Propíchané kondomy. Mohly se spermie skrz dírky dostat?

niki23232323
12. dub 2020

Ahoj, vím, že od většiny z vás budu zavhrnuta, nicméně strašně toužím po dítěti. Už jsem nevedela kudy kam a propíchala jsem partnerovi kondomy, do každého asi 4 dírky koncem náušnice. Poté jsme spolu spali dvakrát. Oba styky byly s propichnutym kondomem. Po sexu z něj ale nic nevytékalo, až po silnějším zmáčknutí. Ten den jsem měla ovulaci. Můj dotaz je, jestli se spermie mohly dostat i přes ty malé dírky a já tak mohla otěhotnět. Děkuji za odpovědi i případnou kritiku, které se určitě nevyhnu.

nagojka
13. dub 2020

@leniczka23 ne asi...ja po diteti touzim uz treba 5 let...parter nechtel presto ze je o 13 let starsi...hlavne kuli tomu ze sme nemeli poradne bydleni,temer zadne financni zajisteni...ale tohle by me nikdy nenapdlo ty jo...!!!to nechapu...ma to byt rozhodnuti obou...

nagojka
13. dub 2020

@nagojka ted uz pul roku jsem po vysazeni HA a je dokonale jak vse resime a planujeme vsechno spolecne a otevrene

elvira
13. dub 2020

Já si myslím, že se někdo výborně baví... Co dělat v době korony, když není s kým šu….? Tak si aspoň nase.. pár holek na koníkovi, že?

barcachejn
13. dub 2020
nagojka
13. dub 2020
sudylichozrout
13. dub 2020

@barcachejn To je bozi! 🙂

agneska7
14. dub 2020

To jako vážně 😆🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣to mě poser 😂😂😂😆😆😂🤣🤣🤣🤣🤣

barcachejn
14. dub 2020

Tak co jineho na to ma clovek rict to uz je na me moc 😂😂😂😂

sniper787
17. dub 2020

jestli chces udelat sabotas tak poradne tak aby behem souloze kondom praskl a ne tam delat nano milimetrovy direcky pres to se sperma jen tak nedostane kdyz je huste

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru