Pozitivní test 2 dny před ms. Kdy na gyndu a tak...?

viky3293
5. čer 2020

Ahoj
Dneska jsem si dělala test. Nebyla to ani úplně ranní moč.
Každopádně vyšel pozitivní. Ještě chci počkat, kdyby náhodou přišla ms.
Ale vypadá to jasné. Žádné příznaky ani nemám.
Snad to vyjde.
Co pak? Kdy se chodí na gyndu a tak? Kdy jste to oznámili vašemu příteli/ manželovi?

adelaa1234
5. čer 2020

@viky3293 já si myslim, že je to jasné a čekáte miminko 😊 gratuluji

janina333a
5. čer 2020

Také jsem to tak měla u obou těhotenství. 😇 Gratuluji a přeji ať je vše v pořádku 🙂 Na gynekologii jsem šla vždy v 8 týdnu, kdy už byla vidět srdíčka ❤️ Manželovi jsem to oznámila hned, jak mi vyšly takovéto testy))

ajriska
5. čer 2020

@viky3293 já to mám dostat v pondělí.Dnes jsem dělala z ranní moči a slabý duch tam je

martina_cz
5. čer 2020

Také jsem měla takovou čárku před ms a teď jsem v 27tt, jinak na kontrolu se chodí cca 2-3 týdny po vynechání ms aby bylo už i srdíčko. Dříve to nemá smysl je to pak jen stres, ale až si po vynechání zavoláš k dr tak obi si tě objednají jak potřebují. Držím palečky ať je vše jak má 😊

viky3293
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ajriska
5. čer 2020

Měla bych to dostat pristi tyden

jjasmina
5. čer 2020

Dr objednává na 6-8tt, segra měla ted srdíčko podle ms dokonce až v 10tt a podle ultrazvuku je v 8tt.Jinak s manželem sme miminko plánovali, tak věděl, že si budu dělat test 🙂

veronika917
5. čer 2020

@viky3293 na Gynde si te objednají sami podle poslední menstruace. Jen tam po vynechání zavolej.

viky3293
autor
5. čer 2020

@janina333a tak jsem si koupila ten clearblue digitální a ukázal mi 3-4 tydny 🙂 tak doufám ze bude vše ok 🙏

siima12
8. čer 2020

@viky3293 3-4? Nebo 2-3?😊 Já jsem si 5.6 dělala taky clearblue a 3+

viky3293
autor
9. čer 2020

@siima12 záleží jak to myslíte 🙂
Test Vám ukáže tydny od početí ale v tabulce se to pak počítá od posledních měsicku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru