Prosím o názor zkušenějších - mohu být těhotná?

simonkapl
15. bře 2019

Ahoj holky chci se zeptat minulou sobotu jsme měli s přítelem sex a při jednom si přítel není jistej jestli to úplně stihl. podle menstruačního kalendáře co mám v telefonu , bych zítra měla mít ovulaci ale vím ze se tím moc nedá řídit a navíc nemám mestruaci úplně pravidelnou (+- v dnech ) . Chtěla bych se ale zeptat jestli je možný aby při uhnizdovani případného miminka mě to takhle mohlo bolet ? Jestli jste to někdo měli podobně a nebo jde opravdu jen o ovulaci ? Jde o bolest podbrisku nebo spis tlak + strašně pichani v právem vaječníku😔 o miminko se zatím sice úplně nesnazime , ale taky by nam vůbec nevadilo 🙂 předem díky

kettkav
15. bře 2019

@simonkapl To by mohly být spíše ovulační bolesti.

patmouse
16. bře 2019

@simonkapl Hlavne bych se urcite neridila kalendarem v mobilu. Zalezi kolikaty den cyklu jsi byla,kdyz jste meli sex, a zda mivas cyklus pravidelny. Bolest pri ovulaci neni neobvykla. Kolik jsi dnes DC?

monib66
16. bře 2019

Podle mě jde spiše o ovulaci.

simonkapl
autor
16. bře 2019

@patmouse samozřejmě vím ze se tím řídit je hloupost , jen jsem chtěla podotknout ze i v ni mi to ovulaci ukazuje , v den sexu jsem byla 2dny po menstruaci a dnes jsem 15den cyklu

leniczka23
16. bře 2019

no tak hlavne cokoliv co.ti tu napisem je uplne jedno, stejne to zjistis az za cca 14dni..
A jestli si byla dva dny po MS je opravdu hodne mala pravdepodobnost ze bys byla tehotna..
Jestli si miminko neprejete bylo by fajn se chranit i jinak nez ,,v cas ho vyndej".
Drzim.palce at to vyjde jak potrebujes..

patmouse
16. bře 2019

@simonkapl Tak teoreticky by to ted te ovulaci odpovidalo. 2 dny po ms je mala pravdepodobnost, ze bys otehotnela...

slunecnice358
16. bře 2019

Vypadá to spíš na ovulaci...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru