Projevilo se u vás těhu už cca 6 dní po možném početí?

ivana21m
2. únor 2012

😕 rika se, ze vse je mozne, ale ze by az takhle?

elvira
2. únor 2012

No - člověk si dokáže vsugerovat cokoliv. 🙂 Já jsem si byla "jistá", že to klaplo, několikrát, ale nikdy z toho nic nebylo.
Paradoxně v okamžiku, kdy jsem si byla jistá, že z toho nic nebude, tak jsme čekali Kubíka...
Ale párkrát jsem četla příspěvky od některých holek, že měly příznaky snad už od početí...
Já se spíš přikláním k verzi, že dotyčná chce tomu věřit... 🙂

cherub
2. únor 2012

Mě se to stalo, když jsem zpětně počítala, tak první příznaky se objevily přesně šestý den od početí - první nevolnosti, pocit na omdlení... bylo ale léto, myslela jsem, že je to z horka, i když si ze mě kámoška utahovala, že jsem určitě těhotná... nevěřila jsem, ale nakonec MS nedorazila 😀

coxa
2. únor 2012

Já jsem tomuhle taky nikdy nevěříla, ale u druhého těhu se mi 6. den tak zbláznila a vyrostla prsa a ještě mi bylo táááák špatně ve vlaku, že nezbylo než tomu věřit, ikdyž test zatím ještě nic neukázal. 😉

veronikavlaskova
3. únor 2012

U mě u obou těhotenství vždy stejné - cca týden po početí jsem začala zvracet a omdlívat a vydrželo mi to až do 5. měsíce! Ani jsem si nemusela dělat test, věděla jsem to už několik dní před MS.

mates22
3. únor 2012

No nevím, jestli šest dní nebo trochu víc, ale byla jsem šíleně unavená hned od začátku, prospala bych klidně celé dny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru