Pozitivní těhotenský test týden před MS. Zachytí HCG?

hanysek.hanysek
15. dub 2011

Zkoušel někdo těhotenský test týden před menstruací? Vyšel někomu pozitivní? Pokud ano, byly obě čárky krásně vidět? Nebo druhá čárka byla pouze "mikroskopická"? Zachytí vůbec těhu test HCG týden před ms?

grace454
14. bře 2017

@salenas byla jsem na IFI - Intrafolikulární inseminace - stimulovala jsem na IUI,ale měla jsem 6 folikulů a doktor nechtěl riskovat mnohočetné těhotenství tak navrhl IFI.

grace454
15. bře 2017

Holky byla jsem na krev a není to pregnyl ❤ snad bude čárka sílit🙂

laura1972
15. bře 2017

@grace454 držím palce 🙂

grace454
15. bře 2017

@laura1972 moc děkuji ❤

salenas
15. bře 2017

@grace454 supééér,nádhera,držím vše co mám. Já jsem po ivf a název ifi slyším prvně,vysvětliš mě to ?

absintka19
15. bře 2017
salenas
15. bře 2017

@absintka19 ahá, takže inseminace přímo do folikulu, zase jsem chytřejší, díky 🙂

salenas
15. bře 2017

@grace454 6 folikulů ? no ty bláho, já měla po clostíku dva :D. a kolik teda folikulů napíchaly ? neva, že se ptám ?

grace454
15. bře 2017

@salenas Moc děkuji !!!! místo clostíku jsem si píchala Puregon a můžu říct, že IFI je uplně v pohodě. Napíchli mi 2, ale co vím tak napichují i 3-4.

salenas
15. bře 2017

@grace454 týý jo, no držím palce, moc moc moc !

grace454
15. bře 2017

@salenas děkuju 😘

kristynkatomasek
17. dub 2017

Ahoj holky, mám dotaz, za den, dva mám dostat očekávanou ms. Předevčírem jsem si dělala trhu test a když jsem se na něj i z větší dálky podívala, druhá čárka tam byla, sice slabá ale byla vidět. Myslíte že můžu být tehu nebo mohl vyjít falešné pozitivní. Děti nemám, děkuji 🙂

zuzajulie
17. dub 2017

@kristynkatomasek ja ho mela pozitivni u prvni tri dny po. U druhe 6 dni pred. Nutno dodat, ze vysoke hcg, pokud to neni zpusobeno drivejsi ovulaci, muze znacit dvojcata i vady.

michaelan89
18. dub 2017

@michaelan89
Tak těhotná jsem bohužel asi nebyla. Menstruaci jsem dostala překvapivě brzy a velmi silnou. Další měsíc jsem zkončila u doktorky s bolestmi, z kterých byla prasklá cysta.
Na kontrole mi potom byly zjištěny anovulační cykly a od té doby stále nic. ☹

ladyhacek
13. zář 2017

Už pár dní mě bolý podbřišek (to se synem také). Začala jsem mít "divný chutě" . . . ale do MS je asi 10 dní (kdy byla ovulace nevím) tak si říkám, že si jen něco namlouvám abych takto brzo něco cítila - ale dnes citlivé bradavky a i se zvětšili dvorce??
Jsme zvědavá jak to dopadne 🙂

toryt
14. zář 2017

@michaelan89 tak to se mi stalo ted, i jsem z te cysty mela tanet pobrisnice a antibiotika 3 tydny, behem pul roku podruhy, taky se ti cysty vracej?

michaelan89
14. zář 2017

@toryt cysty jsou potvory, už je mám skoro každý cyklus. Teda cyklus - vlastně necykluji, neovoluji. Takže jsme tento měsíc zavítali do Gennetu. :-/

toryt
14. zář 2017

Cetla jsem ze se na ne daji koupit homeopatika a zitra mam sraz v lekarne s magistrou ktera se v nich vyzna a rekne mi ktery.

toryt
14. zář 2017

@michaelan89

Konstituční homeopatická léčba:
Pokud cysty nejsou příliš veliké nebo vícečetné často při konstituční homeopatické léčbě “vyschnou“.
Dokud není nalezen konstituční lék může se vyzkoušet užívání následných homeopatik 4x denně po dobu maximálně 14 dnů:
Lachesis C6 - postižení levého vaječníku, místní bolestivost, která je největší ráno a během menstruace se zmírní.
Jodum C6 - bolest v podbřišku jakoby byl mezi vaječník a dělohu zastrčen klín.
Apis C6 - postižen pravý vaječník. Místní píchavá bolest, bolestivé menstruační krvácení a na pohmat citlivý podbřišek.
Colocynthis C6 - malé kulaté cysty, bolest prochází podbřiškem, zmírní se při předklonu nebo při přitisknutí rukou na podbřišek.

Další informace naleznete ve speciální kategorii na 001shop.cz.

Všechny tyto preparáty můžete zakoupit na www.001shop.cz - Nová kamenná prodejna 001shop. Adresa: Krakovská 22, Praha 1 ( 20m od Václavského nám. )

akinorev10
17. říj 2017

Ahojte holky, dnes mám 2. den zpoždění s MS..ze zvědavosti jsem si udělala test. Žádné příznaky, nic mě nebolí..a našla jsem // pozitivní test..prosím, kdy se mám objednat ke gynekologovi..a pokud byste měly nějaké rady k počátku těhotenství, ráda bych je uvítala - jsem v šoku a zároveň mám radost! Ještě udělám další testy od jiných firem, ať je jistota ☺️

michaelan89
18. říj 2017

@akinorev10 Gratulace veliká!
Já byla bohužel kvůli špatným výsledkům imunity odeslána do Prahy.

nc30
18. říj 2017

@akinorev10 gratuluji,objednej se tak za 3 tydny a zatim zobej listovku nebo nejaky Femibion nebo Inofolic😘

akinorev10
18. říj 2017

@nc30 moc děkuji 😘 Zatím si to nijak nevsugerovávám, jsem objednaná 4.11. na gyndu, pro potvrzení, tak až budu mít větší jistotu, budu mít větší radost ☺️ Jinak jsem velký stresař, jako první mě napadlo, jak to povím v práci a kdy 😁 Inofolic mám koupený. Zakoupila jsem jej už bezradná, že se nám stále nedaří a začala jsem jej užívat v pondělí..den na to jsem zjistitila, že jsem těhotná 🙂

akinorev10
18. říj 2017

@michaelan89 to mě mrzí :( ale určitě vše dobře dopadne a budete s prckem v pořádku 😘

flora2511
31. bře 2019

@ladyhacek ahoj. Už je to síce dlhá doba, ale zaujímalo by ma ako to u teba vtedy dopadlo. 🙂 dakujem

ladyhacek
31. bře 2019

@flora2511 těhotná jsem nebyla, otěhotněla jsem pak v listopadu

jess1987
18. čer 2019

ahojky zkusim oživit tuto diskusi. Zkousela sem testy 6 dni pred ms a mela sem ducha. Bylo mi slabo a bolely me prsa navim sem brala leky na pater . No mám do ms 1 den a testy takovéhle. Jake mate zkusenosti, komu to vyslo?mam celkem nervy no

alterego
19. čer 2019

@jess1987 Počítám, že ten horní test je nejčerstvější ... Držím palce, ať už MS nepřijde a vše je ok! 😉

jess1987
20. čer 2019

@alterego no snad ne , dnes jsem to mela dostat a toto je z rana, vypada to pozitivne 🙂 snad uz se to nepo... 🙂

alterego
20. čer 2019

@jess1987 Super! Držím palce, ať je vše ok. ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru