Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím ať je to tam

motolucik
28. pro 2018

Ahoj holky, snažíme se o druhé děťátko, dnes jsem 8dpo. Ovulka potvrzena ( měřím BT) začala jsem lehounce špinit, ale jen na papíře. Do MS zbývá 5 dní... nechci se radovat, ale doufám a tuším že je to ONO ;) jen tedy u prvniho trhu jsem žádné nidacni špinění nemela tak doufám že to není začátek dříve příchozí MS :? Na test je brzy to vím, ale teď teda nevím jak to těch pár dní vydržím :lol: co se z toho vyvrbi :mrgreen: tak mě zkuste podpořit alespoň :D 🙂 děkuji

balogis
28. pro 2018

@motolucik ja měla prvního ducha cca 8dpo ale to bylo neplánovane,Takze třeba vydržet a žít normálně se všemi radostmi i starostmi .držím palce a hlásím se jako podopra.jen teda nechci mazat med kolem pusy,spineni nemusí nic znamenat,ani duch na testu nic neznamená...Ale doufám a přeju ti aby v den očekávané ms byly dálnice jak blázen.první test možná ma smysl 10dpo

zrzeckas
28. pro 2018

U prvniho tehu jsem taky nic nepoznala a u druheho jsem mela nidacni krvaceni, taky nervozni..... ted jsem 25+1.... Takze preju hodne 🍀🍀🍀 nekde jsem cetla, ze 2-3dny po krvaceni by na testu mohlo neco byt, ale malo kdo bych rekla 🙂

motolucik
autor
28. pro 2018

@zrzeckas 😍děkuji za čtyřlístky!!musím vydržet 😁

hermij
28. pro 2018

@motolucik Držím pěsti 🙂 Můžete nahrát graf, ať to ověříme. nejdřív má cenu dělat tt 10.DPO.

motolucik
autor
28. pro 2018

@hermij tady je😉

corry21
28. pro 2018

Ahoj, já to mám podobně. Mela bych dostat MS v neděli a dnes ráno slabounke spineni ale taky jen na papíře, trochu bolení jako na MS, tak jsem myslela že to přišlo dřív ale zatím nic. Tak uvidím jestli se to během pár dní rozjede, nebo je to opožděný vánoční dárek 🙂 sice už bych měla být tak 13 dpo ale do testu se mi nechce...

hermij
28. pro 2018

@motolucik Tak to je ukázkový záznam :D Tam se nedalo při vyhodnocení splést (y) Tak už papejte listovku a další vitamíny, ať je tělo dál zdravé 🙂

motolucik
autor
28. pro 2018

@hermij moc si přeji ať je za pár dní test pozitivní,ale nic si nemalují zatím. Děkuji 😀😁

pajulisek
28. pro 2018

Holky mám dotaz… Myslite si že je pravděpodobné že se mi na dvou testech za sebou(každý jiná značka) ukážou „falešní“ duchové?

motolucik
autor
29. pro 2018

Tak dnes 9dpo. Špinění přestalo. Hlen opět bílý. BT ráno 36.9. zkoušela jsem test,ale negativní

saminomimino
29. pro 2018

Po nidaci by teplota měla opět vyskocit,měla jste tam 37 pak špinění a 36,9a drzi se to tam stále,já když měla nidaci teplota z 37slitla víc dolů a druhý den zase k 37 a další dny už jen výš,10dpo už duch na testu,každá jsme jiná,držím palce

dvelis
29. pro 2018

Radím ideálně nesledovat :D Dokud jsem měřila bt a sledovala kdeco, tak se nedařilo. Pak jsem jeden měsíc nesledovala absolutně nic a bum, dvě čárky byly tam. Držím palce 🙂

motolucik
autor
29. pro 2018

Holky?? Dnes 9dpo. Špinění přestalo....vidíte mini jako já??

slunecnice358
29. pro 2018

@motolucik ahoj... já se moc omlouvám, ale nevidím nic

slunecnice358
29. pro 2018

@motolucik zkus ještě jinak vyfotit

motolucik
autor
29. pro 2018

@slunecnice358
😁Jsem teprve 9dpo takže to nemůže být dálnice ,ale já ji tam prostě vidím a nemusímji ani hledat. Každopádně dekuji za názor.kazdy máme jiné oči 😉

jitulka87
29. pro 2018

Ja ji vidim. Blizko te druhe je. Tenhle test neznam, tak asi tak blizko u sebe jsou normalne..?

slunecnice358
29. pro 2018

@motolucik jestli je čárka blíž než obvykle tak ji taky vidím 🙈

saminomimino
29. pro 2018

Je tam šmouha blízko kontrolní čárky,to je divné,každopádně držím palce

balogis
29. pro 2018

Něco vidím,zkuste zítra

haaaluska
Autor odpověď smazal
Zobraz