Pozitivní test po limitu a zvýšená sedimentace

zoufalamanzelka2
6. pro 2017

Ahoj konikovky.mohla by mi některá poradit,uklidnit nebo tak něco? 😀 mela jsem anginu,když jsem šla na kontrolu tak jsem mela stále zvýšenou sedimentace,dal mi tedy dr další antibiotika,po týdnu opět kontrola a sedimentace se ani nehla.ostatní vyšetření krve mám v pořádku.doktor se me ptal jestli nemůžu byt těhotná,ze sedimentace bývá v těhotenství zvýšena..můžu,jednou jsme s manželem riskli.zajímavé je ze jsem o těhotenství přemýšlela asi tři dny před tím nezavisle na tom co mi řekl dr.mela jsem totiž dva dny hrozné výkyvy nálad,bolela me hlava,cítila jsem se jinak.ted me pouze bolí v podbřišku.dnes mám termín MS.no dělala jsem si test,bohužel ne z ranni moci,nic tam nebylo ale asi po třech hodinách jsem se koukla znovu a tam dusik,zkusila jsem ještě ted jiný test a tam nic.první byl mamatest,ten druhy calmed control.co si myslíte? Mohu byt presto těhotná? Mate me ta sedimka,nemáte některá zkušenost?

gorda
7. pro 2017

Sedimentace behem tehotenstvi zvysena byva. Akorat nejak nechapu, ze vam doktor nejdriv napise druhy atb a kdyz se nic nestane, posle vas domu? Pokud jste mu rekla, ze tehotna byt muzete, ale ze to zatim mozna nepujde zjistit beznym testem, mohl vam udelat test z krve.

zoufalamanzelka2
autor
7. pro 2017

@gorda no řekl mi ze to zatím necháme být a na další odběr mám jít az v lednu.dnes jsem ale testovala znovu z ranní moče a nic.teda občas tam zahlednu drobný stinek ale to bude asi jen protoze to tam chci vidět 😀

cenzura
7. pro 2017

Tak testuj dal a uvidis,jestli se bude objevovat silnejsi carka 😀 Nebo zkus digitalni clearblue test 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru