Prosím o názor zkušenějších - mohu být těhotná?

simonkapl
15. bře 2019
Ahoj holky chci se zeptat minulou sobotu jsme měli s přítelem sex a při jednom si přítel není jistej jestli to úplně stihl. podle menstruačního kalendáře co mám v telefonu , bych zítra měla mít ovulaci ale vím ze se tím moc nedá řídit a navíc nemám mestruaci úplně pravidelnou (+- v dnech ) . Chtěla bych se ale zeptat jestli je možný aby při uhnizdovani případného miminka mě to takhle mohlo bolet ? Jestli jste to někdo měli podobně a nebo jde opravdu jen o ovulaci ? Jde o bolest podbrisku nebo spis tlak + strašně pichani v právem vaječníku😔 o miminko se zatím sice úplně nesnazime , ale taky by nam vůbec nevadilo 🙂 předem díky
kettkav
15. bře 2019
@simonkapl To by mohly být spíše ovulační bolesti.
patmouse
16. bře 2019
@simonkapl Hlavne bych se urcite neridila kalendarem v mobilu. Zalezi kolikaty den cyklu jsi byla,kdyz jste meli sex, a zda mivas cyklus pravidelny. Bolest pri ovulaci neni neobvykla. Kolik jsi dnes DC?
monib66
16. bře 2019
Podle mě jde spiše o ovulaci.
simonkapl
autor
16. bře 2019
@patmouse samozřejmě vím ze se tím řídit je hloupost , jen jsem chtěla podotknout ze i v ni mi to ovulaci ukazuje , v den sexu jsem byla 2dny po menstruaci a dnes jsem 15den cyklu
leniczka23
16. bře 2019
no tak hlavne cokoliv co.ti tu napisem je uplne jedno, stejne to zjistis az za cca 14dni..
A jestli si byla dva dny po MS je opravdu hodne mala pravdepodobnost ze bys byla tehotna..
Jestli si miminko neprejete bylo by fajn se chranit i jinak nez ,,v cas ho vyndej".
Drzim.palce at to vyjde jak potrebujes..
patmouse
16. bře 2019
@simonkapl Tak teoreticky by to ted te ovulaci odpovidalo. 2 dny po ms je mala pravdepodobnost, ze bys otehotnela...
slunecnice358
16. bře 2019
Vypadá to spíš na ovulaci...

Sem začni psát odpověď...

Odešli