Příznaky, ale test negativní. Takhle brzy?

korinka8
11. srp 2021

Ahoj, zatím si jdu spíše pro radu ... 😁 Trošku se nepoznávám, jsem náladová, bolí mě v podbřišku a hlavně chodím furt čůrat a jsem žravá 😂 ale jim věcí co bych normálně nejedla 🙈 ale mám to dostat až kolem 20.8. Je možné abych měla tehu. Příznaky takhle brzo ? Nebo sem si to jen vsugerovala 🤷🏻‍♀️ díky za radu je možné že jsem blázen 😂 Joo a test je negativni

nase_mimi
11. srp 2021

Takze jsi cca 5 dni po ovulaci? = vsugerovala

korinka8
autor
11. srp 2021

@nase_mimi nevím kdy přesně mám ovulaci

adula000
12. srp 2021

Pokud máš MS dostat až 20.08., tak sis to nejspíš opravdu vsugerovala.

izzylka
12. srp 2021

Vsugerovala...takové příznaky jsou většinou až s vyšším hcg....ani uplně na začátku těhu většinou takové příznaky nejsou 🙈

sirinfirst
12. srp 2021

Vsugerovala, pokud nevíš, že jsi těhotná a nečekáš to, příznaky se dostaví až po vynechání MS nebo těsně před

korinka8
autor
12. srp 2021

@adula000 já sem byla minulý měsíc na dovolené kde sem to kolem 8.7 dostala a chtěla sem tomu zabránit tak sem brala antikoncepci která mi pak došla a když sem se vrátila z dovolené tak sem to dostala maličko spíš špinění ale znovu 20.7 takže to mám rozhozene a vůbec sama teď nevím ...

anpineapple
12. srp 2021

To muze byt i PMS 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru