• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Projevilo se u vás těhu už cca 6 dní po možném početí?

3. února 2012 
:confused: rika se, ze vse je mozne, ale ze by az takhle?
2. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No - člověk si dokáže vsugerovat cokoliv. :slight_smile: Já jsem si byla "jistá", že to klaplo, několikrát, ale nikdy z toho nic nebylo.
Paradoxně v okamžiku, kdy jsem si byla jistá, že z toho nic nebude, tak jsme čekali Kubíka...
Ale párkrát jsem četla příspěvky od některých holek, že měly příznaky snad už od početí...
Já se spíš přikláním k verzi, že dotyčná chce tomu věřit... :slight_smile:
2. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě se to stalo, když jsem zpětně počítala, tak první příznaky se objevily přesně šestý den od početí - první nevolnosti, pocit na omdlení... bylo ale léto, myslela jsem, že je to z horka, i když si ze mě kámoška utahovala, že jsem určitě těhotná... nevěřila jsem, ale nakonec MS nedorazila :grinning:
2. únor 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tomuhle taky nikdy nevěříla, ale u druhého těhu se mi 6. den tak zbláznila a vyrostla prsa a ještě mi bylo táááák špatně ve vlaku, že nezbylo než tomu věřit, ikdyž test zatím ještě nic neukázal. :wink:
2. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U mě u obou těhotenství vždy stejné - cca týden po početí jsem začala zvracet a omdlívat a vydrželo mi to až do 5. měsíce! Ani jsem si nemusela dělat test, věděla jsem to už několik dní před MS.
3. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, jestli šest dní nebo trochu víc, ale byla jsem šíleně unavená hned od začátku, prospala bych klidně celé dny.
3. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek