led 2021

@ajriska tady už ji vidím , 👌

ajriska
31. led 2021

@agneska7 jak jsem psala, uvidíme, ale děkuji, stejně se budu objednávat až přespříští týden, jediné čeho se bojím aby to nebylo mimoděl.

ajriska
1. únor 2021

Tak ranní MM test a clearblue.. jediné co mě zaráží, že ve čtvrtek jsem si dělala test od nějaké firmy Pharm nebo jak, jiný v lékárně neměli a ten byl sněho bílý..

lejdy28
23. dub 2021

Dobrý den Holki chci se poradit v 2010jsem měla potrat a hned i podvázání vaječníky ale dnes po ¹1leteh udělala test na nejsem jistá poradíte mi nevím zda můžu otěhotnět po ¹1letech děkuji u první testů mám jednu várku u druhého mám jednu silnu a slávu vařečku

lejdy28
23. dub 2021

Omlouvám za špatný spodek napsaný nevím u druhého testu zda jsem nebo ne jedna silná a jedna slabá carka

lucmd
autor
23. dub 2021

@lejdy28 já tam čárku vidím, ale je divné, že je jen na jednom🤷‍♀️ četla jsem, že tenhle druh testu (gs mama test) dělá falešně pozitivní výsledky. Zkusila bych zítra z ranní moči znovu a jinou značku testu.

lejdy28
27. dub 2021

@lucmd dobře dekuji n skusim

723747392929
8. čer 2021

Ahoj test jsem dělala včera myslíte že je pozitivní já tam vidím dvě čárky co myslíte?🙁

sturmana89
12. srp 2023

Dobry den mam prosbu dnes je to 7 den co sem ne dostála menstruace tak sem si u dělala tehotencky test jedna slaba carka a jedna silna chodím hodně na malou pobolava mne chvilkama v pravem boku někdy picha u upiku jinak se cítím dobre jetu ne kdo kdo by mi prosím poradil děkuji za radi

sturmana89
12. srp 2023

Zdravím vas všecky mam dotas měla sem dostát menstruaci meskam 7 den. Delala sem si tets a ukazalo se mi tam jedna slaba čárka a jedná silná chodím na záchod pořád na malou a po boliva mne u pupiku a pravej boj může mi nekdo prosím poradit děkuji

jaja01k
12. srp 2023

@sturmana89 To je pozitivní test, což znamená, že jsi těhotná.

helen_h
12. srp 2023

@sturmana89 Na výsledek 7 dní od očekávané ms je čárka opravdu hodně slabá, může se stát, že jde o biochemické tehu a zanedlouho to se zpožděním dostanete. Pozitivní test by musel následující dny jasne sílit.

sturmana89
12. srp 2023

@jaja01k I když je ta čárka slabá z manželem plánujeme dít už 7let a nedaří se nam tak sme tomu dali volní průběh a tet todle

sturmana89
12. srp 2023

@helen_h Ja vam rozumí ale ani příznaky ne mám ze bych to měla mit jako odvlikle tak sem chtěla poradit jeslí mi tady někdo poradí a vše vysvětlí z manželem plánujeme dít už 7 let a nedaří se tak sme to mu dali volní průběh a tet todle tak nevím ale děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru