7tt a v břiše skoro nic necítím

zetpee
16. bře 2019

Holky jsem v 7tt a v břiše skoro nic necítím.. Jediné co cítím, je bolest v podbřišku jako při menses a když si lehnu na bok tak cítím pnutí. Ale když si lehnu na břicho tak necítím nic.. Je to moje 3 těhotenství, při prvním jsem cítila, jakobych měla pod břichem peřinu, u druhého si to nepamatuji, nedopadlo dobře.. Má to někdo stejně? Na první prohlídku jdu v pondělí.

malinkaelinka
16. bře 2019

A co bys chtěla cítit? V břiše máš milimetrové semínko, to je jako kdybys spokla pecku od hroznovýho vína a divila se, že nejsi sytá :D Já jsem 18 tt a kromě neustálého pšoukání v břiše taky nic necítím :D Ale doktor tvrdí, že tam dítě je, tak mu to věřím.

zetpee
autor
16. bře 2019

@malinkaelinka je tak to jsi mě uklidnila :D Já už pročítala diskuze o mimoděložním ale žádné příznaky jemu podobné nemám tak se pořád uklidňuju :D od toho potratu se bojím no. Tak snad bude v pondělí všechno v pořádku 🙂

marketa1218
16. bře 2019

V 7tt ještě nic přece cítit nemůžeš, já jsem v 15 tt a kromě toho, že kynu a roste mi pupek taky necítím nic

lv
16. bře 2019

Neměla jsem vůbec žádné priznaky

zetpee
autor
16. bře 2019

Moc děkuji za uklidnění holky 🙂 mě je Teda pěkně špatně.. Nemám vůbec chuť k jídlu a pořád se mi motá hlava, jinak tlak v podbřišku atd :/

cilkat
17. bře 2019

Se starším jsem v sedmym tendnu cvičila "opačnou kolíbku" (lehneš na břicho, přitáhneš nohy zadem co nejblíž k hlavě a hnažíš se rozhoupat)... asi po dvou minutách snažení jsem si říkala, že je mi divně... ale že můžu být těhotná mi došlo až o tři dny později.

veroni_21
17. bře 2019

V 7 tt., som ešte ani nevedela že som tehotná 😂😂😂

bucifalek_just
30. kvě 2019

@zetpee Tak já necítila v břiše nic do prvního kopnutí.😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru