Pravděpodobnost potratu. Máte s tím zkušenost?

therezaa
29. kvě 2020

Ahoj všem.

Měla bych na Vás dotaz, tedy budu rada, když se podělite o své zkušenosti - názory.
V roce 2012-jsem porodila zdravou holčičku, těhotenství bez problému.
V roce 2014-jsem měla první potrat a kyretaz.
V roce 2016-mimodelozni těhotenství vzali mi jeden vejcovod
V roce 2019-druhy potrat.
Nyní mi méska ms 2dny. Test pozitivní a přemýšlím, jaka je pravděpodobnost, ze se bude potrat opakovat.

Mate s tím prosím někdo zkušenost?

marta_kovar
29. kvě 2020

@therezaa Na to bych vůbec nemyslela. Jedno zdravé dítě již máš takže si myslím, že šance , že donosíš zdravé dítě je vysoká. Jinak co si pamatuji možná po 3 potratech se to v nějakém článku pohybovalo okolo 60%, že se to povede. 😊 Ale nepsalo se tam nic o tom, když už jedno zdravé dítko donosíš. Pokud máš špatnou zkušenost, lékař by ti klidně asi předepsal Utrogestan. 😊
Držím palce, tentokrát to určitě dopadne dobře.

therezaa
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar mám obavy. Ale taky obavy to říct pritelovi, ten už nechce další dítě. Každý máme své. A já bych tedy rada ještě jedno.

lennus
29. kvě 2020

@therezaa Nepřipouštěj si to, každopádně s touto diagnózou máš i nárok na lázně, píšu tu o nich články, držím palce!

therezaa
autor
29. kvě 2020

@lennus děkuji ☺️

marta_kovar
29. kvě 2020

@therezaa Zkus si všechno sama v sobě srovnat a sama pak uvidíš jak to chceš ty. Partner bude určitě rád tak i tak. 😊
Hlavně se tím teď netrap a když chceš, nech si to chvilku pro sebe ať se popřípadě netrápíš s jeho nesouhlasem. Ale myslím si že všechno už bude ok. 😊😊

therezaa
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar děsí mě jeho reakce. A teď ještě obavy z toho, ze by to zase skončilo špatně.

marta_kovar
29. kvě 2020

@therezaa Pokud si miminko přeješ tak to je to hlavní. Záleží zda to bylo “nehoda” a nebo jste se neúplně dobře chránili. Pak je to i jeho vina. 😊
Věř miminku, určitě si tě nevybralo jentak pro nic za nic. 😊

therezaa
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar no nechranili. Neberu ha a počítám plodné a neplodné dny a vůbec nechápu jak se to mohlo stát. No teda jsem dost stará na to abych věděla ze tato metoda není spolehlivá. Ale měli jsme nechráněný styk 5DC a mám cyklus 26dni

marta_kovar
29. kvě 2020

@therezaa Prostě osud. Miminko asi k vám vážně chce. 😊

therezaa
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar tak hlavně, aby to dopadlo dobre. Při mem štěstí jak se mi daří poslední měsíce, tak by to byl zázrak.

marta_kovar
29. kvě 2020

@therezaa Určitě to dopadne dobře. Posílám hodně sil. ❤️

therezaa
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar moc děkuji ☺️🤗

levandule_k
30. kvě 2020

@therezaa držím palce ať to vyjde 🙂

therezaa
autor
30. kvě 2020

@levandule_k snad ano

marketanova
30. kvě 2020

Dobrý den, taky držím pěsti ať vše dobře dopadne, kamarádka teď absolvovala vyšetření na klinice a chystá se na darování vajíček.

tralala75
9. čer 2020

dobrý den, zkuste imunologii v Praze, mne pomohl MUDr. Madar z Arepimu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru