Pozitivní těhotenský test a krvácení, jde o uhnízdění?

baby1984
3. srp 2013

Ahoj maminky,dneska ráno jsem objevila 8.den po ET slabé // a přesto jsem začala ted odpoledne krvácet.Myslíte že je konec a nebo se jedná o uhnízdění??Mám hrozný strach,jela bych do CAR,ale už tam nikdo není.Užívám Utrogestan 2-0-2

sarkad2856
7. srp 2013

@baby1984 aha tak to jo ale i v pátek je to před víkendem a ten by byl asi ještě horší jak by člověk čekal na výsledky 😉

baby1984
autor
8. srp 2013

Ahoj holky moje,všem vám moc moc děkuji za podporu,ale happyend se nekoná,ráno sem začala masině krvácet,takže je to pryč,na krev sem ale přeci jen jela aby si nemysleli,že sem se na to vybodla.Docela mě to vzalo,mylsela sem že sem silnější a houby emoticon myslim,že kdyby byly testy od začátku negativní nebylo by to takový jako ted když byly pozitivní o to je to pro mě horší do dašího pokusu

ivana2227
11. lis 2014

Ahoj prosím o radu ....už mám jedno miminko a mému chlapeckovi je 2 a 10 měsíců ale chtěla by jezte jedno a spala jsem přítelem ted jen tak na k občas aby se vajcko uchytili včera jsem si dělala test a první čárka byla výrazná a druha ne tak výrazná ale včera večer jsem zakrvacela a pak zase nic a dnes opět spinim jako kdybi dostala mesicky ale termín nemám co jsem si četla na internetu tak žena muže byt těhotná i kdy to dostane a takhle poradte mi ....prosím ma strach

ivana2227
11. lis 2014

ivana2227 Ahoj prosím o radu ....už mám jedno miminko a mému chlapeckovi je 2 a 10 měsíců ale chtěla by jezte jedno a spala jsem přítelem ted jen tak na k občas aby se vajcko uchytili včera jsem si dělala test a první čárka byla výrazná a druha ne tak výrazná ale včera večer jsem zakrvacela a pak zase nic a dnes opět spinim jako kdybi dostala mesicky ale termín nemám co jsem si četla na internetu tak žena muže byt těhotná i kdy to dostane a takhle poradte mi ....prosím ma strach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru