Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní test. Mohla selhat Depo Provera?

mkopy
11. dub 2020

Dobrý den ,jsem tu nová , chci se optat zda mi poradíte , včera jsem si dělala tehu.test a vyšel se slabší čárkou , ale mám 2mesice pichnutou depo proveru , myslite že mohla selhat ?

jaja01k
11. dub 2020

@mkopy Zřejmě selhala, protože tohle je jasně pozitivní test.

mkopy
autor
11. dub 2020

@jaja01k děkuju za odpověď , jen jsem si říkala ,zda nemůže to být spíše falešné , když mám antikoncepci

jaja01k
11. dub 2020

@mkopy Zkus pro jistotu ještě další test.

corry21
11. dub 2020

@mkopy myslím že ne, testy fungují citlive jen na hcg, na nic jiného... Pro klid zkus jinou značku ale podle mě je to jasný

mkopy
autor
11. dub 2020

Děkuju holky , ráno zítra zkusím další . Já už doma 2deti mám .

drahotka
11. dub 2020

A ty sis ho dělala protože vynechala ms? Nebo mas i jine příznaky...?

krupka3
11. dub 2020

@mkopy Ten test je celkem dost pozitivni. Dost mozna teda budes mit deti 3 😉

agneska7
14. dub 2020

No takhle nedávno tu byla diskuze a Dr prý řekla že pozitivní test může způsobit depo provera ... Já jsem depoproveru brala a fungovala 100% a to ještě 3 roky po vysazení ... A jak dopadl druhy test?

mkopy
autor
14. dub 2020

@drahotka ano měla jsem příznaky , ale jinak jak mám depo proveru, tak při ní ms nedostavam.

mkopy
autor
14. dub 2020

@agneska7 druhý test byl též pozitivní , ale dnes jsem byla u doktorky ultrazvuk v pořádku a krev též 0,2 takže je to negativní

petula.bir
14. dub 2020

@mkopy
Ty jo, takovou čárku nemůže udělat hCG 0,2nebude to spis 10,2 a to je již pozitivní 🤷🏼‍♀️

mkopy
autor
15. dub 2020

@petula.bir nene sestřička mi zdelovala tyto výsledky , a že prý je to dobrý , že těhotenství tam není .. ale léčím se ještě se štítnou žlázou ,tak doktorka mi řekla že je to ono ... Že asi ukázali proto tyto testy pozitivní .

corry21
15. dub 2020

@mkopy tak to mi přijde jako blbost...

petula.bir
15. dub 2020

@corry21
Taky si myslím, šla bych schválně sama jako samoplátce na hCG - tohle neudělá 0,2 🤷🏼‍♀️ I já měla 2,1 a test úplně bílý 🤔

@mkopy
Nevím, tomu moc nevěřím. Ta čárka je hodně znatelná. Udělala bych test další a nebo si došla na krev jako samoplátce abych měla jistotu. Možná bych zkusila ten digitální. Sice je dražší ale nebude dělat “falešné duchy”

agneska7
15. dub 2020

A co další test ? Je silnější ? Mě to taky přijde.jako nesmysl ...

terezanovotna30
15. dub 2020

Já si pamatuju, že jsem tu už podobnou diskuzi viděla. Našla jsem ji extra pro vás 😁
https://www.modrykonik.cz/forum/antikoncepce/zkusenost-s-depo-provera-a-tehotensky-test/
Asi to opravdu mohla udělat ta depo provera. To je blamáž.

agneska7
15. dub 2020

@terezanovotna30 jj to je ta diskuze ale pořád mi to přijde jako nesmysl jak antikoncepce může udělat pozitivní test prostě nechápu

mkopy
autor
16. dub 2020

@petula.bir krev mi právě nabírali na gynde , a vyšli tyto výsledky , ale pak den po posledním testu jsem si udělala dalsi , a ten byl už cisty ,pouze jedna čárka ... Už se bojím i udělat další test , už si přijdu jak nemocná s těma testama 🙂

mkopy
autor
16. dub 2020

@agneska7 a to mi bylo ještě zjištěn menší zánět z pocuravaciho papirku-bilkoviny , tak mi nasadila blokurima , a když jsem je začala brát tak ještě větší bolesti do zad a do spodku přímo ,že bych proskocila zdi nejraději ... Tak snad to bylo i tím ...

Sem začni psát odpověď...

Odešli