Pozitivní test 7 dni před ms

lucijee95
10. únor 2019

Dělala jsem si test 7 dni před ms( má přijít teď v pátek) a na testu se mi objevila čárka. Znamená to něco nebo ne ?

kettkav
10. únor 2019

@lucijee95 Jestli byla ovulace brzy, tak by to mohlo klapnout🙂

sudylichozrout
10. únor 2019

@lucijee95 asi jsi mela ovulaci driv nez normalne, protoze LF ma 10-16 dnu. Pokud ocekavas ms za 7 dnu, jsi ted 3-9 DPO, coz je na takhle pozitivni test brzy. Pocitej s tim, ze ovulace byla fakt asi o 2-3 dny drive. Tehotna ale jsi, drzim palce.

lucijee95
autor
10. únor 2019

@sudylichozrout
@sudylichozrout je to něco málo přes měsíc co jsem vysadila antikoncepci takže to mám cely nějaký divoký takže vlastně ani poradně nevím kdy co bylo a jestli by i ms přišla přesně jak má 🤷‍♀️

sudylichozrout
10. únor 2019

@lucijee95 jasne, antikoncepcni ms neni ms, je to pseudoms a nelze od ni odvijet delku cyklu bez antiko. Ale vypada to, ze vse naskocilo spravne jak ma 🙂 Tahle intenzita carky odpovida tak 10-11dnu po ovulaci. Tak si vzpomen, jestli jsi treba nemela takovou podivnou bolest bricha, ktera by signalizovala ovulaci.

lucijee95
autor
10. únor 2019

@sudylichozrout to jsem měla ale nevím přesně kdy to bylo ale možná to tak 10 dni už bude, dnes je to 7 dni co přítel odjel do práce a. Apośedy byl sex před devíti dny a zpět. Tak já nevím jestli to mám brát jakoze sem n těhotná nebo počkat co bude

sudylichozrout
10. únor 2019

@lucijee95 ano, tehotna jsi. Pravdepodobne ze sexu 10-12 dnu nazpet 🙂 Pockej jeste tak 14 dnu a pak jdi na gyndu na kontrolu. To uz bude i neco videt 🙂 Drzim palce, at to dobre slape 🙂

lucijee95
autor
10. únor 2019

@sudylichozrout tak deluju, snad v pátek nedorazí ms 🙃

sudylichozrout
10. únor 2019

@lucijee95 mela by dorazit do patku, ale drzim palce, at neprijde.

leniczka23
10. únor 2019

@lucijee95 ja mela takovouhle carku taky 7dni pred ms a ovulaci jsem mela normalne 15dc..takze mozne to je..drzim palce at sili..

lucijee95
autor
10. únor 2019

Takže proste jsem těhotná 😍 a proste nemyslet a necekat na ms

elinkav
10. únor 2019

@lucijee95 Z vlastní zkušenosti ti radim dělat test až po očekávané MS😉. Já minulý měsíc taky dělala týden před, zjistila těhotenství a odešlo to s MS 😐 o to větší zklamání to pak bylo...

lucijee95
autor
11. únor 2019

Holky já vím ze všude pusou ze před má bývá jen duch duch a ze se muže stát ze přijde ale já už myslím si nemám ducha 🤷‍♀️

leniczka23
11. únor 2019

@lucijee95 i kdyz je carka, muze odejit s ms..ale mysli.pozitivne..ja mela 3 dny do ms uz taky caru jako svina a ted jsem v 7.mesici😉

lucijee95
autor
11. únor 2019
josi34
11. únor 2019

@lucijee95 gratuluju. Měla jsem takovou čárku 9dní před očekávanou MS a v sobotu jsem nevydržela a udělala si digi. Zítra jdu k dr. Už se moc těším.

lucijee95
autor
12. únor 2019

Ms má pořad doraziv pátek Pátek ale ze už neorijde ze ne ☹️. Dnes jsem si dělala digi test a týdny vychází jak mají. A čárka pořad sílí a sílí 😍

josi34
12. únor 2019

@lucijee95 věř a nedojde. Taky věřím! Dnes jsem byla u svého dr. Dle UZ jsem v 5tt. Bylo to keásné vidět tu fazolku na monitoru.....

lucijee95
autor
12. únor 2019

@josi34 takže už mate fotek u ?

josi34
12. únor 2019

@lucijee95 ještě ne,příští úterý jdu na UZ tak snad už bude nějaký kvalitní snímek😉.

vladuska29
15. únor 2019

Ahoj můžu poprosit o nazor? Jsem 8dpo vim že je brzo ale nedalo mi to

sudylichozrout
15. únor 2019

@vladuska29 Negativní.

lucijee95
autor
16. únor 2019

@vladuska29 nic teda nevidím 🤷‍♀️

lucijee95
autor
16. únor 2019

Jinak tohle je můj dnešní, dnes měla dorazit ms. Tak ještě uvidíme ale snad už ne !!

martaskaaa
16. únor 2019

@lucijee95 to uz je jasne, gratuluji. Ale k dr bych sla tak za 2tydny. Ted stejne nic neuvidi

josi34
16. únor 2019

@lucijee95 blahopřeju,krásné čárky.

josi34
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru