Příznaky po ovulaci - těhotenství?

goldenova
27. čer 2016
Ahoj, když se žena snaží otěhotnět, stává se z ní tak trochu blázen sledující jakýkoli tělesný příznak🙂 K této skupině jsem se přiřadila i já.

20.6. jsem měla pozitivní ovulační test. Před i po jsme s partnerem měli sex. Nevím, jestli to vyšlo, každopádně i když ještě asi ani nedošlo k nidaci, je možné, že tělo něco zaznamenává? Prospala jsem celý víkend, ač ten minulý jsem ujela 80km na kole a pravidelně běhám, nicméně někdo by mě musel vykopat z postele, abych si šla zaběhat. Jsem podrážděná, ale zároveň i nějak podivně klidná. Několikrát jsem si dala protektivně ruce na břicho, nevím proč.
Cítím se tak nějak jinak, povzneseně. Občas mě píchne v břiše, jsem nadmutá, takže to píchání může být od toho, sem tam cítím píchnutí nebo pnutí v prsou, ale třeba je to špatnou podprsenkou nebo doznívajícími hormony z ovulace. Dnes jsem málem usnula v ordinaci na gyndě, kde jsem měla pravidelnou prohlídku.

Měl někdo podobné projevy, které vyústily v těhotenství?
Díky za odpověď - jedna z nedočkavých snažilek.
jarmulka
27. čer 2016
Já si myslím, že síla sugesce je mocná 🙂 - u všech, které chtějí miminko... Vůbec se tím nevysmívám - naopak, sama to moc dobře znám ! Jinak unavená je teď každá druhá , je to opravdu počasím... Tím nepíši, že se nemohlo zadařit!!!! Třeba opravdu už tam někde je 🙂 ... Mmch , když OVU byla 20.06. tak cca za 5 dní bys mohla už vědět, na čem jsi... Přeji, aby to vyšlo a pochlub se potom tady !!!! 🙂
sussane22
27. čer 2016
@goldenova mela jsem to podobne jako ty, pichani v podbrisku /to jsem nikdy nezazila /, napnuti v prsach uz tyden pred ocekavanou MS, jen ta unava mi prisla az pozdej. Tehotensky test jsem si delala 5 dni pred Ms a uz vysel pozitivne.. taky jsem se cítila jinak, a sahala si vice na břicho a to jsem si urcite nic nevsugerovavala pac tehotenstvi nemam az tak planovane..
Takze muj nazor je ze muze byt i vsugerace ale je fakt ze nektere budouci maminky to na sobe poznaji 😉
sussane22
27. čer 2016
@goldenova to pichani v podbřišku bylo fakt intenzivní, na obou stranach a dost casto, to jsem nikdy nemela ani v ovu ani po.. každopádně drzim palce, osobne si myslim, ze kdyby to byly fakt priznaky tehu, tak uz na testu uvidis ducha, zkusit to muzes 🙂 drzim palce 🙂
goldenova
autor
28. čer 2016
sussane22, pochybuju, že 5 dní po početí uvidím ducha, když ještě nedošlo k implantaci a tělo tak nedetekuje Hcg. I když...jsem takový magor, že jsem si i přesto test udělala a něco jako ducha jsem tam viděla. Ale asi to byly halucinace🙂 Každopádně z krve to v laboratoři, když si za to zaplatíš, můžou zjistit už 10 den. V břiše cítím spíš tlak, občas popíchnutí v prsou. Ale nejlepší bude se na to nesoustředit.
sussane22
28. čer 2016
@goldenova posilam foto z 31.5, 10 dni od poceti, asi je 5 dni jeste brzo ale nikdy nevis..🙂 zkus to za 3 dny a uvidis 🙂
goldenova
autor
30. čer 2016
Sussane22, co myslíš?🙂 Udělala jsem si test, jeden ze včerejšího večera, ten méně výrazný a druhý z dnešního rána. Jinak včera mě bodalo na straně břicha, jako bych měla namožené svaly, dvakrát jsem i překvapením a bolestí vyjekla🙂 A nemohla se natáhnout na pravou stranu, jak mě bolelo na levé straně břicha. A jsem tak podrážděná, že by mě měli raději držet někde doma, v bezpečí.
zuzinka6
30. čer 2016
@goldenova já tam duchy vidiiiim, co je to za testy??? Mamatesty prej dělají falešný
goldenova
autor
30. čer 2016
@zuzinka6 Je to Mamatest🙂 Jdu si pro jistotu koupit ještě jiný typ. Každopádně ducha jsem měla i na jiném testu, před dvěma dny, ale to asi byly halucinace. Jen nevím, jestli ten duch na Mamatestu není ta skulinka, kt. se pak zbarví. Třeba jen vytváří stín🙂 Už z toho asi zblbnu. Ať už je 10 DPO...🙂
zuzinka6
30. čer 2016
@goldenova ale 10 DPO už by mohli být dušíci i na jiných🙂
andreaandrejka
30. čer 2016
Jestli byla ovulace 20.6, tak zahnízdění trvá až 10 dní, pak vzniká hormon Hcg a následně se jedná o těhotenství.
5 dní po početí opravdu těžko něco zjistíš. Píchání v podbříšku jsem měla taky, byla to ostrá bodavá bolest. Až když už jsem byla těhotná, jsem si zpětně uvědomila,že to bylo zahnizdování 🙂 Držím palce.
goldenova
autor
4. črc 2016
Hm, zajímavé - ostatní testy, které jsem si udělala, byly negativní. Jsem odhadem 11DPO, tak nevím, jestli ty ostatní by těhotenství takhle brzo ukázaly. Je to asi individuální. Každopádně mám už tři dny po sobě ráno teplotu 37, 3 a večer 37, 5. Jednou je mi hrozná zima, pak návaly vedra, občas mě píchne v prsou, dnes bolest hlavy. Ale stejně tak to mohou být příznaky MS, která by měla přijít v tomto týdnu. Nebo je ta teplota nezvyklá? Děkuju za případné rady od zkušenějších🙂
andreaandrejka
4. črc 2016
@goldenova Testovat se má správně až když mešká MS. 11DPO už by mohl být duch,kdybys těhotná byla, taky může být třeba až za týden. Jak sama píšeš, je to individuální.
jarmulka
4. črc 2016
@goldenova já měla ducha vždy 10 DPO už vidět - sice slabě, ale žádná ,,vyrytá čárka,, ale hezky slabě růžový duch... Jenže každá jsme JINÁ , tak se to nedá brát ve stejném měřítku na všechny... Každopádně když se dělal průzkum, tak cca 45% holek mělo slabého ducha 12 DPO... a potom se to rapidně zvedalo... do 12 DPO opravdu není nic ,,ztraceno,, a ani později!!!! Prostě dokud nepřijde MS, naděje JE 🙂
goldenova
autor
4. črc 2016
Ducha, ale fakt slaboučkého, viditelného jen z určitého úhlu, jsem dnes měla na testu jiné značky, ale nebylo to z první ranní moči. Jsem z těch proužků a sledování ovulace, byť to bylo první měsíc, tak vyčerpaná, že pokud tento pokus nevyjde, nechám to zcela na vyšší moci. Protože toto neustálé sledování se je fakt trochu mimózní. Každopádně důkazem, jak moc je pro ženu těhotenství důležité...
sussane22
4. črc 2016
@goldenova ja tam ty duchy vidim, drzim palce, delala jsem si v zivote hodne tehotenskych testu ale nikdy tam neslo nic jak jedna carka videt.. az ty posledni byly jasne videt, i kdyz to byl jen duch, kolik dni mas do ocekavane MS?
sussane22
4. črc 2016
@goldenova jinak tu zimnici a zvysenou teplotu jsem mela taky, uz tyden po oplodnění, segra mela malého nemocného tak na me zkousela novy teplomer 😃 nikdy jsem nemela zvysenou teplotu jen tak bez nemoci ..prislo mi to zvlastni
sussane22
4. črc 2016
@goldenova den ode dne by mel druhy prouzek sílit.. tak zkousej 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli