Pozitivní těhotenský test, je to účinek Pregnylu?

hondice
4. kvě 2017

Dobrý den, jsem zde nová a chci poprosit o radu. Dnes 4.5 jsem poprvé píchá Pregnyl 5000j. a cca 20minut poté jsem si zkusila udělat tt(z důvodu pobolívání v podbřišku) a byl jasně pozitivní. Je možné, že už je to účinek Pregnylu? Přidávám foto

alenka_p
4. kvě 2017

Pregnyl je hcg, takže je to určitě účinek pregnylu. Z těla vyprchá tak za 7 - 14 dní (v každém těle trochu jinak), po tu dobu bude test pozitivní.

hondice
autor
4. kvě 2017

Děkuji za odpověď. Tak budu tiše doufat, že mi pomůže k mimi

lavender21
4. kvě 2017

@hondice V Pregnyle je čistý hormón hCG, ktorý sa práve tvorí v tehotenstve a tehotenské testy sú založené na detekcii tohto hormónu, takže preto ten pozitívny tehotenský test... u každej ženy je to individuálne ako dlho pretrváva, môže to byť týždeň, u niekoho aj 12 dní... Ak by si si robila test každý deň uvidíš postupne ako druhý pásik slabne, potom sa celkom vytratí a ak k otehotneniu došlo následne je možné znova vidieť dva pásiky, kde ten druhý už detekuje tehotenstvo a každý deň je silnejší... alebo vydržať aspoň 14 dní a tak skúsiť test znova, ak tam bude druhý pásik, je to tehotenstvo ;)

j.a.n.i
4. kvě 2017

@alenka_p No, to sice je, ale zda se tedy dokáže za 20 minut dostat z podkožní injekce do moči, tím si nejsem úplně jistá, to mi přijde sakra rychlé...

lavender21
4. kvě 2017

@j.a.n.i hmm, je to síce zaujímavé že tak rýchlo, ale zas na druhej strane ak by bola autorka tehotná, asi by jej nekázali pichnúť pregnyl... teda mám pocit že vždy predtým robia ultrazvuk aby podľa veľkosti folikulu určili správnu dobu na podanie...

japerinka7
4. kvě 2017

@j.a.n.i Pregnyl se píchá pro uvolnění vajíčka, ne? Takže 20 minut na otěhotnění je asi dost málo... 😉

lavender21
4. kvě 2017

@japerinka7 ale Pregnyl je hCG hormón a bavíme sa, či môže 20 minút po podkožnom podaní byť v moči, či to stihnú obličky tak rýchlo prefiltrovať ;) nie či je možné za 20 minút otehotnieť...

j.a.n.i
4. kvě 2017

@japerinka7 Já jsem taky nepsala nic o tom, že by musela otěhotnět až po jeho podání...

janikas85
4. kvě 2017

@japerinka7 Pregnyl je hCG v ampulce,takže může být test pozitivní. A pokud má autorka rychlejší metabolizmus tak i po 20min je možný pozitivní test.

japerinka7
4. kvě 2017

@j.a.n.i
@janikas85 Právě tak jsem to myslela, že za 20 minut to bude spíš ten Pregnyl než těhotentví. Co jiného by mohly být dvě čárky... 😉

janikas85
4. kvě 2017

@japerinka7 Třeba zázrak?😂

japerinka7
4. kvě 2017

@hondice Pregnyl je pěknej prevít, dokáže se v těle držet i 14 dní, jak píše alenka_p 😠 Doporučuju testovat opravu až po vynechané MS, dřív to bývají jen plané nadějě☹ Sama jsem si tím několikrát prošla...

hondice
autor
5. kvě 2017

Holky doktorka mi Už dělala a píchá jsem ho pro prasknutí folikul 17mm a dál už neroste... Tak budu čekat, bude to dlouhých 14 dní

j.a.n.i
5. kvě 2017

@japerinka7 No, já to spíš myslela, jestli nemohla být těhotná už před ním... protože těch 20 minut na trasfer z podkožní injekce do moče mi přišlo fakt rychlé... A ta čárka není duch, to je slušná dálnice, takže i koncentrace v moči musela být dost velká.

japerinka7
5. kvě 2017

@j.a.n.i Tak to už by o tom musela vědět, vycházelo by to tak na 6tt. 😉

japerinka7
5. kvě 2017

@hondice Tak moc držím palce, ať je to čekání se šťastným koncem!!🍀😉

j.a.n.i
5. kvě 2017

@japerinka7 No, to záleží, na UTZ nemusí být v 5tt ještě nic vidět a pokud měla MS, tak si žádný test dělat nemusela, jako jo, pravděpodobné to není, ale úplně nemožné taky ne.

japerinka7
5. kvě 2017

@j.a.n.i Před Pregnylem se chodí na UTZ na měření folikulů a výšku děložní sliznice - určitě by to bylo vidět😉

j.a.n.i
5. kvě 2017

@japerinka7 No, když tu tak občas čtu, jak někteří doktoři ordinují třeba clostil bez jakéhokoliv dalšího zkoumání, tak by mě to upřímně ani výrazně nepřekvapilo ani u tohoto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru