Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proč jsem najednou nedostala menstruaci?

andelina5
7. čer 2012

Potřebovala bych poradit - poslední menstruaci jsem měla 30.4.-5.5. Nikdy se mi to neopozdilo snad ani o hodinu, ne tak o den, mám to vždy pravidelný jak hodinky. HA jsem vysadila v říjnu. Radovala jsem se tedy, že se třeba zadařilo... dělala jsem si test - byl negativní. Šla jsem tedy k doktorovi předvčerem, ten taky nic neviděl. Stalo se vám to některé, že najednou po x letech prostě nepřijde menstruace? A pokud jo, tak víte proč?

naomi6
7. čer 2012

Ahoj, stát se to může. Mohla jsi mít třeba stres, nebo to může způsobit třeba špatná funkce štítné žlázy, ale nechci zbytečně strašit. Uvidíš sama, pokud nemáš jiné potíže, tak bych se zatím zbytečně nebála. Držím palce 😉

elana
7. čer 2012

důvodů může být plno...nejčastěji opravdu těhotenství, které je ještě tak rané, že ho nezachytil test ani uzv. Anebo cysta (tu by ale asi dr. viděl na uzv), posunutá ovulace nebo naopak anovulační cyklus (ty bývají často dlouhé, jak tam chybí progesteron, jehož pokles v normálním cyklu vyvolá menses) nebo nějaká jiná hormonální nerovnováha, která se snad upraví sama, kdyby to trvalo jó dlouho, tak si skoč na vyvolávačku, ta už to snad nastartuje (a případné těhotenství neohrozí, naopak).

janinka1984
7. čer 2012

Mě vždy menstruaci držela cysta.......ale je fakt,že tu by na utz viděl.....tak třeba se opravdu zadařilo 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli