Příznaky. Můžu být těhotná?

lucie2509
2. čer 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat maminek nebo budoucích maminek, kteří umí poradit a mají už příznaky za sebou. S přítelem se snažíme o miminko, antikoncepci jsem vysadila nějak úplně na začátku března, do teďka jsem měla MS pravidelnou jen minulý měsíc se mi spozdila o dva dny ale i tak přišla, po MS jsem byla u přítele a během ovulace jsme spolu měly nechráněný sex. Dneska jsem měla dostat opět MS (nepřišla, tak čekám) jen asi poslední tři dny se hodně nadýmám a pocituju větší plynatost, je mi špatně od žaludku a mám i pocit zvracení, kterej jsem zjistila před dvouma dnama v půl druhý v noci (běžela jsem na záchod). S testem chci počkat aspoň do konce týdne, teda pokud nepřijde MS. Abych nebyla zklamaná.

Proto bych se chtěla zeptat, jestli je možnost že jsem těhotná?

drakenn
2. čer 2020

Dle karet z toho nic nebude...ale čeká na vás chlapec..do budoucna v to vyjde

lucie2509
autor
2. čer 2020

@drakenn Děkuji, a smím se zeptat za cca jak dlouho? 😊😇

tasimia
2. čer 2020

@lucie2509 ach jo, no samozřejmě. Tam jako.. když se nechraníte, spíte spolu během plodných dnů tak co si tu od nás chtěla slyšet?🤦🏻‍♀️ Jasné, že můžeš být těhotná ..

drakenn
2. čer 2020

@lucie2509 živé dítě do roka, rok a půl..

miba10
3. čer 2020

@lucie2509 🤷‍♀️možnost je vždycky. Bez testu se můžeme možná tak kouknout do křišťálové koule

krupka3
3. čer 2020

Zeny, ktere zde komentuji ti jen chteji rict, ze opravdu dle priznaku nikdo nepozna, protoze tehotenstvi a PMS muzou mit uplne stejne priznaky. Na nevolnosti se mi zda dost brzy tedy, ja mela prvni zmenu chuti, ale ta plynatost treba na zacatku byva bezna (ale to prece nekdy i pred MS). Takze drzim pesti.

flowerstone
3. čer 2020

Já když jsem měla několik příznaků (i novych) hned jsem si rikala ze jsem v tom. Bylo mi špatně atd.. a teď když jsem konečně těhotná tak příznaky skoro žádný nemám (krom Toho ze mě občas bolí břicho jak kdyby jsem to měla dostat) ale úplně vám rozumim.. ale teď chapu, ze jako první udělat test a pak se až ptát. Rovnou udělat ty testy dva když jsou v mamatestu. Držím palce 🙂

martinka181
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru