Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím, vidíte tam niečo? 🙂 Tehu test

snazilkaba
18. čer 2015

Prosím,vidíte tam niečo? 🙂
Lebo ja chvíľu áno a potom nie :D 🙂

susana26
18. čer 2015

... bohužel nic nevidím, zkus to zítra

benickova62
18. čer 2015

co u mně ale čárka nesílí jsme z toho nervozní v úterý jsem večer trošku špinila a krvácela mám strach aby to nebylo mimoděložní proč ta čárka je tak slabá 😢 ten horní je včerejší spodní dnešní

kachnicky
18. čer 2015

@benickova62 Tak tady ja teda vidim krásneho dušíka 🙂 Měla jsem to tak stejne a jde vidět že HCG sílí a to je dobře 😉

kachnicky
18. čer 2015

@benickova62 Jo a tyhle fialoví testy nezobrazují tolik slabe hcg, modry by mel krasnou čarku 😉

benickova62
18. čer 2015

děkuji já jsem zkoušela i lady dr. max a čárka byla o trošku tmavší né o moc tak budu doufat 😀

ajina10
18. čer 2015

@benickova62 taj jsem to mela ja 🙂

kackalaya
18. čer 2015

Podle mého, jasné těhotenství!🙂

kackalaya
18. čer 2015
ajina10
18. čer 2015

Mě se 1.3 nedostavila menstruace. tak jsem si hned ten den udelala dva testy. Oba pozitivní taky skoro duchové. Jenže jsem jedla dost silné antibiotika na zánět moč. cest. tak jsem hned dalsi pondelí klusala k doktorce. Doktorka mi ATB hned vysadila a pak me vyšetrila a řiká: jak jste přisla na to že jste těhotna? Ja nestačila zirat. A ona že se ji to nelíbí že tam nic nevidí a že to je pravděpodobně mimo deložní a musím do nemocnice na vyloučení mimoděložního tehotenství.. tak jsem to obrečela .. v nemocnici v Děčíně me vyšetřila doktorka a řikala že uvidíme podle krve, pak mi řika proč jste´tak rychle plašila a pospichala k doktorce? za to si ted poležite v nemocnici. Každy druhy den mi brali krev a kontrolovali jestli stoupá HCG a stoupalo.. tak me po pěti dnech pustili v domů s tím že jsem tehotna a že v deloze se tvoří dutinka v ktere se zacne vytvaret embryo. A že jsem měla nařízenou kontrolu tak jsem hned mazala v pondeli ke své doktorce. Ta me vysetrila a řika jak vas mohli pustit? Vždyt to nemají potvrzené.. a že se ji to nelíbí že to není normalní tehotenství a že mam tekutinu za delohou a zvetseny vejcovod. A že hned z5 do nemocnice. Tak ja ubulena se vratila do nemocnice.. vysetrily me dve doktorky a shodly se že tehotenství se přestalo vyvíjet a že mi vezmou krev a bud bude HCG stoupat tak pujdu na laparoskopicky zakrok kde mi vezmou vejcovod a kdyz HCG bude klesat tak na vyčištění. Tak jsem ubrečena zustala nekolik hodin cekat na to co teda bude... po 5 hodinach pro me prisli že me chce videt jeste doktor (jiny) a ten me zkontroloval a nestačill se divit jaky nazor mají doktorky na mé tehotenství, rekl že podle nej je vse v naprostym poradku a že tehotenství se na svuj věk vyvíjí normalně a že srdíčko má ještě čas. Hned druhy den mě ten doktor propustil a měla jsem kontrolu za 14 dnu. A tam jsem byla v 7tt a ukazalo se krásné vitalní srdícko ♥ takže díky tomuto doktorovi čekám holčičku ♥ nebýt jeho tak by mi jí asi bezdůvodně sebrali.. hodně štěstí holky 🙂

ajina10
18. čer 2015

@kachnicky ano to je pravda zkus jiny testík 🙂

kachnicky
19. čer 2015

@ajina10 Ty jo to je hrozné, mě by zajímalo kolik chyb lékaři už udělali a zabili zdravé embrio ☹ Ještě že to u vás dobře dopadlo 🙂 To ja jsem šla k dr. až po tydnu co jsem měla pozitiv. test a byla tam již dutinka. A mezi tím jsem čurala na testy abych vedela že hcg stoupá 🙂

kvakuska
19. čer 2015

@ajina10 bohužel tohle se stává, když se jde k lékaři příliš brzy, potom jsou to všechno je dohady ... tys byla u lékaře ve 4tt, to je sotva vidět dutinka, záleží na tom jak kvalitní má doktor ultrazvuk ... často v tuhle dobu bývá jediným vodítkem výška HCG, ale pacientky už by nejraději viděly i srdíčko, proto se zlobí když jim lékař není schopný jasně říct jak to s nimi vypadá, ale on to v tu dobu lékař opravdu neví, nemá to jak zjistit ... takže je normální, že u tebe lékařka ve 4tt nic neviděla ... ono se fakt vyplatí k doktorovi nejít dřív jak 10 dní po vynechané menstruaci ... chápu žes brala antibiotika, ale stačilo je vysadit a na gyndu jít až později ... naštěstí před jakýmkoli zákrokem se v nemocnci několikrát ujišťují, že těhotenství opravdu neprosperuje, takže riziko odejmutí zdravého embrya je fakt minimální 😠 ... nicméně z testu zakladatelky snad nemůžeš usuzovat, že jí se přihodí to co se přihodilo tobě, tak proč ji tady strašíš, když teprve testuje?

bilkovalucie
19. čer 2015

Na všech vidím. Zelené slabší, modré silnější. Potichoučku gratuluji ;) Slabé můžou být dýl, neřeš.

ajina10
19. čer 2015

@kvakuska Nee jen jsem ji chtela uklidnit ze se hned nemusí jednat o mimoděložní 🙂 pokud nema žádné bolesti . Tak jsem napsala svuj příběh... Ted bych taky nesla hned k doktorovi kdyz vím ze atb do 6 tt nemůžou mimi ublížit ale bála jsem se a zároveň jsem mela radost .. Tak jsem mazala 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli