Příznaky těhotenství, negativní testy

lucie94
16. únor 2015

Dobrý den, mám takový problém : Před 6ti týdny jsem po 5ti letech přestala brát antikoncepci z důvodu užívání antibiotik. Od 21.1. kdy jsem měla mít ovulaci jsem měla nechráněný sex. 8.2. Jsem měla dostat menstruaci, která do teď nepřišla. Mám příznaky těhotenství -bolet prsou, pálení žáhy, časté močení, nezvykle chutě... Ale tři těhotenské testy mi vyšli jako negativní. Myslíte že mužů byt těhotná a za jak dlouho bude výsledek pravdivý? Moc děkuju za odpovědi

koncice
16. únor 2015

Nemyslím že by takhle brzy se projevovalo těhotenství, po dobrání HA se všechno rozhází a hlavně po 5 letech, menstruace nemusí dojít třeba pul roku, a je možné že jsi ani neovulovala, takže spíše důsledek přerušení braní HA, a nějaké nevolnosti připisuji antibiotikům ty také nadělají zažívací paseku.

lily20
17. únor 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat dne 5.1. jsem měla pohlavní styk se svym přítelem a nepoužili jsme ochranu,jelikož jsem brala antikoncepci, ale nedošlo mi, že jsem měla na tři dny antibiotika, antikoncepci jsem normálně dobrala do 15.1. a dne 17.1. jsem to měla dostat, ale nedostala jsem to. 19.1. jsem si dělala těhotenský testík a vyšla mi na něm, druhá slabá čárka spíše jakoby duch, test jsem opakovala několikrát a pokaždé tam byla tak nějak vidět, ale nikdy né silně. mám i výtok, a dne 5.2. země vypadl cucek, a jela jsem na gynekologii tam mi pan doktor řekl po ultrazvuku, že tam ještě nic nevidí a at příjdu za 14dní. menstruaci jsem stále nedostala a pozoruji na sobě unavu, bolesti prsou a i trochu v podbříšku,a občas i zácpu, mám dny, když vidím jídlo tak je mi na zvracení. promačkávala jsem si prsa a z obou mi vytekli tak dvě kapičky takové vodičky.Dnešní testík jsem si dělala hned jak jsem vstala a je negativní.Ale menstruace se stále nedostavila Chtěla bych se tedy zeptat zda je možné, že jsem těhotná. Děkuji vám za vaší odpověd

lucie94
autor
17. únor 2015

Děkuji za příspěvek ve stejé situaci, myslím že když si měla opakovaně ducha, těhotná nejspíš budeš. Vidím že máme i stejné příznaky ale asi si budu muset ještě počká než mi vyjde testik nebo by mohl gynekolog něco vidět. 😒

lily20
17. únor 2015

@lucie94 já jdu ve čtvrtek tak jsem zvědavá co mi pan doktor řekne, docela se bojím co to může být.. :-/
Jinak se zeptam testíky které jsis dělala tak byli negativní i proti světlu? kamarádka mi řekla co má už dvě děti, že druhá čárka nesmí být vidět ani proti stvětlu a pokud tam je vidět tak to značí těhu.. Tak ti držím palečky.. já jsem si spočítala podle kalendáře že bych měla být ve 4tt4dny tak jsem zvědavá jestli tam pan doktor už něco uvidí... Tobě držím palečky aby jsi byla pokud mimi chceš.. 🙂 každopadně možná by tam naděje mohla být.. zkus se na ty testíky podívat proti svetlu.. 🙂 a kdyžtak ho znovu z opakuj za 4dny nebo týden.. Vím to čekání je strašné taky čekám už od 19.1. kdy se bud dostaví menstruace a nebo jestli mi doktor potvrdí těhu.. Držím palečky a dej vědět co a jak ty testy...

cacenka_d
17. únor 2015

@lucie94 Ja to mela taky po vysazeni/nasazeni HA a mela jsem to 4 mesice porad, zpozdeni, pak casta a priznaky presne stejny co u holek - planovane, chtene to nijak nebylo takze nebyl duvod na vnuceni 🙂 ALe uvidite

lucie94
autor
18. únor 2015

@lily20 Na testik jsem se proti světlu nedivala, skusìm si další udělat v sobotu a uvidíme.Taky pak dej vědět jak si dopadla, držím palce 🙂 Máte zkušenost který test je nejlepší?

lily20
18. únor 2015

@lucie94 já měla dneska testík opět s druhou čárkou a měla jsem mamatest comfort 10 ten co se na něj čůrá.. jdu tam už zítra, ale dneska je to pro mě taková prekerka přemýšlím co se bude dít pokud budu a i co se bude dít pokud nejsem...Dám zítra vědět hned jak budu něco vědět.

lucie94
autor
18. únor 2015

OK, no jsme na tom evidentně úplně stejně, tak se drž 😉

lily20
18. únor 2015

děkuji budu se držet a ty taky 🙂

cacenka_d
18. únor 2015

@lily20 mamatest je jistota, jestli se ukazala, tak ted uz jen drzim pesti at je vsechno ok 🙂

lily20
19. únor 2015

ukázala se tam slabá čárka.. dneska jsem byla u pana doktora a jako opět nic neviděl, ale najednou se tam objevila cysta 25mm veliká.. Takže nevím zda se nespletl a neviděl mimi.. vzali mi krev tak si v pondělí budu volat na krev pro výsledky a uvidíme a ve čtvrtek tam jedu opět znova.. Docela by mě zajímalo co se to semnou děje,, :-/

lucie94
autor
19. únor 2015

Ty jo, chuďa. Tak uvidíš to čekání jestli je tam nebo není je nejhorší. Dnes jsem si ten mamatest koupila tak zítra zkusím.

lily20
19. únor 2015

@lucie94 tak držím palečky ať dopadneš lépe nežli já 🙂 já už jsem zoufalá.. ☹

lucie94
autor
24. únor 2015

@lily20 Ahoj, tak dnes mi přišla MS 😖 začínám znovu brát antikoncepci s tím že se o mimi nejspíš nejednalo. Tak to zkusíme po svatbě. Určitě mi ale dej vědět jak si dopadla, myslím na tebe at je vše ok 🙂

lily20
24. únor 2015

Já pořád nevím... Krev vyšla nizská a MS jsem nedostala stále :/ pan doktor si mě pozval až na březen, ale docela se bojím jelikož nevím co se děje tak nevím jestli nepůjdu k někomu jinému... :/ Děkuji moc, že na mě myslíš.. Taky jsem na Tebe myslela a je mi líto, že to neni mimi.. :( snad budete mít pon svatbě štěstíčko 🙂 budu ti držet palečky at se ti vše splní podle přání 🙂

cacenka_d
24. únor 2015

@lily20 tak drzim pesti i nizka krev je nadeje ;)

barkys
24. bře 2020

Dobrý večer.. ❤️
Chci se zeptat? Mohu otěhotnět po prvé? Když neberu antikoncepce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru