Pozitivní TT nebo "duch"?

deliminico
26. čer 2018

Ahoj holky, 23.5. jsem měla poslední menstruaci a až 19DC jsme měli s přítelem styk.
Test jsem dělala dnes, v podstatě 35DC, protože potvora stále nepřišla.
Vyšel takhle a chci se zeptat vás zkušenějších, je to pozitivní nebo to může být jen ten váš "duch" a ještě se nemám moc plašit?

Moc děkuju za rady 🙂

natlinka27
22. črc 2018

Tak holky našla sem ještě fotky z 19.7. Z testu co sem měla a tam možná je to lépe vidět protože porovnání mobil a Real je velký rozdíl

natlinka27
23. črc 2018

@biedronca ahojky byla jsi dnes na té krvi vid jak jsi dopadla?

vendelinka08
23. črc 2018

@natlinka27 kdy jdes na kontrolu k te doktorce? Uvidis jakou budes mit hodnotu...ja zkusim dalsi test radeji az zitra..dnes v noci jsem uz podbrisek citila a sem tam i ted pres den...ms dnes nedorazila..ale stale mi to jeste nedochazi...k doktorovi budu volat az koncem tydne...

natlinka27
23. črc 2018

Tak sem byla u doktorky radši vím. Že je brzo prý ještě nic není vidět a zítra ráno na krev 😟

biedronca
23. črc 2018

@natlinka27 proc nevzala ji hned?????

biedronca
23. črc 2018

@natlinka27 vysledky az po 14,00.
Na uz ale stále nic bohužel ...ani gestacni vacek.

natlinka27
23. črc 2018

@biedronca říkala ať přijdu ráno mezi 7-8

natlinka27
23. črc 2018

@biedronca dej pak vědět jak jsi dopadla na krvi

biedronca
23. črc 2018

@natlinka27
@vendelinka08 , tak Hcg stouplo na 150, v patek bylo 50.Je to ale pry strasne nizke, na to ve kterem tydnu bych mela byt.Pry spise se rozjede potrat priklani se k teto variantě ,a kontrola hned po dovolene 1.8.Cekam zase... Ale dovolenou si uziju.Bud se spusti krvácení, nebo to i pres teplo a zmenu vybojuje.

natlinka27
23. črc 2018

@biedronca 😟😟😟 achjo třeba se vše změní a bude lépe a to jsi byla u dr na odberech? Já jdu zítra kni ale nevím. Jestli se výsledky nedozvím až pozítří. Přitom mám citlivé prsa a podbřišku na jedné straně mě stále bolí

natlinka27
24. črc 2018

Ahoj holky mám prosbu teď týden sem měla pozitivní testy a i digitální sem měla 1-2 a dnes sem šla na krev k dr aby potvrdilo se tehu ale ráno když sem. Vstávala sem šla na záchod a začala trochu krvácet 😟 a je to stále stejné zítra budu vědět výsledky kdyby náhodou se teda potvrdilo z krve že to nevyšlo. Mužem se normálně začít po krvácení zase snažit o mimi? Nebo musím čekat nějakou dobu?

renuliena
24. črc 2018

@natlinka27 ještě vydrž, krvácet můžeš i když jsi tehotna, uvidíš podle krve, dej vědět a držím palečky 🍀 🍀 🍀

agneska7
24. črc 2018

Ale tento jeden vysledek nic moc nerekne urcite bude pozitivni . neco se dozvis az s dalsim odberem jestly hcg stoupa nebo klesa . preji aby se mimi udrzelo .a kolik dni meskas?

natlinka27
25. črc 2018

Tak sem volala doktorce a hodnota hcg 8 což je málo za negativní se považuje 2 takže příští týden mám přijít na další odběry a uvidíme jestli hodnota jde dolů nebo nahoru ale s dr jsme se shodli že si myslíme že půjde dolů nemůže prý ani vyloučit mimodelozni tehu a kdyby mě bolelo nějak více břicho při tom krvácení slabém tak ihned na pohotovost

agneska7
25. črc 2018

@natlinka27 a krvacis stale? A kdy mela byt ta ms?. 8 je opravdu malo :(

natlinka27
25. črc 2018

@agneska7 krvácím stále ale slabe není to jako klasická menstruace a MS měla přijít v pátek a začala sem krvácet v úterý ráno.

lenka1809
1. led 2019

Ahoj holky potrebovala bych poradit je to pozitivni test nebo si to jenom namlouvam

agneska7
1. led 2019

@lenka1809 no carka tam je ale takovych uz jsem par videla a byly to falesnaci skus jiny . bud digital a nebo obic

moly001
1. led 2019

@lenka1809 já když tento měla pozitivní, byla jsem těhotná. Ale zkus jinou značku a třeba i desítkový test, toto je 25 citlivost. A docela tento test prý dělá fslesnaky. Kolik dní ti mešká MS? Držím pesti

brookmichaela
1. led 2019

Me testy CB vysly vzdy dobre, kdyz jsem nebyla tehu tak nic a naopak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru