Příznaky. Můžu být těhotná?

mijomiki
15. kvě 2020

Ahoj holky, mám takový (asi) blbý dotaz... V březnu jsem na 10 dni užívala HA, nedělalo mi to vůbec dobře, tak jsem je zase po těch 10ti dnech vysadila. MS měla dojit před pár dny, ale nedorazila. Pozor si vesměs dáváme, ale náhoda je blbec. Teď k té otázce... Bricho pobolívá, stejně jako před ms, prsa občas pnou, občas tlak v kříži, ale jako převážně nic, žádné bolesti, v puse mám ne ze kovovou chuť, ale takovou zvláštní, jak kdyby mi krvacela dasne, taková jakoze pachuť zuboviny jak když jedu od zubaře 😄 ale co mě nejvíc zaráží, tak čípek mám vzadu (vysoko) ze si na nej dosahnu jen v nějaké poloze, uvnitř je to celkove takové nateklé, úzké, čípek zavřeny, nedokazu říct jestli měkký nebo tvrdý, podle mě takový stred, a hlavně je uvnitř strašný teplo. Nejdříve byl strašně moc bílého výroku, teď spis takový pruhledno bílý. Když jsem si sáhla na čípek, měla jsem cely prst bílý. BT nemerim pravidelně, teď mívám po ranu tak 36,6-36,8. Pár nocí jsem se k ranu budila, ze mi bylo strašný teplo, jak kdyby tady bylo 100 stupňů, až mě to donutilo v noci vylest z postele a jít se napít. Test jsem dneska ráno dělala ale negativní. U prvního dítěte mi doma testy nevychazely teda dlouho, až v nějakém 8 týdnu mi to teprve ukázalo.

Setkala jste se některá prosím s tímto? Hlavně tedy s tím cipkem a s tou celkovou změnou uvnitř?

Děkuji za odpověď. 🙂

kvetuska145
15. kvě 2020

@mijomiki jako vše je mozne, ale myslim si, ze to bude mozna i tou antikocepci. Nevim no, musite bohuzel pockat 😣

veroniqess
18. kvě 2020

Podle mě jste si to rozhodila tim vysazením HA po 10 dnech.

mijomiki
autor
18. kvě 2020

@veroniqess ano je to možné, děkuji za názor 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru