Pozitivní test po biochemickém těhotenství. Máte podobnou zkušenost?

nikadelfin
24. říj 2023

Nestalo se nekomu neco podobneho? 26.9 v utery jsem na tehotenskem testu nasla dve silne carky. O par dni pozdeji v nedeli jsem dostala menstruaci (spis silne zakrvacela?) trvala dva dny. Sestricka na gynekologii to vyhodnotila jako biochemicke tehotenstvi.
Dnes 24.10 jsem si udelala test. Ja vim je brzy, ale cekala jsem spis negativni test, max ducha. Ale na testu opet dve plne cary.
Rano samozrejme zavolam na gynekologii, ale nestalo se nekomu neco podobneho?
Jsem z toho uz nejaka spatna. Prsa me boli cely mesic, poslednich par dni poboliva bricho.
O prvniho syna jsme se snazili strasne dlouho. Tak jsem malicko doufala, ze druhe snazeni bude bez komplikaci

lencaa11
24. říj 2023

@nikadelfin 🤔 foto

peclen
24. říj 2023

@nikadelfin To vypada na pokracujici tehotenstvi. Urcite je treba udelat ultrazvuk, jestli je prosperujici a tam kde ma byt.

reeeza
24. říj 2023

Já jsem měla i po potratu pozitivní těhu testy, ty hodnoty klesají pozvolna

misha31
25. říj 2023

Takze jsi vubec nebyla u doktorky? A dalsi testy v mezidobi jsi nedelala? Mozna jsi tedy tehotna celou dobu 🙂

nikadelfin
autor
25. říj 2023

@misha31 nene nebyla. Sestricka mi po telefonu rekla, ze kontrola neni potreba, ze to bude biochemicke tehotenstvi. A mam to brat jako normalni menstruaci. Jiny test nez ten vcerejsi jsem nedelala

nikadelfin
autor
25. říj 2023

Mam hlavne strach, aby to nebylo mimodelozni teh. Tak uvidime co bude

luciesofiealex
25. říj 2023

@nikadelfin utíkejte k dr... a držím palce ať je vše v pořádku

misha31
25. říj 2023

@nikadelfin tak to drzim pesti, at je to opravdu normalni prosperujici tehu, nadeji mas ❤️🍀

krisstina93
25. říj 2023

A podle čeho sestra vyhodnotila biochemické? Jen podle toho, zes ji rekla, ze krvacis? Nebo delala nějaké krevní testy?
Edit: už to čtu dal, budeš těhotná, ze v začátku někdo zakrvaci není neobvykle.

helen_h
25. říj 2023

@nikadelfin Na místě je určitě co nejdříve kontrola u dr., především ultrazvuk, co je v děloze. Byla tady jedna maminka a měla to stejně, krásné čárky na testu i týden po menses (krvácení) a bohužel to právě bylo mimoděložní...

nikadelfin
autor
25. říj 2023

Volala jsem na gynekologii, zitra jsem objednana na prohlidku. Pry je dost mozne, ze jsem na zacatku jen zakrvacela a tehotenstvi pokracuje dal. Mela jsem zavolat hned na zacatku, kdyz menstruace nemela klasicky prubeh. Ale ze samozrejme presne budeme vedet po vysetreni. Uvidime, nedelam si zadne nadeje co by kdyby, ted uz nic neovlivnim a zitra snad budu vedet.

lencaa11
25. říj 2023

@nikadelfin držím palce ☘️☘️

luciesofiealex
25. říj 2023

@nikadelfin Moc držím palce ❤️

nikadelfin
autor
26. říj 2023

Je tam ❤️ vse vypada v poradku

luciesofiealex
26. říj 2023

@nikadelfin gratuluji❤️

lencaa11
26. říj 2023

@nikadelfin velka gratulace ☘️☘️

nikadelfin
autor
26. říj 2023

Dekuju 😍 Musim to poradne zpracovat. Nejdriv jsem myslela, ze jsem tehotna, pak ne, pak jsem brecela ze to bude asi mimodelozni a dnes zjistim, ze jsem v 10tt 😀🙊

misha31
26. říj 2023

@nikadelfin krása, gratuluji 🍀 a brzy prvni screening 😁

nikadelfin
autor
26. říj 2023

@misha31 joo! Uz pristi tyden 😀

helen_h
26. říj 2023

@nikadelfin Tak to je skvělé překvapení!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru