Prvotní příznaky těhotenství?

clare379
21. črc 2016

14. 7. pravděpodobně proběhla ovulace, pohlavní styk jsme s přítelem měli den předtím 13. 7. 3DPO jsem začala cítit bolesti vaječníků, píchání v podbřišku, bolesti jako při MS, které ještě pořád tak trochu cítím. Chodím častěji na wc a včera mi začaly i bolesti hlavy. Myslíte, že už takto bych mohla cítít počátky těhu? Vím, že je na vše ješte brzo, MS ma přijít tak za 11 dní, jen jsem zvědavá, jestli jste to taky některá tak měly a hlavně ty bolesti mě znepokojovaly 🙂 Dííky za názory 🙂

kastanek87
21. črc 2016

@clare379 no podle příznaků to vypadá jako by ovulace proběhla až těch u tebe 3DPO 🙂 dělala jsi si ovu test? Nebo podle čeho víš že byla ovulace? No i tak je to opravdu hodně brzo, i když zázraky se dějí.... držím pěsti aby ti to vyšlo 😉

clare379
autor
21. črc 2016

já ovulaci na sobě vždy poznám 🙂 a nikdy jsem ji neměla takhle bolestivou a takhle dlouhou, tohle bylo něco uplně jiného. I ted když udělám nějaký pohyb, mě tam bodne, ale nevím no 🙂

andreaandrejka
21. črc 2016

@clare379 Tohle je tady takové nekonečné téma 🙂 3DPO ještě není vajíčko ani zahnízděné, to trvá až 10 dní, pak vzniká hormon Hcg a pak jsi ,,fakticky,, těhotná. 3DPO můžeš sledovat možná tak zahnizdování 🙂 Zkus se nesledovat, a až bude meškat MS tak testovat.

clare379
autor
21. črc 2016

To mám taky na mysli zahnizdovani 😊 jen jestli to může být az takhle cítit 😊

andreaandrejka
21. črc 2016

@clare379 Já měla bolest vaječníků a narůžovělý výtok. Ale že to byla nidace, jsem si uvědomila až zpětně, když už jsem těhotná byla delší dobu. Já se nijak nesledovala. Takže ano, může to být nidace, stejně tak to může mít X jiných důvodů 🙂

tati_ana
22. črc 2016

Může to tak být, já jsem cítila bolesti vaječníků cca 6 DPO a pak se k tomu přidala i neskutečná bolest prsou. Držím palce 😉

bartovaandrea
22. črc 2016

Jsme na tom stejne 🙂 I datumove, o pred par dny bolest spodku, zarazime I nevolnost, ale to spis jsem nekde neco chytla, zacalo mi vytykat z prsou, a jeste citim jak kdyby tvrdnuti podbrisku, jedine me napada ze by ovu byla driv 😀 jinak to neni mozny

isabelafuentes
22. črc 2016

Tak tvoje příznaky mi přijdou jako jednoznačně těhotenské, ani při ovulaci přece nevytéká mlezivo z prsou, navíc nevolnost... To bude ONO! ;)

bartovaandrea
22. črc 2016

@isabelafuentes myslis u me? 🙂

isabelafuentes
22. črc 2016

@bartovaandrea Ano, myslím u tebe, promiň, neoznačila jsem tě 🙂

bartovaandrea
22. črc 2016

@isabelafuentes nevadi 😀 . Snad jo, moc si to preju, akorat mi ty priznaky prijdou hodne brzo, ovu mela byt v sobotu nekdy, mohla byt driv, nerikam 🙂 ale prijde mi ro brzo

misina01
22. črc 2016

Já měla ovulaci 14DC, tedy 15.7., tak se modlím, jestli to vyšlo. Snažím se nepozorovat, byla to moje první ovulace od vysazení HA, vůbec mi nenaskočil cyklus, měla jsem vyvolávačku, brala hormony. Jsem 7 dní od ovu a teplota stále 37-37.1. Tak uvidíme 🙂 držím vám všem palce

jana_kyt
22. črc 2016

Tak já na dvě čárky a tudíž na jakýkoli příznaky čekala jak na smilování, každý měsíc se pozorovala a pak nic 😀
Myslela jsem, jak to pak vycítím, že to prostě "budu vědět" a ono fakt ne 😀 Asi týden po ovulaci jsem v noci zvracela po alkoholu, což se mi nestává, tak jsem to brala jako jeden z možných (ale rozhodně ne jistých) příznaků. Prostě mi to nesedlo. Pak větší hlad a bolavý prsa, což není nic neobvyklýho před menstruací.
Kdyby mi nevyrostlo břicho (a že teda moc nevyrostlo), nepřestala menstruace a malá se mi tam nechystala na kariéru kickboxerky, nevěděla bych, že jsem těhotná. Prostě u mě to "jiný stav" rozhodně nebyl. Za čtyři dny rodím a za celou dobu jsem se prostě necítila těhotně. Už věřím těm historkám o matkách, co zjistily, že jsou těhotné až s hlavičkou mezi nohama 😀
Skutečně nedoporučuju hormony, ovulační testy, měření bazálky, sex na povel, neustálý sledování každýho píchnutí ve vaječníku. Vším jsem si prošla a až když jsem se na to vykašlala, tak to samozřejmě šlo. Chce to hlavně dát se do kupy psychicky a fyzicky. Držím všem palce.

autumn11
23. črc 2016

mňa začali dosť skoro bolieť prsia a okolo 8-ho týždňa mi začali poriadne nevoľnosti, ktoré trvali asi do štvrtého mesiaca. Okrem toho som mala zápchu celé tehotenstvo. Väčšina mojich kamošiek ani nevedela, že sú tehotné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru