Pozitívny a silňujúci testik, ale hCG v krvi negatívne

milluska
10. čer 2016

Ahojte... 31.5 som mala trojdnove divne spinenie namiesto ms... Bolo to divne, kedze mavam ms 8dni aj 9.... divne bolo aj to, ze BTT neklesla ani pocas spinenia a vlastne stale az dodnes sa drzi nad 37st... Tak som si spravila par dni po spineni test a vysiel duch, ale viditelny.. Skusila som o dva dni a zase o trosku ciarka ztmavla, tak som sa zacala tesit... No na dalsi den /asi 35dc/ som zacala spinit a kedze som uz zazila MA, sla som radsej ku gyn... Na usg nevidel nic a hcg z krvi vyslo 0,14 ☹ No dnes mi to nedalo a skusila som znova test, ale z poobedneho moca a ciarka nabehla hadam za 10s, ale stale taka slabsia, vid foto... Skusim este zajtra rano, ci zosilnie, ale je to zvlastne... Priznaky v podstate ziadne, len ta zvysena bazalna tt.
Niekde som nasla na nejakom fore, ze sa labak zmylil a bola tehotna!! Stretli ste sa s tym uz niektora??
Jaj a cystu, ktora niekedy sposobuje falosne pozit testy, dr vylucila....

tehulka1167
10. čer 2016

@milluska tyhle testy dělají hodně falešnáky 😒

tehulka1167
10. čer 2016

@tehulka1167 kup si jiný test,ale pokud v krvi je 0 tak těhotná nejsi.

itworks
10. čer 2016

Ahoj a netestujes náhodou mamatestem? Prý dělá hodně často falešné duchy a těhotná nejsi. Zkus jiný test, třeba dr max,kdyz nebude duch, mas jasno. Přeji hodně štěstí 😃

tehulka1167
10. čer 2016

@itworks to víš,že je to on i Cemio je jeden a ten samej šmejd.

milluska
autor
10. čer 2016

@tehulka1167 fakt? Len je zvlastne, ze som Mamatesty skusala aj ped tym, no vzdy ostali biele... uvidim ci zajtra stmavne....

milluska
autor
10. čer 2016

@itworks ano Mamatesty... Ok skusim si buduci tyzden kupit inu znacku... Len preco mam tu zvysenu bazalku nechapem...

milluska
autor
10. čer 2016

@tehulka1167 citala som viac pripadov, ze sa labak sekol a tehu nakoniec boli... Ale asi je to fakt vynimka...

itworks
10. čer 2016

Naděje ještě může být, dokud nemáš klasickou MS. A MUDr řekl rovnou ze není šance,ze bys jsi byla tehotna ?

milluska
autor
10. čer 2016

@itworks no ze chybne testy, ale ze mam cakat ci dojde dalsia ms a ak nie, mam prist znova....

milluska
autor
11. čer 2016

@tehulka1167
@itworks dnes ráno čiarka nabehla hádam za 5s a zosilnela... Ja už fakt neviem.... Prsia sa naliali dosť... Bazalka stále hore...

milluska
autor
11. čer 2016

Fotí to dosť zdeformovalo tie farby.. V reále o dosť tmavšia ta čiarka...

tehulka1167
11. čer 2016

@milluska a ty už máš po termínu menses??

tehulka1167
11. čer 2016

@milluska Kup si jinou značku testu. Tyhle jsou k ho....

laisobel
11. čer 2016

Souhlasim, i ja na mamatestu mela pozitivni a bylo to spatne... Chce to jinou znacku! Ja u prvniho ditete pak overovala drazsim Clear Blue, uz jsem z tech duchu byla na nervy...

milluska
autor
11. čer 2016

@tehulka1167 ja som mala 31.5 trojdňové špinenie čiže niečo ako ms, pár dní na to pozitívne testy, ktoré silneju...
@laisobel OK skusim ten ClearBlue zohnať...

adelinkkaa
11. čer 2016

Pokud je hcg v krvi negativni a na utz nic neni(lekar by poznal podle stavu sliznice ci tam je nebo neni teh.) tak si myslim ze by se ,pokud si byla opravdu tehotna,mohlo jednat o biocbemicke tehotenstvi.proto ta slaba ms.bohuzel tyhle mamatesty jsou k prdu ale myslim ze kdyby jsi byla opravdu tehotna tak by bylo hcg v krvi a carky zretelnejsi...

milluska
autor
11. čer 2016

@adelinkkaa ďakujem, asi to tak žiaľ logicky vychádza... Len prečo mi ešte neklesla btt ak by to bol mikropotrat? Labak sa vie sem tam zmylit, našla som na fórach aj také prípady, ale je to skôr rarita... Každopádne skúsim ešte ten ClearBlue, už by mi isto niečo ukázal ak áno...

mika251
12. čer 2016

@milluska ahoj, ja som prípad,kedy boli testy pozitívne a test z krvi vyšiel negativny. Bola to chyba laborky, testy stále silneli a BT neklesala. V každom prípade ale tvoje čiarky sú dosť slabé a mamatesty sú dosť nanič, tak by som určite radšej skúsila iný test. Drzim palce.

1nelinka
12. čer 2016

Ja mela minuly mesic pozitivni test clear blue 2-3 tydny ale hcg jen 70.. po 14dnech to odeslo se spozdenou ms..:(

lajla
12. čer 2016

@milluska pokud jste měla pozitivní test byť slabě už počátkem června, teď už by ta čárka musela být extra silná Tlustice, to není...tipla bych cystu

dzogobela
12. čer 2016

To spineni mohlo byt hnizdeni, taky jsem to tak mela. Ale vzhledem k tomu, ze uz je 12., tak si myslim, ze carka by mela byt silnejsi. Ja bych se bala spis nez biochemickeho tehu toho mimodelozniho... Protoze u toho hcg stoupa pomalu a testy nejsou skoro nikdy moc silne. Resila bych s doktorkou.

laisobel
13. čer 2016

@dzogobela souhlasím! A pokud neni duvera v doktora, zkusit jineho!
Ja jsem mela pozitivni test a volala jsem doktorce, abych se objednala. Pak jsem mela strasne bolesti v zadech a v brise a spineni. Vydesena jsem byla a doktorka mi rekla at pockam jeatli budu krvacet za mesic a pak se uvidi. Menila jsem doktorku, okamzite utz a potvrzene tehotenstvi. Spineni bylo hnizdenim....

milluska
autor
14. čer 2016

@lajla cystu vylucila, robila mi minuly tyzden usg....

milluska
autor
14. čer 2016

@mika251 skusila som dnes ClearBlue a je tam ciarka, silnejsia ney na Mamateste, ale stale slaba... si zo mna tam hore robia prdel mam pocit.... 😠

milluska
autor
14. čer 2016

Tu je foto, vskutocnosti je silnejsia, bo na Mamateste to ani nezachytilo, ale je aj tam...

milluska
autor
14. čer 2016

@laisobel ClearBlue tiez ukazuje pozitivitu.... 😕

milluska
autor
14. čer 2016

@itworks @tehulka1167 tak vysla mi carka aj na Clearblues, v reale vcelku silna, silnejsia nez na mamateste,aj ked je menej citlivy ten CB, ale stale je slaba na to, ako dlho uz mam pozitivne testy atd.... 😖

adelinkkaa
14. čer 2016

@milluska Zkus si zajít opět na krev jako samoplátce.Podle mě pokud by jsi byla těhotná tak ty testy musí sílit.

dzogobela
14. čer 2016

@adelinkkaa přesně tak!
@milluska A fakt bacha na to mimoděložní, jak jsem psala výše, nechci Tě strašit, ale těch případů tady je poměrně dost...

tehulka1167
14. čer 2016

@milluska pravděpodobně to vypadá na biochemko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru